Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Félek a házasságtól fórum

Félek a házasságtól (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
91. 0ee0f21726 (válaszként erre: 1. - Szabszi89)
2016. nov. 18. 08:56

Ne menj hozzá, nem fog megváltozni, sőt esküvő után lehet, hogy rosszabb lesz. Ha már most van valami probléma, akkor nem szabad összeházasodni. Mert mi lenne az értelme? Van férjed papíron, amúgy meg nincs? Mert amúgy nem lenne, ha nincs ott veled.

A baba ügy felháborító, ez az ember csak magával foglalkozik, nagyon önző, nem veszi figyelembe, te mit szeretnél. Nincs közös döntés, csak az ő akarata érvényesül, még akkor is, ha neked fájdalmat okoz. Mintha nem lennének érzelmei. Nem irántad, úgy általában.

Lépj vissza az utolsó pillanatban. Még mindig jobb, mint egy év múlva elválni. Kit érdekel, mit gondolnak mások? A te életed, ne legyél boldogtalan azért, mert mások elvárják, hogy ha a meghívó ki van küldve, legyen esküvő is. Most még meggondolhatod magad.

Én nem mennék hozzá egy ilyenhez soha. Sőt a baba dolog miatt már rég elhagytam volna.

2016. nov. 16. 01:44
......aki fel a hazassagtol az semi esetre ne hazasodjon meg!
2016. nov. 15. 22:56
De miért?
88. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 87. - D7ba7bf7ff)
2016. nov. 13. 14:21
igen ha bárki bármivel kapcsolatban érzi hogy az neki nem lesz jó sokkal jobb megoldás ha kilép belőle vállalva a kisebb nagyobb kellemetlenségeket mintha nem ezt teszi
87. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 79. - Szabszi89)
2016. nov. 13. 00:37

Nekem is volt ilyen megmozdulásom, de nem ebben a témában! Viszont KOMOLYNAK tekinthető! Mindenképpen felborította a "természetes" rendet. Senki sem értette hogy EZ MOST MI!! Tudtam hogy baromi nagy a zűrzavar körülöttem, de mázsás súlyok estek le rólam és újra fellélegezhettem. Lehet hogy voltak nem kicsi utórezgések, de azok már nem érdekeltek, MENTEM TOVÁBB! És mélyen bele tudtam nézni a tükörbe! Olyannyira, hogy az élet kárpótolt (NEM EGY) mással.


Bármi legyen is a téma, ez az egyik legjobb cikk, ami kifejezi!


[link]


(Azt tudni kell, hogy Feldmár nem kis tapasztalatokkal rendelkezik! Ő nem az a tipikus pszichiáter! Ő is nagyon sokszor ment szembe már az elvárásokkal, még szakmán belül is. Ezzel azt kockáztathatja meg hogy nem ismeri el a szakma. De szerencsére vannak, akik meghallják a szavait! Nagyon durva a pali!)

86. Dodi44
2016. nov. 12. 20:12

Hat attol felni is kell!

mert a legtobb szamtani hibat ott kovetik el! (osszeadas)

85. ina87
2016. nov. 12. 16:40
már az elején menekülnöd kellet volna főleg úgy h a babát el teteted miért mert aki házasságot akar ott benne van a család és ha már ö nem akarta gyermeket akk szerinted menyire fogja ezt a házasságot komolyan venni nyilván le sz.rja te meg ugrálsz ide oda teszed a dolgod mintha ez lenne a helyes ha nem akarsz több fájdalmat át élni tedd lapátra ameddig lehet mert nem ér ennyit h el cseszd az életedet rá.
84. MZsanett (válaszként erre: 79. - Szabszi89)
2016. nov. 12. 12:48

Helyes:) De ki balhézik? A család, vagy ez a közönyös majom? Már bocs az erős szavakért.


Ne hagyd magad visszacsábítani és ne dőlj be a zsarolásnak, meg az ígérgetésnek, mert ezek lehet, hogy lesznek még egy darabig. Ne hagyd magad csőbe húzni, semmit ne higyj el nekik.

83. 4975ebdc2f (válaszként erre: 82. - C73db520ef)
2016. nov. 11. 21:25
Nyílt fórum, miért ne írhatnam le mit gondolok? Bizony hihetetlen az egész, nagyon az!
82. c73db520ef (válaszként erre: 81. - 4975ebdc2f)
2016. nov. 11. 19:35
Az o dolga; masodlagos, hogy te mit gondolsz.
81. 4975ebdc2f (válaszként erre: 80. - Szabszi89)
2016. nov. 11. 19:34
Valóban! De még mindig nem hihető az egész sztori!A szivszaggato "hulyeseged története".sic! 30 évesnek írod magad, nem 17 nek.Nemi abortusz után te férjhez akarsz menni egy himnemuhoz aki a kisujját sem mozdítja érted! Ugyan ugyan te legalább elhiszed friss regecske;-)? Én bizony azt gondolom jó fantaziad van!
80. Szabszi89 (válaszként erre: 70. - 4975ebdc2f)
2016. nov. 11. 19:21

Köszi, nagyon kedves vagy. Szerintem ez az oldal erre való, van amit nem tudunk ismerősökkel megbeszélni, és idegenek jobb rálátást adnak a problémára.

Meg szerinted szórakozásból dobálok ki százezreket esküvőre, most meg itt szórakoznék idegen embereket kérdezgetve, munkaidőmön kivül?

Kétségbe voltam esve, nem tudtam mit tegyek, de most már döntés meg volt, szakítottunk és vége.

Majd neked fogok bizonygatni, elküldjem esetleg a számlákat a kifizetett összegekről? :D Vagy átveszed a lefoglalt időpontjaim a szépségszalonba, az étterembe, a hivatalba? :D Szívesen átadom, mert most már szabad. Akár adok mellé 1 alig használt vőlegényt is, csak kicsit hibás a szoftvere, persze a saját számítógépével együtt értendő az átpasszolás.

2016. nov. 11. 19:15
Sziasztok. Megvolt a nagy balhé. De gyorsan megnyugodtam és már is jobban érzem magam. Most rám dühös mindenki de nem érdekel. Felszabadultam ez az egész alól. Tényleg jobb volt kilépni. Köszi mindenkinek a támogató szavakat!
78. 4975ebdc2f (válaszként erre: 77. - C73db520ef)
2016. nov. 11. 19:10
Ebben van igazság!
77. c73db520ef (válaszként erre: 76. - 4975ebdc2f)
2016. nov. 11. 19:04

Mindenkinek joga van lokottnek lenni.

A lehetek-e terhes sem rosszabb forum.

76. 4975ebdc2f (válaszként erre: 75. - Syria)
2016. nov. 11. 18:13
Vagy te vagy hiszékeny?
75. syria (válaszként erre: 70. - 4975ebdc2f)
2016. nov. 11. 18:09
Te kamu vagy? Vagy csak rosszindulatú?
74. MatricaCica (válaszként erre: 1. - Szabszi89)
2016. nov. 11. 13:09
Keress valakit, aki igazán szeret! Egy percet ne vesztegess tovább erre az emberre!
73. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 42. - Szabszi89)
2016. nov. 11. 00:47

Milyen jó hogy ezt mondtad hogy:


"...inkább most legyen rám a többség pipa, mint később évekig szívjak ebben az egészben..."


Mert senki, de senki ne fog a pasiddal együtt élni, hiába PUFFOG hogy nem jött össze a házasság, és nem csámcsoghattak a "party-n". Mert csak erre lesztek jók, legalábbis a többségnek.


De aztán jön a VALÓDI ÉLET!


Ki lesz ott?


Csak TE meg "Ő"!


Hogy is van a mondás?


[link]

2016. nov. 10. 19:28
hogy mit csinálj azt kérdezted, de szerintem ezt te is tudod. de ahogy látom itt már meg is erősítették jó sokan, úgyhogy én már le sem írom
71. csikil4ny (válaszként erre: 65. - Szabszi89)
2016. nov. 10. 19:19

Ne kapaszkodj bele az első jöttmentbe, nagyon meg kell választani azt az embert, akivel érdemes összekötnöd az életed! Fájó leckét kaptál az élettől, rajtad áll, hogy tanulsz-e belőle vagy elköveted ugyanazt a hibát még néhányszor...


Sok szerencsét kívánok a továbbiakban!

70. 4975ebdc2f (válaszként erre: 61. - Szabszi89)
2016. nov. 10. 14:37
Nem tudod ! 30 éves vagy terhes leszel levetette a méregdrága spiralod, utána még abortuszra mész. Egy férfival vagy valamilyen mondvacsinált kapcsolatban aki tőled messze él. Nem gyanús hogy nem akar tőled semmit, levegőnek néz kigunyol....30 éves vagy, mi a fene bajod van? Vagy kamu a sztori vagy kamu!
69. 6f26b4d1ae (válaszként erre: 30. - Zakkantcsajszi)
2016. nov. 10. 14:13

Nálam is ez verteki a biztositékot. Senki nem mondhat ilyet egy kisbabáról nem hogy a sajátjáról????

Nekem 2 hete volt missed ab műtétem , évek óta párom még sosem láttam sirni, napokig magunkhoz se tértünk annyira megviselte őt is.

nem hogy ilyen módon véleményezzen egy magzatot bárki is.

Ez a csávó nem tiszta fialás az tuti. "Csodás" apuka lett volna belőle még ha nehéz döntés is volt, szerintem jól döntöttél. Nem kell ilyen pasi melléd sem férjként sem apaként.

68. 6f26b4d1ae (válaszként erre: 1. - Szabszi89)
2016. nov. 10. 13:58

Büdös életbe nem nő fel! Erről ugrott be Philip Zimbardo könyve talán a címe: Nincs kapcsolat.

Pont az ilyen csávókról szól akik eszük ágába se akarnak felnőni, felelősséget vállalni, normális igazi férfiként élni.

Ajánlom figyelmedbe olvasd el! Ja és neked meg eszed ágába se legyen hozzá menni!

67. MZsanett (válaszként erre: 65. - Szabszi89)
2016. nov. 10. 13:56
El tudom képzelni...Annyira embertelen, hogy erre szavak sincsenek:( Az se szép dolog, hogy a házasságon és a közös életeteken viccelődik, de hát vannak ilyen érzéketlen taplók. De hogy az abortusszal? Ráadásul a saját gyereke volt. Képzelem, milyen apa lenne. Jobb is, hogy így döntesz. Részemről az ilyen még egy utolsó beszélgetést se érdemelne, csak simán eltűnnék és megszakítanék vele minden kapcsolatot egy szó nélkül, mert ez már több, mint durva.
66. MZsanett (válaszként erre: 62. - Szabszi89)
2016. nov. 10. 13:53

De azért annyi esze lehetne, hogy az abortuszon nem viccelődik...Ez nekem akkora csapás lenne, ha valaki egy ilyen horderejű dolgon viccelődne, hogy nem érdekelne, hogy ciki, de én pofán vágnám, vagy otthagynám a semmibe faképnél.


Én a helyedben nem is szakítanék vele, csak egyszerűen nem keresném többé. Ha meg ő keres, akkor megmondod, hogy hát bocs, de vége.

65. Szabszi89 (válaszként erre: 56. - MZsanett)
2016. nov. 10. 13:51

Hát gondolhatod hogy éreztem magam. Akkor ő is benne volt, hogy kezdjük el a család alapítást, levetettem a méreg drága spirálom, most meg vissza rakathattam egy másikat, a doki is csak pislogott, ez mi volt.

Én örültem a legjobban mikor láttam a kis picikét, ő meg ilyen módon viccelődik. Mintha kirúgta volna alólam a lábaim, úgy éreztem magam.

Aztán meg gyanúba keveri magát, hogy társkeresőzik, én meg teljesen kifarolok a házasságból, mert ennek így semmi de semmi értelme.


Köszönöm mindenkinek a segítséget, mert ez így nem állapot. Majd csak lesz jobb is valaki mással.

64. MZsanett (válaszként erre: 61. - Szabszi89)
2016. nov. 10. 13:50
Én is szeretek néha kockulni és végigvinni egy játékot, van, hogy túlságosan belefeledkezek, de ez kb 5 évenként egyszer fordul elő, és akkor is azért, mert nincs társaságom. Ha lenne, nem a gép előtt ülnék. Szóval nekem ez egy pótlék. Szerintem aki ilyen szinten gépfüggő, az nem nőtt még fel igazán, és lehet, hogy nem is fog, mert jó ez így neki.:/
63. globus (válaszként erre: 44. - Szabszi89)
2016. nov. 10. 13:48

Nem mondod komolyan, hogy a bevezetőben leírtak után még intézed az esküvőt? Éppen kérdezni akartam, hogy honnan tud társkeresőről, ha ő maga nincs ott?

Nehogy összeházasodjatok, különben hamarosan elvált lehetsz.

62. Szabszi89 (válaszként erre: 56. - MZsanett)
2016. nov. 10. 13:45
Én 30 ő meg 31 éves. De agyilag nem tudom hol van, a számítógépes játékok leragasztották valahol messzebb.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook