Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Fél év különlét után újra együtt fórum

Fél év különlét után újra együtt (beszélgetős fórum)


11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Ágio8405)
2022. aug. 1. 18:18

Én azóta sokkal jobban vagyok 😊

Boldog vagyok és ugyan olyan minden mint a kapcsolatunk elején. 🥰

2022. júl. 28. 07:39
Bármi lehet. Anno szuleimnèl működött, de sokaknál nem. Sok nőnek tud megbocsátani. Mindenképp alaposan beszéljétek át a dolgokat és hogy most hogyan fogjátok kezelni a problémákat. Mit vársz te és mit ő stb. Te azóta hogy vagy?
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - F4a78d5604)
2022. júl. 28. 06:27
Igazából minden kis apróságon.. Fáradt voltam 0-24 ben egy picivel depressziósan 0 segítség nélkül. Aztán szóvá tettem, dolgokat amik nem tetszettek és ezekből lettek a viták.
8. f4a78d5604 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 26. 14:46
A szakítás előtt sokat vitatkoztatok, azt írod. Mi volt a vita köztetek? Nagyon nem mindegy, hogy ezek mennyire jönnek elő újra, vagy ezek a problémák már nem léteznek, megoldódtak.
7. liliom10 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 26. 13:49

Csak magamból tudok kiindulni. A gyermeked apjában nem tudnék többé megbízni. Nemcsak megcsalt, hanem ott hagyott benneteket egy másik nő miatt. Most fél év után megunta, (vagy őt dobták ki), visszamegy hozzátok. Aztán jön egy újabb nő, aki miatt megint elköltözik...vagy nem megy el, csak szeretőt tart titokban.

Talán megjött az esze, reménykedhetsz ! De nagyon pici az esély, hogy megváltozik.

2022. júl. 26. 13:43

Tapasztalatom nincs,,baráti körben volt ,,igaz még nem voltak házasok mikor szakítottak,aztán mégis egy pár lettek.

Akkor működhet,,,szerintem,,,,ha mindkét fél elgondolkodik és változik/változtat azon ami pocsék volt.Na ez elég nehéz,,sok meló.Nem lehetetlen.

5. Soufflet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 26. 13:29

Vagy jo lesz, vagy nem.

Puding probalja az eves.

2022. júl. 26. 12:43
Nincs tapasztalatom. Részedről marad a remény.
3. dfc04c70e4 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 26. 12:37

Tapasztalatom ebben nincs.

Azt tudom, hogy nagyon sok embernek sikerült, és talán még többen vannak, akiknek nem.

Tanácsot adni is nehéz saját tapasztalat híján. De még úgy sem adnék tanácsot, ha érintett lennék. Mert mindenkinél másként működik ez a dolog. Attól, hogy valakinek sikerült, neked nem biztos, hogy fog. Fordítva is igaz: attól, hogy valakinek nem jött össze, neked még sikerülhet. Legyen így!

Tedd azt, amit a szíved diktál!

2. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 26. 12:23

Én ebben nem hiszek...

2-3hétig ott lesz a ròzsaszín köd,aztán ismét ugyan oda jukadtok majd ki.

Felesleges időpocsékolàs amit csináltok.Bárki bàrmit mond,ha 1x màr sz.r lett az egész,hamarosan újra az lesz.

2022. júl. 26. 12:16
Sziasztok! Arra lennék kiváncsi hogy még februárban szakítottunk a gyermekem apjával rengeteg volt a vita köztünk meg bele is avatkozott részéről egy harmadik fél. Nem igazán volt köztünk kommunikáció a fél év alatt csak a gyerekről. Most viszont kibekultunk enis szeretem es azt mondja ő is engem. Működhet így újra köztünk a dolog? Akivel együtt volt őt elküldte mert minket akar. Van tapasztalatotok? Köszönöm a válaszokat

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook