Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Felejtés - egy munkahely fórum

Felejtés - egy munkahely (beszélgetős fórum)


1 2
36. falcngate (válaszként erre: 35. - Krisztike123)
2010. máj. 31. 12:13

Jajjj de tudom, hogy miről beszélsz... :...(

Ha valaki az eszével dönt a szakítás mellett, abba sokszor belebukik....

Próbáld magad lefoglalni és nagyon dolgozni, hogy ne gondolj rá.:( Idővel hidd el kicsit jobb lesz. Sajnos lassú a gyógyulás, de túl lehet élni!!

2010. máj. 30. 23:34

Sziasztok! Nekem most lett vége egy 15 hónapos kapcsolatnak.Nagyon-nagyon szeretem és nem tudom elfogadni a szakítást. Nem ért váratlanul, de én eddig bíztam benne, hogy nem lesz vége. Bíztam abban hogy a szerelmünk túlsegít az esetleges problémákon, de ő az eszével döntött a szakítás mellett.Fááááááááj!!!! Nagyon sz...ul érzem magam. És ezt még tetézi hogy egy helyen dolgozunk.Minden nap találkozunk.Nincs lehetőségem a munkahelyet változtatni..

Nem is tudom, hogyan lehet ezt túlélni? Annyira szeretném magamhoz szorítani...Nem akarom elveszíteni...Pedig már megtörtént. Az újrakezdésre szerintem nem sok a reális esély ...

Megszakad a szívem!

2010. máj. 24. 21:29

Olvassa el Csernus: A nő könyvét, az én barátnőmön az segített!:)

Nekem ez volt az első és utolsó alkalom! Sajnos nem voltam olyan okos, hogy más hibájából tanuljak, megégettem magam. Mindegy, az ilyen tapasztalatok mind csak előre visznek az életben. Ha okos az ember és tényleg tanul ezekből, akkor a későbbiekben szerintem nagyobb eséllyel tud harmonikus, hosszú távú kapcsolatot kialakítani valakivel.

33. gyöngyszemü (válaszként erre: 31. - Falcngate)
2010. máj. 24. 14:41

:-))) Remélem erős leszel és lesz kitartásod!!!!


A barátnőmnek is leesettmár hogy kihasználják (de szinte minden pasija, mintha éreznék hogy ő ilyen). Pedig egy szép csinos értelmes lány, (cserélnék vele külsőt, de az agya.....:-(

És mégis kell nekiez a pasi.

Kérdeztem mazohista vagy?? Nemtudja. Kértem adjon fel hírdetést: Fiúk itt vagyok, velem mindent meglehet csinálni, megalázhattok, belém rúghattok megverhettek, hitegethettek, azsem baj ha megcsaltok.... :-((

2napja megint aztmondta, adok neki még egy esélyt!

Hát jó, tedd tönkre az életed! :-(((

32. falcngate (válaszként erre: 29. - E3cb7b027d)
2010. máj. 23. 23:35

Wow nagyszüleid története nagyon kivételes és érdekes!:) Gratulok nekik!

Igen, nem mindig az örök elszakadás a megoldás. Van, hogy a két fél nem "egy szinten van" bizonyos tekintetben (értelmi, érzelmi), ezért nem értik meg egymást. Ha idővel változnak, akár utol is érhetik egymást és újra egymásra hangolódhatnak. Láttam már én is ilyen példát.:)

31. falcngate (válaszként erre: 30. - Gyöngyszemü)
2010. máj. 23. 23:33

Igaziból nekem nincs nagy tapasztalom etéren, mert idáig egy 8 éves komoly kapcsolatom volt, ami - főleg így visszanézve- szinte tökéletes volt, még a szakítást is normálisan rendeztük.

Szóval mivel első lecke volt ez nekem "kihasználás" ügyben, ezért kellett egy kis idő, mire leesett, h mi a helyzet.

Persze most már tudom az utat, igaziból már csak egy kis támogatás kell, ezért is a topik.:)

Amúgy teljesen igazad van, remélem nem követem el ezt a hibát többször az életben.

30. gyöngyszemü (válaszként erre: 21. - Falcngate)
2010. máj. 23. 23:13

Te magad mondtad ki: ha igazán szeretne nem tenné........... nemszabad több esélyt adni! Ne alázkodj meg többet, lehet ez tetszene neki és futna utánnad.. ha látja már nemvagy könnyü "préda".... és nemtudna kihasználni többet, ha látná van tartásod, és elérhetetlennek látna.....

A barátnőm is ebben a helyzetben van, csak náluk 3 éve tart, és heti 5ször összevesznek, mindíg megbocsájt a srácnak, aki kihasználja minden téren, ottrúg bele aholcsak tud, őmeg tűr, és fanatikusan imádja. :-( Én kevesbért kidobtam egy pasit, és sose bocsájtottam meg egyszersem hiába jöttek könyörögtek...!!

Nézz körül, veddle a szemellenzőt, és élj boldogan!!!!


Aztvettem észre úgy a filmekben, és a környezetmben is, hogy, jobbnál jobb, csinosabbnál csinosabb csajok sírnak.......... Örülök hogy nemvagyok "jócsaj, egy bombázó", soha nemvoltak ilyen gondjaim!!! Mert tudtamhogy majd jön más, nemfutottam olyan szekér után amelyik nem vett fel. Szenvedtem ugyan, de tudtam elfog múlni!!!

29. e3cb7b027d (válaszként erre: 28. - Falcngate)
2010. máj. 23. 22:46
Ez így igaz, csak sokszor azt nem tudja az ember, hogy mi is volt a lecke.. Talán nem adni több esélyt!? De van erre is ellenpélda, a nagyszüleim 2x elváltak már úgy, hogy közös gyermekeik, sőt unokáik is voltak, mégis újra összeházasodtak, és együtt élték le az életüket..
28. falcngate (válaszként erre: 27. - E3cb7b027d)
2010. máj. 23. 22:34

“Az élet folyamatos tanulás, és az egyik tantárgy, amit meg kell tanulnunk: az emberi kapcsolatok. A világegyetem adja fel a leckéket. Ha nem tanulunk meg egy leckét, akkor azt újra feladja nekünk. Néha osztályt ismétlünk ugyanazzal a személlyel, néha pedig egy új emberrel, de a régi problémával.”

(Andrew Matthews)


Szerintem ilyesmi állhat a sikerteken párkapcsolatok mögött...


Köszönöm, kedves vagy, remélem tényleg sikerül hamar helyrejönnöm. Jajj nem így kell megfogalmazni, hanem: biztos, hogy hamar helyrejövök és nagyon boldog leszek!:D

27. e3cb7b027d (válaszként erre: 25. - Falcngate)
2010. máj. 23. 22:29

Hát ez valóban igaz, a gondolatnak hatalmas a teremtő ereje, de hozzád hasonlóan én is csalódott vagyok, nekem is volt egy hosszú kapcsolatom, és nagyon szomorú véget ért, mi is számtalanszor szakítottunk, de mindig megbocsájtottam neki.. Na de már nem siránkozom, ami elmúlt, az elmúlt..


Láttam a profilodat, nagyon attraktív vagy, bájos, csinos, van is egy olyan érzésem, hogy nem fogsz sokat várni a boldogságra!!! ;-) Szurkolok Neked nagyon!!! :-)

26. e3cb7b027d (válaszként erre: 23. - Falcngate)
2010. máj. 23. 22:23
Örülök, hogy tetszett a táskaelejtős sztori! :) Akkor pattant ki az a bizonyos szikra közöttünk, felejthetetlen élmény volt, még mindig emlegeti.. :D Én pedig olyankor mindig elpirulok (mellesleg 26 éves fejjel...) :D
25. falcngate (válaszként erre: 24. - E3cb7b027d)
2010. máj. 23. 22:21
Jajj ne, légyszi ne mondj ilyet! A gondolatoknak teremtő ereje van. Próbálj meg úgy hozzáállni, hogy "na ez úttal tuti sikerül jól döntenem". Aztán hallgass a szívedre.:)
24. e3cb7b027d (válaszként erre: 22. - Falcngate)
2010. máj. 23. 22:19
Na igen, ez tart vissza pont.. :S Közben pedig annyira vágyom a társaságára, nincs olyan perc, hogy ne gondolnék rá.. Éppen emiatt vagyok most bajban.. Amilyen szerencsétlen tipus vagyok, szerintem teljesen mindegy, hogy melyik lehetőséget választom, úgyis az lesz a rossz... :P :D
23. falcngate (válaszként erre: 20. - E3cb7b027d)
2010. máj. 23. 21:54

Megnéztem az adatlapodat és emlékszem a táskaelejtős fórumodra, olyan aranyos, nagyon jót mosolyogtam rajta!:)

A jelenlegi barátod az a pasi??

22. falcngate (válaszként erre: 20. - E3cb7b027d)
2010. máj. 23. 21:49
Ha nála dolgoznál, akkor gondolom többet lehetnétek együtt és megoldódna a probléma!:D Amúgy megértelek a kétségeid miatt, rossz lenne egy szakítás miatt esetleg megint munkanélkülinek lenni...
2010. máj. 23. 21:48

Mivel kb. hetedszer szakítunk, így már remélem nem fog annyira megviselni. Az első pár alkalom volt totális megsemmisülés. Volt, hogy 2 órát kóboroltam télen egyedül a sötét erdőben, vagy olyan is volt, hogy a padlón feküdve aludtam el könnytócsában és 10 napig nem ettem semmit.

Mivel 1 éven keresztül nem jött össze a dolog, mindig fájdalom lett a vége, ezért döntöttem úgy, hogy erős leszek és befejezem!

Ha igazán szeretne, nem tenné ezt velem ennyiszer. Én nagyon odaadó, önzetlen voltam, mégis azt kaptam, hogy kihasznált.

Na ezzel csak azt akarom mondani, hogy nem szándékozom több esélyt adni és minden erőmmel azon leszek, hogy - mint mindig-, most is pozitívan, vidáman éljek tovább. Csak gondoltam megkérdezem hátha valakinek van valamilyen "trükkje", ami segíthet.Illetve jó sikertörténeteket olvasni, erőt adnak.:)

20. e3cb7b027d (válaszként erre: 16. - Falcngate)
2010. máj. 23. 21:38

Ha szereted a munkádat és elismerik a tehetségedet, akkor 100%-ban egyetértek azal, hogy folytasd tovább! ;-) Akár még rendbe is jöhet a dolog, sosem lehet azt tudni, meglepő dolgokat tud produkálni az élet.. Nem érdemes bánkódni, felhők felett mindig kék az Ég! :-) Mindjárt itt a nyár, nagyobb az esély az ismerkedésre is... ;-)


Nekem azóta rendbe jött az életem, de csak nagyjából.. xD Lassan egy hónapja van barátom, nagyon jól megvagyunk egymással, csak az egészben az a rossz, hogy keveset vagyunk együtt, a munkája végett se ünnepe, sem hétvégéje nincs, de én így elfogadtam a helyzetet.. Majd kiderül, hogyan tovább.. Jelenleg munkám az nincs, Ő ragaszkodik ahhoz, hogy dolgozzak nála, de nem igazán tartom én ezt valami jó ötletnek, de azért még megfontolom a dolgot.. Nagy ám a kisértés... =)

2010. máj. 23. 21:27
Hát nem egy könnyű helyzet.Én kb.6 éve jártam így.Egy darabig rohadtul fájt a létezés is.Alig ettem,alig aludtam.Aztán lassan kezdett tompulni a fájdalom és már nem akartam belehalni.Akkor én sem hittem el,hogy túl lehet ezt élni,de így lett.Életemben nem voltam még olyan vékony,mint azokban az időkben.És bár még ma is fájogat a lelkem,ha meglátom a pasit,de ez már nudli az évekkel korábbi őrülethez képest.Azért vannak pillanatok,amikor boldogan megtépném!!!
2010. máj. 23. 21:20

Én pont ilyen cipöben járok most, én próbálok minél többet az irodámban maradni. Meg nem mutatom ki hogy milyen érzéseim maradtak meg, de tényleg egy új kapcsolat ami gyakorlatilag felülir mindent.

Mindenképpen túl kell lépni rajta mert, senki se akar hülyét csinálni magából.

17. tücsimücsi (válaszként erre: 1. - Falcngate)
2010. máj. 23. 21:17
Lehet hogy hihetetlen, de : minden fejben dől el.
16. falcngate (válaszként erre: 14. - E3cb7b027d)
2010. máj. 23. 21:10

Uhh. Én úgy vagyok ezzel a munkahely kérdéssel, hogy imádom a munkámat, elismernek, szeretem a főnökömet stb, nekem egy ilyen pasi nem ér annyit, hogy feladjam! Főleg, hogy nyakamon a lakáshitel. Remélem végigcsinálom így is, végülis annyira én már nem szeretem a sok csalódás miatt.

Azóta ugye rendbejött az életed? A mostani munkádat szereted? Lett új pasid?:)

2010. máj. 23. 21:09
Én is jobbnak láttam elmenni - képtelen voltam nap mint találkozni vele, vagy leírni a nevét.
2010. máj. 23. 20:53
Én is jártam már ebben a cipőben, rémálom volt.. Annyira szerettem, szinte remegtem érte, és csak a közönyt láttam benne.. A munkámra nem tudtam odafigyelni, holott nagy felelősséggel járt, sorozatosan ejtettem a hibákat, még végül a főnök azt mondta, amennyiben nem szedem magam össze, akkor keressek más munkahelyet. Azt láttam helyesnek abban a pillanatban, hogy azonnal felmondjak. Hát pár hónapba tellett, mire elfelejtettem..
2010. máj. 23. 19:37

Most már legalább belátom, hogy tényleg nem szerencsés munkatárssal kezdeni!:) Amúgy érdekes módon a közelemben 3 párnak is bejött és nagyon boldogok.:)

Amúgy arra nagyon figyelek, hogy ne menjen a munka minőségének rovására.

12. viva70
2010. máj. 23. 19:36
Egy munkahelyen dolgozva valóban nehéz lesz a felejtés. Könnyebb lenne, ha nem találkoznátok hosszabb ideig. Mivel ez nem megoldható, sajnos csak az idő segíthet, meg később egy új kapcsolat.
2010. máj. 23. 19:33

Hát igen, ettől félek. Nagyon megbántott, remélem ez segít kicsit. Az a baj, hogy az elmúlt években kicsit sok jutott ki nekem a csalódásokból és már nem érzem erősnek magam.

Azért mindent megteszek majd!:) Ha hiszek benne,és előre örülök neki, tuti jön majd más, aki végre értékelni és szeretni fog!:)

10. gyöngyszemü (válaszként erre: 6. - Falcngate)
2010. máj. 23. 19:21
Nálam hónapok voltak, de muszályvolt elfelejtenem, kerestem mást, de mindenkiben őt kerestem, így utólag visszagondólva. :-((( Nem lesz könnyü ha tényleg nagyon szeretted!!
9. klenca (válaszként erre: 8. - Falcngate)
2010. máj. 23. 19:21

Valóban.:(((


Amíg a szíved letáboroz valaki mellett, addig észre sem veszed, hogy más is létezik.

8. falcngate (válaszként erre: 7. - Klenca)
2010. máj. 23. 19:18
De nem úgy van, hogy addig nem tudsz másba beleszertni, míg felzaklat az előző?
2010. máj. 23. 19:17
Bele kell szeretni valakibe odakintről, s el fogod felejteni..))
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook