Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Fel lehet dolgozni, ha valakinek eltűnik a gyereke (örökre)? fórum

Fel lehet dolgozni, ha valakinek eltűnik a gyereke (örökre)? (beszélgetős fórum)


12. EsztyMorgan (válaszként erre: 1. - Boldogzokni)
2018. szept. 15. 21:20
Nem! Még a gondolat is fáj....😢
11. Trümi
2018. szept. 4. 02:36
Nem lehet szerintem. Ilyenkor az jut az eszembe hogy hát nem jó lenne beültetni egy chipet a bőrük alá, és ha kell rögtön meg lehetne találni?
2018. szept. 3. 19:02
Ez olyan fajta fájdalom, ami sosem múlik el.Nem adnám fel a keresését soha, amig élek.Egy nyugodt percem sem lenne.Most igy gondolom.
9. Ildi
2018. szept. 3. 08:21
ez az amit soha nem lehet feldolgozni
2018. szept. 2. 18:28
Én úgy gondolom, hogy ezt egy anya nem tudná feldolgozni. De szerintem a közvetlen környezet, család sem.
2018. szept. 2. 17:36
Gyerekkoromban elcsavarogtam Zalakaroson a fürdőben. Hallottam, hogy keresnek a hangosbemondóban: "elveszett", de miért mondják, hogy elvesztem, mikor én nem vesztem el :) Nem is mentem vissza. Apám jól megrázott, de nem volt keményebb retorzió, mire visszalődörögtem.
6. LanaBanana (válaszként erre: 5. - Trapiti)
2018. szept. 2. 17:33

Nagyon sajnálom!


Megkerdezhetem, hogy mi történt?

5. trapiti (válaszként erre: 1. - Boldogzokni)
2018. szept. 2. 00:37
Nekem egyszer eltűnt a kislányom 8 évesen 3-4 órára, rendőrség kereste. Azt a rettegést semmi máshoz nem tudom hasonlítani amit akkor átéltem. Szerencsére ő megkerült épségben. Nem hiszem hogy ép ésszel kibítmrtam volna ha nem így történik...
4. Guruljka (válaszként erre: 1. - Boldogzokni)
2018. szept. 1. 23:54

Sok eltűnés régi, és már megkerült a gyerek.

Sokan megosztják gondolkodás nélkül, mert segíteni akarnak, és nem nézik a dátumot.

2018. szept. 1. 11:09

Azt mondják, egy anya megérzi, ha "csak" eltűnt, de él, és azt is, ha azért nem jelentkezik, mert nem él. De akkor sem fogja tudni elfogadni, feldolgozni, különösen, ha még a testét sem tudja eltemetni.

Nem hiszem, hogy van ennél borzalmasabb egy szülő életében.

2. globus (válaszként erre: 1. - Boldogzokni)
2018. szept. 1. 10:16
Talán még jobb egy fokkal, ha holtan kerül elő, legalább méltó búcsút lehet venni tőle. Ha nyom nélkül tűnik el, feldolgozhatatlan.
2018. szept. 1. 09:58

Nagyon sok eltűnésről hallani, mióta a facebookon megosztják az ilyen felhívásokat. Én is anya vagyok, jár rajta az agyam, vajon fel lehet ezt dolgozni valaha? Fel lehet adni a reményt? Bele lehet nyugodni egyáltalán? Mennyi idő után? Évtizedek?

Ti mit gondoltok erről?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook