Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fekete kávé! Szerinted okoz betegséget az éhgyomorra fogyasztott kávé? fórum

Fekete kávé! Szerinted okoz betegséget az éhgyomorra fogyasztott kávé? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2009. aug. 12. 06:58

Akinek nem okoz még most bajt, annak majd fog, sajnos.

Legtöbb embernél gyomorsavtúltengést okoz, amitől később fájdalom következik, ha elfogyasztja a kv-t, de sokan ráfogják az idegeskedésre.

Viszont arra kel nagyon vigyázni, ne a tegnap lefőzöttet igyátok megmelegítve, mert az kész méreg.


legalább pár szem sós, vagy édes kekszet nyomjatok le előtte :(

2009. aug. 12. 06:58

Fokozhatja a savtermelést az arra hajlamosaknál (nálam is). Főleg, ha mellé még cigaretta is társul.

Igen, okozhat betegséget!

2009. aug. 12. 06:52
Nekem az az első ha felkeleka gyerekrendberakás-kutyasétáltatás után, hogy lehúzom az első kávé, s addig fix még enni sem eszem. amikor dolgoztam, volt hgoy 2 kávé is lement reggeli elött. szerintem semmi baj nem lehet ebből
2009. aug. 12. 06:30

ez attól is függ, kinek milyen "érzékeny" a gyomra...

Nekem kikészítette, nem is iszom már éhgyomorra, de van a környezetemben egy csomó emberke, akiknek semmi bajuk...

2009. aug. 12. 05:55
Én azt hallottam ,hogy nem kíméli a gyomrot
2009. aug. 12. 05:53
Biztos nem tesz jót.Igaz Én nem kávézom.:-)
2009. aug. 12. 05:40
Lehet! De 25éve az első kávémat éhgyomorra iszom
2009. aug. 12. 05:10
Akkor az egész kávéivó társadalom beteg lehetne,mert szerintem az első kávéját mindenki éhgyomorra issza.
2009. aug. 12. 01:19
Fekete kávé! Szerited okoz betegséget az éhgyomorra fogyasztott kávé?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook