Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Fel se köszönt a születésnapomon, de már új nő van az... fórum

Fel se köszönt a születésnapomon, de már új nő van az... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
37. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 36. - Főnix3)
2023. jan. 28. 09:53

Én is hibás vagyok. Ugyanúgy, ahogy ő.

Ezeket a féltékenységi köröket én is ugyanúgy megléptem.

Nem lesz legközelebb, helyre kell hoznom a dolgokat, nem tudnék már bízni senkiben! Őt ismertem, tudtam milyen, nincs erőm már a taktikai játszmákhoz.

36. Főnix3 (válaszként erre: 35. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 28. 09:45

Most már ne ostorozd magad! Az éhes lélek , sok hazugságot képes elhinni! 🤷🏻‍♀️

Legközelebb tudod mire kell figyelni!

35. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 34. - Főnix3)
2023. jan. 28. 09:35

Nevetséges az egész!

Mivel több száz km.választ(ott) el minket egymástól, nyilván csak a net volt, ami "jobban" összekötött.

Én titkosítottam magam, mert minden ismerősömmel számonkért, de ha én szóltam, hogy ki az a nő? az természetes lehetett. Mindezt azért mert túl őszinte és naiv voltam. Megérdemlem! Nem hinném hogy kapálóznak a nők érte, de sok sikert neki. Mondom ezt keserédesen.

34. Főnix3 (válaszként erre: 33. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 28. 09:29

Magából indul ki!

Ő nem hűséges, de tőled elvárja!

A húszpercenkénti bejelentkezés elég durva! (Nevetséges gyászhuszár! 🤣)

Sajnálom, hogy ilyen alakkal hozott össze a sors!

Kívánom, hogy minél hamarabb találd meg az igazi társad!

33. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 32. - F58867fb46)
2023. jan. 28. 09:19
Ő várt, kért tőlem örök hűséget, 20 percenkénti bejelentkezéseket. De ha én számonkértem, akkor kuss. Hosszú...
32. f58867fb46 (válaszként erre: 26. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 24. 03:13
Ha évben 2x találkoztok hogy akarsz valakitől örök hűséget?
31. Bichi (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 22. 23:27
Az, hogy te bizalmatlan vagy, annak semmi köze a korodhoz. Bármilyen korban lehet valakinek új kapcsolata...
30. Ágio8405 (válaszként erre: 26. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 22. 16:51
Ne haragudj de ez akkor nem is volt kapcsolat. Szomorú, hogy hosszú ideig mégis időt és érzelmeket pazaroltál erre az egészre.
29. 3272f5ad6f (válaszként erre: 26. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 22. 16:19
Akkor miért nem állhat szóba más nőkkel?
28. Főnix3 (válaszként erre: 26. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 22. 16:14
Sajnálom! Ez kemény lehet! Szívesen elolvastam volna a történetet, persze megértem, hogy nem szeretnél teljesen kitárulkozni!
2023. jan. 22. 16:12

Igaz nekem nem kenyerem a taktikázás, játszmák! Felnőtt egyenes beszéd az járható út számomra!

Ha valaki nem akarja megérteni azt, hogy megbánt azzal a viselkedéssel, akkor nincs közös jövőnk, mert nem vagyok neki elég fontos!

Most vagy elfogadod és nem ellenőrizgeted , és ezzel megkímélve magatokat a vitáktól , vagy engedd el! 🤷🏻‍♀️

Vagy van bizalom, vagy nincs! Ha nincs bizalom, nincs mire építeni a kapcsolatotokat! Ezt bizony neked kell eldöntened, hogy mennyire tudod ezeket elfogadni! Ő nem fog megváltozni, legalább is addig, míg tíltva van neki!

26. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 25. - Főnix3)
2023. jan. 22. 16:06

Lefekszem???!! Örülök ha egy évben 2x tudunk találkozni. Távkapcsolat. Nem a szexről szól. Hosszú story.

3 év korkülönbség van köztünk.

Az a baj hogy nem írhatom le az egész storyt.

25. Főnix3 (válaszként erre: 24. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 22. 16:03

Mikor újra vissza nyavalyogja magát, akkor te lefekszel vele?

Mert, ha igen, akkor a biztos szex miatt megy csak! Ha szeret, akkor fog keresni akkor is, ha nem adod neki oda magad!

Ha kétszer, háromszor visszautasítod, és még utána is visszamegy, akkor vannak érzései!

Van korkülönbség köztetek?

24. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 21. - Főnix3)
2023. jan. 22. 15:57
Eddig 26 nap volt amit kibírtam hogy semmire se reagáltam. A kolléganőm tanácsolta, ha 1 hónap után is jelentkezik, akkor szeret. De ezek szerint ez se jött be. Legalábbis a mi helyzetünkben nem. Mert ugyanott tart, ahol régen. Nem tudja elfogadni és megérteni amit meg kellene!
23. temmp (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 22. 15:38
Hány éves vagy?
22. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 21. - Főnix3)
2023. jan. 22. 15:28

Köszi, sajnos az én koromban már elképzelhetetlen egy új kapcsolat. Senkiben nem tudnék már megbízni.

Köszi azért!

21. Főnix3 (válaszként erre: 20. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 22. 15:25

Lebegjen a szemed előtt, hogy valaki keres téged, vár rád, akivel nagyon boldog lehetsz!

Addig is sok erőt és kitartást kívánok neked!

20. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 19. - Főnix3)
2023. jan. 22. 15:18

Igen, igazad van (sajnos!)

Csak ha ez ilyen könnyű lenne, nem itt irogatnék.

Köszönöm a tanácsaid, hidd el, dolgzom rajta.

19. Főnix3 (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 22. 15:15

Légyszíves ne bántsd magad!

Mi az, hogy titkos vagy?

Majd, ha eljön az a férfi, akit nem kell alap dolgokra megkérni, rájössz milyen kis butus voltál, hogy ezzel a fiúval ilyen sokáig foglalkoztál!

Ne ellenőrizgesd őt! Felesleges! Ha nem bízol benne, akkor nincs is értelme a kapcsolatotoknak!

Nem tudsz senkit megváltoztatni! Formálódhattok, csiszolódhattok, de alapvető tulajdonságokon nem fogsz tudni változtatni!

Ha a kapcsolat elején zavar téged valami, akkor az később élesebb lesz!

A lányaimnak szoktam mondani, hogy ha valami zavar a fiúban, ami nem fér bele a te életedbe, akkor engedd el, még a kapcsolat elején, mert később ez lesz a góc, a mérge a kapcsolatotoknak!

Pl a férjem hanyag, a zoknijait képtelen a szennyestartóig elvinni! 12 éve nem tudom neki ezt megtanítani! Néha sikerül, de az szerintem véletlen lehet, vagy magától vándoroltak a zoknik ! A kis klónja (kisfiúnk ) ugyan ez! 🤣

De ezt úgy gondoltam, hogy ezt elfogom tudni neki viselni! Néha rájuk mordulok, de inkább csak összeszedem az elárvult zoknikat! 🤣

Az miatt meg ne ostorozd magad, hogy nem ért meg! Ez azért van, mert nem akar megérteni!

Zárd ki az életedből! Szálljon virágról virágra! Te pedig húzd ki magad, mert nem vagy egy rongy!

Mondhatod neki!

Nézd itt van ez a szép tiszta papírlap! Gyűrd össze! Látod milyen lett? Nah, most simítsd ki! Ugyan olyan lett, mint mielőtt összegyűrted?

Nem! Így van! Ezek mi vagyunk!

Nem lehettek újra olyanok! Tovább kell lépni és másnak adni egy új tiszta lapot! 🤷🏻‍♀️

18. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 17. - Ágio8405)
2023. jan. 22. 15:15

Neeeemmmm!

Nem ragozom tovább, elég ennyi ebből.

17. Ágio8405 (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 22. 15:12
Tehát mégis ex…
16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - Főnix3)
2023. jan. 22. 14:50

Szándékosan okoz fájdalmat, vagy nem is fogalmazok jól, azért, mert én titkos vagyok (nem véletlenül!) ezért ő azt hiszi bármit megtehet velem - cserébe. Óvodás.

Annyit kértem csak hogy olyan nőket jelöljön be, akiket tényleg ismer, azzal nincs bajom, dehogy bárkit, aki szembejön, csak mert, azokat ne... de ezt is hülyeség volt kérnem, mert csináljon, amit akar. Rengetegszer megbántott, mindig megbocsájtottam, szépen, csúnyán, sehogy se képes a változásra, és én szívom meg az egészet úgy érzem. Ő meg azt írja, neki is van lelke. Hát minden van, csak az nincs. Kértem legyen vége, ne jelenjen meg két hetente az életembe, zárjuk le, neki is nekem is így lesz a jó. Most úgy érzem sehogy se jó. Képtelenek vagyunk a normális kommunikációra. Csak aki nincs ebben a szituációban az ezt nehezen érti meg. És hülyének vagyok nézve. Vállalom, de nagyon rossz hogy nem tudtam megértetni magam vele.

15. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 22. 14:39

Ha nem ez volt az első, valahogy úgy érzem a második sem, akkor, nem tud komolyan venni.

Vagy beszéld át vele a problémákat, szóból ért az ember, vagy töröld ki teljesen a gondolataidból is.

Nem lesz ez már jobb az esetek 98%-ban. Önmagad ostorozod, igyekezz elfelejteni, és olyat találni, aki nem akar kicsinyes bosszút állni.

14. Főnix3 (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 22. 14:38

Az én anyukám megtanította azt nekem, hogy ne legyek irigy a megunt játékaimra! :P

Ne hátrafelé nézz,hanem előre! Ne nézegesd, hogy kit jelölget be,hisz együtt nem voltatok jó páros!

Fel a fejjel,meg lesz még a te foltod!

13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - 9b10f3d7ff)
2023. jan. 22. 14:19

Lehet hogy fordítva kellett volna írnom.

Én dobtam őt, csak még friss.

Bár ez már nem az első eset bármiféle vita van, új nőket jelöl be ismerősnek, olyanokat,akiket nem is ismer, csakhogy nekem fájjon.

De kár pazarolni is a szavakat.

12. gyöngy:) (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 22. 14:03
Hashtagben van. Nem te írtad?
11. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 22. 13:26

Fordítva fogalmaztam volna.


Új nő van az ismerősei között, engem már fel sem köszöntött a születésnapomon.


Car ügy, biztos rosszul esett, de biztos vagy benne,hogy nemcsak elfelejtette?

A múltkor a sajátomról is megfeledkeztem, annyira el voltam foglalva más dologgal.


Ha biztos vagy, hogy dobott, akkor a leghelyesebb döntést hoztad, hogy ne kínozd magad.

10. Epresturmix (válaszként erre: 2. - Bichi)
2023. jan. 22. 13:23
Én igen. Ő is engem.
2023. jan. 22. 13:00
Igen, ennyi volt.
2023. jan. 22. 12:59
Ki írta, hogy ex?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook