Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Fél éves kislányom csak éjfél körül alszik el mostanában. Mi lehet az oka? fórum

Fél éves kislányom csak éjfél körül alszik el mostanában. Mi lehet az oka? (tudásbázis kérdés)


2010. dec. 19. 19:26
Kerülni kell a cukrozott ételeket, italokat, mert a cukor is felturbózhatja a Manókat. A fogzás tényleg lehet a háttérben, de ha alaposan lefárasztod (jó kis játék az ágyon hemperegni velük pl.), talán hamarabb le tudod tenni. Nekünk beválik :-)
2009. jan. 14. 17:16
Remelem, hasznalni fog! Majd irj, hogy mi ujsag veletek!
2009. jan. 14. 16:38

kiderült az oka, valszi fogzás áll a háttérben...

elkezdem alkalmazni a homeós bogyókat, hátha segítenek...

2009. jan. 5. 23:21
szoptatok még, néha iszom 3az1ben kávét, abban elvileg nincs sok koffein, de próbáltam már, hogy nem iittam semmi ilyesmit, és akkor sem volt jelentős változás, most mindenesetre leálltam minden ilyesmivel, pont ezért. ma pl. most aludt el kb 10 perce...
2009. jan. 5. 22:16

Talán hülyeség amit írok,de mit eszik?

Szoptatsz még?Mert ha nem nem lehet hogy valami tápszerre vagy teára reagál így?

Úgy tudom a teában is van koffein,persze ez a baba teákra nem vonatkozik!

Vagy azis lehet-ha még szoptatsz-hogy a te szervezetedből kerül valami a tejedbe,ami a babádat így fel pörgeti!

13. szofi28 (válaszként erre: 11. - Wheat)
2009. jan. 5. 21:13
sajnos ő napközben is csak fél órákat alszik, ami egy ilyen pici babánál szerintem kevés.:(
12. szofi28 (válaszként erre: 10. - Anyagi)
2009. jan. 5. 20:59

tényleg lehet benne valami, este itthon van apája és vele tudnak ám csak igazán játszani.:)

persze kettesben is sokat játszunk napközben, de apa sokat mókázik, és ez nagyon bejön neki.:)

11. wheat
2009. jan. 5. 20:34
Nekem a lányomnál 2 évesen volt ilyen, lecsökkent az alvásigénye. Napközben én is lecsökkentettem, tehát nem tettem le aludni és az éjszakai ébrenléte megszűnt. Vagyis 8, fél 9 felé már aludt.
10. Anyagi (válaszként erre: 9. - Kostyi79)
2009. jan. 5. 20:07

Szerintem a baba érzi, hogy az egész napi "unalom" után este körülötte forog a világ, vele az egész család.Folyamatosan érdekes dolgok történnek körülötte, hát miért aludna?

Vígasztaljon a tudat: Tíz év múlva már csak egy emlék lesz a dologból, ami majd feljogosít Téged, hogy olyan lüke tanácsokat adj másoknak,mint most én Neked!

9. kostyi79 (válaszként erre: 8. - Szofi28)
2009. jan. 5. 19:48
Probald ki a homeos bogyokat! Azzal akkor sem artasz, ha esetleg mas az oka az almatlansagnak. Hatha bejon...
2009. jan. 5. 19:09
akkor remélem tényleg csak a fogacskák miatt van.:) gondoldom tényleg minden baba másként éli meg az élethelyzeteket, többek között a fogzást is. úgyhogy kitartok, és átprogramozom magam éjszakai üzemmódba:)
2009. jan. 5. 19:03
Az enyemek soha nem voltak nyugosek, viszont ejszakankent keltek. Minden baba mas.
2009. jan. 5. 18:57
kb 1 hónapja jön a foga, de még nem bújt ki egy sem... viszont akkor nem inkább nyűgösnek kéne lennie, ő meg inkább élénkebb és jobb kedvű, mint napközben...
2009. jan. 5. 18:40
Nem lehet, hogy fogzik? Lehet, hogy azert nem bir elaludni.
2009. jan. 5. 17:14

hát igen, mi is ezzel próbálkozonk, este csend, sötét, de csak játszik, meg viháncol egész este, nagyon édes, imádom olyankor, dehát néha már fáradtak vagyunk, főleg a párom, aki ugyebár dolgozik is...

a levegőztetés beválik, ált. ott is alszik, van, hogy másfél-2órát is, autóban ugyanez a helyzet.

azért köszi!

2009. jan. 5. 17:01

Szia

Szerintem nemingenyli,a szervezete most jelen esetben a tobb alvast ,volt ra pelda nekunk is ,hogy egyaltalan ejfel elott nem aludt el a kisfiam ,barmennyire is sotet volt ,csend .o ugysem volt almos ,ebresztgetett,de idovel kimaradt ,en sem tudtam semmit sem sem csinalni.

Kitartast ,idovel kimarad,meg probalkozzal vidd sokat levegore.Sok sikert!

2009. jan. 5. 16:52
Csak arra lennék kíváncsi, hogy van-e valaki, aki hasonló cipőben jár? Nem nyűgös, hanem játszik, nevetgél, és napközben sem alszik igazán sokat...
2009. jan. 5. 16:51
Fél éves kislányom csak éjfél körül alszik el mostanában. Mi lehet az oka?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook