Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fekete hajszínező fórum

Fekete hajszínező (beszélgetős fórum)


11. Lili85
2011. febr. 19. 18:40
Köszönöm.
10. 0490ce3abb (válaszként erre: 9. - Lili85)
2011. febr. 18. 19:59
Én anno a feketét elkezdtem szépen sötétbarnára festeni, majd mindig picit világosabb barnával, míg elértem kb. az eredeti hajszínemet (ami hagyományos barna). Így nem látszott a lenövés annyira, nem volt feltűnő.
2011. febr. 17. 11:15
Köszönöm....és ha befestem fekete hajszínezővel utána visszatudom festeni sötét barnára? vagy előtte le kell szivatni? azért kérdezek ennyit, mert nagyon nincs tapasztalatom, még sosem volt festve a hajam.Köszönöm a válaszokat.
8. fa8f3f5c02 (válaszként erre: 7. - Lili85)
2011. febr. 16. 13:17
Fekete henna káros, szintetikus anyag, s nem jön ki néhány mosás után. Fekete henna nem létezik, max. a henna (ami alapból vörös) lehet sötétíteni.
2011. febr. 16. 09:37
Esetleg tudtok valamit a fekete henna hajfestékről? állítólag az néhány mosás után kijön a hajból.
6. fa8f3f5c02 (válaszként erre: 5. - Noncsi18)
2011. febr. 14. 18:24
jobb, ha nem kísérletezel vele, nehéz a feketétől megszabadulni. Egyik ismerősöm a szőke haját befestette, szörnyen áll neki, olyan amikor lenő, mintha kopaszodna... nagyon megbánta.
2011. febr. 14. 18:02
Ha már úgy is ez a téma akkor én is kérdeznék...... Nekem szőke a hajam, és feketét szeretnék, de még sose volt fekete és nem merem rögtön befesteni, mert ha nem tetszik akkor nem akarom tönkre tenni a hajamat, hogy utána vissza kelljen festeni szőkére. Néztem az előző hozzászólást... ha színezővel befestem akkor tényleg nem fog 100%-ig kikopni?? Kb hány mosást bír? Tud vki valami jó márkát? Köszönöm.
2011. febr. 13. 19:53
köszönöm
3. beacska28 (válaszként erre: 1. - Lili85)
2011. febr. 13. 18:13

Szia!

Fesd barnára.Én ammónia mentes festékkel szoktam festeni,szép fényes lesz a haj tőle,és nem olyan feltünő a levönés ha hasonló árnyalatúval fsted mint a hajad.

2011. febr. 13. 18:04

Szia!

Nekem volt már színezve feketére. Azt nem mondanám, hogy pár mosás után kijön a színe (fodrász is megmondta, hogy a feketét csak lenöveszteni lehet), de kopik, fakul. Úgy meg már nem olyan szép a fekete haj, szerintem.


Sok sikert! :)

2011. febr. 13. 18:01

Sziasztok!


Még sosem festettem a hajamat, sötétbarna hosszú hajam van( az alja elég fakó).Szeretném befesteni feketére, de inkább olyan hajszínezőt szeretnék, ami pár mosás után kijön. Tudtok esetleg ajánlani valamit?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook