Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fel tudott szívódni a gyógyszer, ha egy órával a bevétele után hasmenésem lett? fórum

Fel tudott szívódni a gyógyszer, ha egy órával a bevétele után hasmenésem lett? (tudásbázis kérdés)


2013. jún. 30. 09:04
Remélem felszivodott hisz a tejivás is kb 3/4 órával késöbb történt a gyógyszer bevétele után, mert délután bicikli-túrára akarunk menni, s nem kell magas pulzus mellé...
2013. jún. 30. 08:59
Hasmenésre nem tudom,de szerintem felszívódott.Elég gyakran hányok,az orvosom azt mondta,ha eltelik fél óra,akkor nem kell új gyógyszert bevenni,egyéb esetben igen-krónikus betegség,fontos,hogy ne maradjon ki gyógyszer.Gondolom,ha alul távozik,akkor is érvényes ez...
2013. jún. 30. 08:59

A gyógyszerek zömét a tej semlegesíti!

Így a tejet ilyenkor szerintem kerülni kell, vagy pedig a gyógyszer beszedése után kb két órával igyad.

pl antibiotikumoknak minden mellékhatása a hasmenés sajnos...

2013. jún. 30. 08:57
Mellékhatásként jobb egy f@sás, mint egy infarktus de ebből nem nagyon lehet következtetni arra, hogy egy gyógyszer felszívodott-e. Kaptam valami antibiotikumot pár éve és majdnem a vécén aludtam.
2013. jún. 30. 08:54
Hozzá teszem a tejet a wc-és elött pár perccel elötte ittam...
2013. jún. 30. 08:49

Huma-pronolt szedek s 7:45kor szedtem be....

Pár napja szorulásom van, s az anyukám tanácsára meleg tejet ittam... nah meg is lett a hatása , mert 8:40kor hasmenésem lett :)


Akkor most nem si szivodott fel? a gyógyszer?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook