Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fekete hajfestéket befogja valamelyik hajfesték? fórum

Fekete hajfestéket befogja valamelyik hajfesték? (tudásbázis kérdés)


2012. márc. 20. 22:15
Nem, mint ahogy a fekete hajat sem.
2010. nov. 21. 18:50
a feketében van a legtöbb méreganyag és ráadásul a festék sem vm jo.Én is igy csináltam,mig nem a fodrász kolleganöim(én kozmetikus vagyok)ajánlották,h térjek át szinezöre és abbol is vm light-osabbra.Ugyhogy évek ota mostmár szinezve van csokoládébarnára.Majdnem fekete és ráadásul még fényes is a szinezötöl.
7. Hencike73 (válaszként erre: 4. - 6fe1d096a6)
2010. nov. 21. 18:31
babocska24 hát szakmabelid mondta hogy bele ég a hajamba a festék,akkor nagyon érthet ahhoz amit csinál,bár már nem járunk hozzá nem véletlenül.A melírt még sapkával csinálja :))))
2010. nov. 21. 15:58
Feketét semmi nem fogja be.
2010. nov. 21. 15:46

Szia!

Nekem is volt fekete hosszú hajam, és nem fogja be más színű festék. Elmentem vele fodrászhoz, rengeteg időbe és pénzbe került mire le tudta róla vakarni teljesen a feketét(világos narancssárgára lett átfestve).A hajam meg is szenvedte rendesen, 20 centit vissza kellett vágni belőle mert úgy eltört a vége, és utána még egy évig elég gyenge volt a hajam, úgy, hogy vettem rá a drága Alfaparf-os savas pakolásokat.És tényleg nem kevés pénzt és időt áldoztam erre, hogy megszabaduljak a feketétől, szóval ezek után én senkinek se ajánlanám a fekete színt akinek hosszú a haja és szeretné is hogy az maradjon :)

2010. nov. 21. 15:42

Szia!Fodrász vagyok,szóval 'szakmai véleménnyel' mondhatom: NINCS olyan hajfesték,ami befogná!De nem is ég bele a hajadba,kedves Hencike73,mindössze arról van szó,hogy ez a legsötétebb alapszín,amire világosabb nem fog.Festék pedig festéket nem világosít!Aminek meg azt írják a dobozára,abba bele van keverve a világosító,plusz a H2O2-is világosító %-kal van beletéve.

Csak a lenövesztés,vagy a leszívatás van,mint megoldás.Sajna,mert az egyik nem esztétikus,a másiktól meg tönkre megy a hajad!De blanche-olni is lehet ésszel,okosan,szakemberrel(NEM OTTHON),és akkor jó lesz.


Csatlakoznék az előttem szólóhoz:nem a festéktől hullik a hajad,javasolnék vérképet,allergia vizsgálatot,önvizsgálatot(lelki okok)..

2010. nov. 21. 15:34

Szia!

A fekete beleég a hajba,nem lehet ráfesteni más színt csak leszívatni vagy lenöveszteni,vagy elkezded a tövét sötétbarnára festeni!Én nem ajánlom,hogy agyon fessed a hajadat,én 20-éve vagyok fekete és egy éve elkezdtem strapálni mert más színt akartam,ezzel jól tönkretettem!Amúgy a fekete hajfestéktől nem hullik a hajad!Vagy a festék maga nem jó,vagy gyulladás van a szervezetedben!Gondold meg én még egyszer nem nyúlnék hozzá a fekete hajamhoz!Most színezőt használok amitől nagyon puha fényes a hajam!

2010. nov. 21. 15:34

Kizárt!

Vagy lenöveszted, vagy egy ideig felemás hajjal jársz..


Én úgy szabadultam meg a feketétől, hogy a fodrászom nagyon sötét barnával festette mikor lenőtt, de ugye így is sötét maradt, csak nem volt olyan káros mint a fekete..

Mondjuk én sűrűn tudom a hajszínem változtatni, mert nagyon rövid frizurát hordok:D

2010. nov. 21. 15:29

Szijjasztok csajok!:)

Egy ideje feketére van festve a hajam, és nagyon elkezdett tőle hullani sajnos..:S

Arra gondoltam, befestem inkább más szinűre, mert mikor barnával volt, nem hullott szinte egyáltalán.:)

Eredeti hajszínem középbarna.

Van olyan hajfesték, ami szépen befogja a feketét és nem dobja le?

Valami barna színre gondoltam (nem nagyon világosra) pl. kakaóra. Vagy esetleg még vöröses szinűre, vörösesbarnára.

Nem szeretném leblansoltatni, mert az káros...:S

Előre is köszönöm a válaszokat!:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook