Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fel nem dolgozott érzelmeink - lelki mérgeink fórum

Fel nem dolgozott érzelmeink - lelki mérgeink (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Fel nem dolgozott érzelmeink - lelki mérgeink

30. marduk (válaszként erre: 29. - Extraordenery)
2010. dec. 8. 13:47
Ha valaki sokat fektet egy kapcsolatban, annak azért rossz mert nem kapott cserébe semmit,vagy alig alig.Ha visszavonod azt az érzést,hogy viszonzást váj el akkor könnyebb lesz.Ha valamit fűtünk az meleg is lesz,ne tápláld azt az érzelmet ami árt.Ha megérted ,magadért kell tenned és nem másokért,ha nem sóvárgód hanem csak szereted,hogy vannak melledet.Nem lesz erős fájdalom.Tanúja vagy az életnek tapasztalásokat szerzel,valamit megtanultál.Szeresd,tiszteld,becsüld magad,ha ezt megadod magadnak megértesz mindent.Tehát tanulj!!
2010. dec. 7. 12:22
Én majdnem bármit el tudok már viselni, eléggé megedzett az élet. Elvesztettem a munkámat, az örökségül kapott házamat. Mindezek anyagi javak..., egy valamin nem tudom könnyen túltenni magam, a magánéleti válságon. Erre nincs orvosság, ez letaglóz.
28. 365922962e (válaszként erre: 5. - 7529edede9)
2010. dec. 1. 15:40
A lelki méregtelenítés nem olyan reménytelen és hosszadalmas folyamat, ha ismersz erre egy hatékony technikát... Az Érzelmi Felszabadítás Technikájával (EFT) sokszor meglepően rövid idő alatt (néhány perc, fél óra, egy óra) semlegesíthetsz akár évtizedes traumákat, lelki fájdalmakat, ezek nem is térnek többé vissza. Érdemes képzett EFT-terapeuta segítségét kérni ehhez. Gyakran az derül ki, hogy krónikus testi tünetekhez, "gyógyíthatatlan"-nak minősített betegségekhez kapcsolódnak a lelki mérgeink, sérelmeink, traumáink. A jó hír az, hogy a leki háttér rendbe tételének következtében a kapcsolódó betegségek maguktól elmúlnak...
27. marduk (válaszként erre: 26. - 94786a70d9)
2010. dec. 1. 14:10
Csakhogy idősödsz a test tespedni kezd és akkor kerül sor a félretett feldolgozásra.Csak kitolod az időt és ekkor már nehézség lesz a feldolgozás.Az van fáj fáj de már nem tudod mi is az amit elodáztál.A lélek igen is elkéri megsínyli azt amikor a testet szolgálod és egyszer csak eljön az ő ideje amikor arra késztet,hogy vele is törődj.Olyan mint egy gyermek,de ha nem táplálod senyved.Itt van az amikor minden babonás képzet előtérbe kerül a hiedelmek kapnak szerepet az életedben és mindenki másnak hiszel.Nincs az hogy túl korán kezdjük a fejlesztést,ha már felismertük,hogy szenvedés zúdulhat a nyakunkban,traumás és helytelem érzelmek miatt,nincs mire várni!
26. 94786a70d9 (válaszként erre: 7. - Salabakter)
2010. nov. 30. 19:31
Épp,hogy törődni kell vele, százszor is átgondolni és megoldást találni. Mellesleg nagyon jó méregtelenítője a léleknek a mozgás is, pl. a futás. Kirohanod a dühödet,majd veszel egy jó fürdőt és megnézel egy pozitív töltetű filmet, vagy olvasol.
25. marduk (válaszként erre: 24. - Anyuci91)
2010. nov. 29. 12:21
De ha már elért valaki magas fokot a szellemi síkon a benső már tud akkora energiát akkumulálni,hogy ne trauma,stressz legyen a végtermék.Nem akkor kell a segítségért fordulni a tudatunkhoz amikor már elborítja a szellemiséget a zavar.Most is nagyon jól jött nekem ez az emelkedett színt.Most a hétvégén úgy tudódót ki,hogy a pici unokám leukémiás,valami meggátolt hogy ezt mélye átéljem,elhiggyem,már kiderült,hogy ha elérte volna a vérében azt a szintet az amiről ez derült volna ki akkor van baj.Védelmet kaptam ami nem engedte hogy valami pánik elhatalmasodjon bennem.Mivel a most 35éves fiam volt komoly beteg születésétől 9honapos koráig és ugye az érzés már eltemetődött,most felszinretört és valami gyorsasággal gyógyulásnak indulok.Magunk nagyon sok érzelmet nem is tudunk felszínre hozni
2010. nov. 28. 19:36

Sok fel nem dolgozott érzelmeink, lelki mérgeink mint tudjuk sokunknak érzékeny a belső lelki világunk törékeny akár az üveg és ha bármi ér minket sokszor kellemetlen dolgok, v. ennél is rosszabbak, akkor nehezen tudunk megbirkózni vele. Sajnos ez a mai világra jellemző és nem csoda, hogy a legtöbb probléma, v. betegség jórésze idegalapon van és arra is vezethető vissza. Említsünk néhányat munkanélküliség az ebből eredő létfentartás, bizonytalanság és elkeseredés olyan mélyen megvisel minket teljesen kikészíti az érintetteteket. Ennek ellensúlyozására munkahelyeket kellene teremteni kiszámítható és átlátható létfentartást és biztos keresetet.

Ezek, ha meglennének sokkal kevesebb lenne és csökkene az ilyenek száma is. Üdv.Ágnes

23. csikja (válaszként erre: 7. - Salabakter)
2010. nov. 28. 19:24
Ezt mondom én is!!!igy igaz!ha mondjuk a gyermekünkell van életre szolo baj! na ezt hogy lehet feldolgozni?méregteleniteni?ááá ezt sehogy!!
2010. nov. 28. 16:19
A legtöbb baj, félelem és trauma az alsó három csakrában (gyökér, szex, köldök) okozhat problémát. Ezek még a földi szférához tartoznak. Ezek a kialakult hatások rángatnak ide-oda minket, tudathasadást okozva, megfosztva minket önmagunktól és a valódi élettől.
21. 7717d911a9 (válaszként erre: 1. - 365922962e)
2010. nov. 28. 16:12
Arra rájöttem hogy ha nincs lelki egyensúly akkor elég veszélyes a meditáció. Ilyenkor ki tehetjük magunkat az ellenerők hatalmának amik mégjobban összezavarhatnak minket. A meditációt elvileg akkor kéne alkalmazni amikor már beáll a lelki egyensúly, ezáltal magasabb szintre léphetünk a segítségével. A lelki egyensúly eléréséhez (amiről szó van) inkább a kineziológia vagy egyéb stresszoldó terápia javasolt. Ilyen a nevetés-terápia, a tudatos negativitás, a hasi légzés stb... Ezek mind kihajtják az emberből a stresszt és a görcsöket ami minden betegség és lelki egyensúlytalanság alapja.
20. marduk
2010. nov. 28. 15:48
A naplómban kivezető olvasmány van a léleknek szól ettől is lehet jobb és az élet energiája ez a címe.
19. marduk
2010. nov. 28. 15:44
A megtisztulás alatt megszabadulunk fájdalmaktól,ha közben vannak fájdalom érzetek akkor még vannak feltáratlan fájdalmak,ezért van hogy évek kellenek a szabaduláshoz.Én tapasztalatból tudom már az sokat segít ha többet nem engedsz olyan érzelmi kitöréseknek ami csak ártalmat okoz.Relaxálás, meditálás, sokat segít-Az a lényeg a gondolatokat tud távol tartani amíg meditálsz és sikerül ha a légzésedet figyeled.Félóra kell ehhez.
18. bujuli
2010. nov. 28. 15:02
Bár szerintem megfelelő módszerrel biztos egy pillanat alatt is meg lehetne szabadulni, Jézus azt mondja, amit ő tette, arra bárki képes lehet. Csak nagyon tisztának kellene lennünk ahhoz...
17. bujuli
2010. nov. 28. 15:01
Értem, hacsak közben meg nem betegíted magad ezalatt az idő alatt végérvényesen..
16. marduk
2010. nov. 28. 14:54
Ennyi idő kell a megszabaduláshoz,hisz évek alatt szerezted be is nem?
15. bujuli
2010. nov. 28. 14:50
Hogy érted a 15-20 évet?
14. marduk
2010. nov. 28. 14:39
15-20 év és megszabadulunk a szenvedésektől.Tanuljatok meg nem ítélkezni mert ez is negatív energia,még gondolatban se.És egyszer csak észre veszed magadon,hogy határozott vagy a valóság valahonnan meg sugallja az igazi igazságot és többé nem leszel becsapható.Ne adj többé teret az indulataidnak mert aminek teret engedünk polgárjogot nyer bensőnkben.És ezt jó ha tudod.Felelős vagy az érzelmeidért.Eddig sok lelki kint szereztél meg nem törődve a következményeivel vagy még gyermek voltál.
13. marduk (válaszként erre: 2. - Csikja)
2010. nov. 28. 14:30
Ott kell kezdeni,szeretni,tisztelni és becsülni magunkat.A következő,hogy létre kell hozni a szinapszist.Ezt úgy kell csinálni a fájó érzésre addig kell gondolni,átélni amíg nem ásítasz egy nagyot 20perc.És valakinek küldesz gyógyenergiát olyan helyre, testrészre ahol nálad is van gond.
12. ec78bc2bf8 (válaszként erre: 11. - Zsupszi)
2010. nov. 28. 13:51
Nagyon okos gondolat:)
11. Zsupszi (válaszként erre: 7. - Salabakter)
2010. nov. 28. 13:00

Valószínűleg az lehet a baj, hogy azt fogadod meg, hogy nem törödsz vele és nem elfogadod a dolgot és nem veszed észre annak üzenetét, hiszen minden ami történik velünk, körülöttünk az nem véletlen, az valamire figyelmeztet, tanítani akar és azért kerül újra és újra eléd, mert nem oldottad meg valójában a problémát, nem tanultál belőle.

Amit még jó tudni, hogy mindig a saját keresztünk a legnehezebb és ez így természetes, hiszen azért kaptuk/vállaltuk feladatnak. Amivel a másik küzd azt számunkra gyerekjáték lenne megoldani, abban nincs feladat azért nem azokkal a nehézségekkel kell szembenézni.

2010. nov. 28. 12:56
Nagyon tetszett a cikk!Kicsit tényleg jobban bele mehettél volna,de akkor nagyon hosszú lett volna:)
9. 68d995c437 (válaszként erre: 7. - Salabakter)
2010. nov. 28. 11:56
Egyet értek!!
2010. nov. 28. 11:55

Ez egy igazán jó témaválasztás! Jobban is bele merülhetett volna a cikk írója. Biztos lett volna még mit mondania és én szívesen olvastam volna még tovább is.

A szakikkal én is egyetértek: minden testi bajt lelki problémával magyarázok.

7. salabakter (válaszként erre: 3. - B269c1fc64)
2010. nov. 28. 11:16
Pedig van olyan,amit az életben nem tudsz feldogozni.100 x,ezerszer megfogadod,hogy nem törődsz vele,mégis mindig,mindenhol ott van,eggyé vált veled,cipeled a kínt,amíg csak élsz:(
6. Pndi
2010. nov. 28. 10:46
bullshit
2010. nov. 28. 10:38
A lelki mérgek nagyon hamar megmérgezik a testünket,én is megtapasztaltam.Sztem nehéz és hosszú folyamat a lelki méregtelenítés de muszáj és nem lehetetlen.Én is ezen az úton vagyok.
4. 2ebce29a9c (válaszként erre: 2. - Csikja)
2010. nov. 28. 10:30

Ilyenkor lehet kineziológoshoz fordulni, aki segít a felszínre hozni a dolgokat. Viszont megoldani mindenképpen neked kell. Ami megint nem egyszerű.

Az életben a legnehezebb dolgokat mindig egyedül kell megoldani.

2010. nov. 28. 10:22

Nincs olyan lelki baj, nyomasztó emlék, gátló érzelem, amitől nem tudsz megszabadulni, vagy nem tudod azt hatástalanítani.

Csak az lehet, hogy vagy nem ismered a technikáját, vagy nincs "energiád" megtenni azt.

2010. nov. 28. 10:16
Sziasztok. igen ám,de vannak olyan érzelmek,lelki bajok,amit még élünk nem tudunk nem lehet feldolgozni!igy mi a teendő?
2010. nov. 28. 10:08
A mindennapi stressz, azaz a fel nem dolgozott érzelmeink nagyobb veszélyt jelentenek egészségünkre, mint a rettegett szezonális vírusok! Energiaháztartásunk rendszeres, mindennapi karbantartása elengedhetetlenül szükséges az egészség megőrzéséhez és visszaszerzéséhez.

Ugrás a teljes írásra: Fel nem dolgozott érzelmeink - lelki mérgeink

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook