Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Felejtés, de hogyan? fórum

Felejtés, de hogyan? (beszélgetős fórum)


2021. jún. 7. 05:54
Előbb utóbb eljut az ember arra a pontra hogy észreveszi hogy kiteheti a szívét lelkét akkor sem lesz jó a másiknak. És mikor erre a pontra eljutsz már ő nem lesz jó neked!!!! Nagyon rövid az élet. Én boldogan akarom azt ami hátra van élni.... már nem álmodom róla, a sok szemétségével játszmával meghidegìtette a szívemet. De nagyon sokszor gondolok rá mert nagyon sok mindenen átmentünk. Sok mindenről eszembe jut. Nem tudom ő vajon hogy van vele Kezdjen új életet. ..Legyen boldog ő is úgy ahogy tud. Találja meg azt aki megadja azt neki amit én nem adtam meg. ... szép napot mindenkinek
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Zsofi_876)
2021. jún. 7. 05:36
Köszi a választ. És hogy megosztottad velünk ezt a történetet❤ Úgy gondolom ha valakit valóban igazán szeretsz akkor nagyon nehéz elengedni még hónapok és évek múltán is ő jár a fejedben... Jó volna ha kitalálnának erre valami tablettát
2021. jún. 7. 01:38

Hát ez rettentően szubjektív, annyi mindentől függ.


Nekem 2 ilyen volt.

Az első megcsalt (19 évesek voltunk), bele akartam halni. Aztán 2 napig bőgtem és megutáltam. Anya azzal nyugtatott, hogy majd jönne még hozzám - ez erőt adott. Aztán mire jött könyörögni, már sziklaszilárdan elküldtem hangyát szedni. Emelt fővel.


A második nem konkrét szakítás volt, hanem ismerkedős fázis. Én totál belezúgtam, ő is elég lelkes volt. Aztán kiderült, hogy az esküvőjére készül. Na az legalább annyira kiütött, mint amikor megcsaltak.

Szánalmas vagy sem, akkor eldöntöttem, hogy megmutatom neki, mit veszített.

És igyekeztem még jobban feltunningolni magam, az életem.

Akkor azzal bíztattam magam, hogy majd elválik, szerelmes lesz belém, csak várnom kell.

Es hiába a szívem mélyén tudtam, hogy mese, akkora kihívás volt, hogy lassan észrevétlenül elmúlt bennem a szerelem, amíg építgettem az életem.

2021. jún. 6. 20:51

Sziasztok!


Azt szeretném kérdezni, hogy ti mit csináltok szerelmi csalódás után? Hogy terelitek el a gondolataitokat? És mennyi idő az amire túl lehet lenni az egészen?

Köszi a válaszokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook