Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fejfájás klinikákról van valakinek tapasztalata? fórum

Fejfájás klinikákról van valakinek tapasztalata? (beszélgetős fórum)


6. fincsi5 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 1. 12:16
Teperint kérj.:))
2023. márc. 1. 06:31
Mondjuk én mindig fejfájós voltam,aurás is van néha. Covid óta egyértelműen rosszabb a helyzet
2023. márc. 1. 06:27
Voltam két neurológusnál,koponya MR-n,nyaki UH-n. Azt mondták pszichés...írtak scippát,meg Rivotrilt. Járok terápiára is,mert jobban akarok lenni. Ciklus környékén erősebb a fejfájás,az biztos. Rivotril elhagyófélben van, a 0,5 mg-os felét szedtem. Viszont tegnap bevettem egy felet és attól elmúlt. Szóval már tényleg nem látom a fától az erdőt...Háziorvos nagyon nem segít,magamnak okoskodok ki mindent,hová menjek tovább. 39 vagyok. Akkor talán a gasztrón is érdemes lenni futni egy kört?
3. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 1. 06:19

Koponya MRI kellene minimum.

Esetleg hormonok, Sella MRI…


Neurológián tényleg csak gyógyszer próbálgatás van.


Nekem a gyomrom miatt volt rendszeres fejfájásom. Nyombélfekélyem volt.

2. Regin_a (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 28. 23:03

Volt egy barátnőm, menstruációtól függetlenül elég sűrűn fejfájás

Volt hogy elrohanzunk az ügyeletrem vénás Algopyrin segitett de elég kába lett

A változó korral tünt el

Emlékeim szerint covid után lettem fejfájós, Flector poron éltem. Egy hónap után helyi neurológia, valami dili gyógyszer és használt. Dehát ez futó kaland volt csak

Magán útra nem mennék, mert hókusz-pókusz az egész, gyógyszer próbálgatás melyik használ.

Nincs rá pontos műszeres vizsgálat, már ha megvolt koponya MR is

Ez érdemes talán

[link]

2023. febr. 28. 22:32
Sziasztok, nagyon sokat fáj a fejem. Frontok esetén még rosszabb. Rengeteg (szerencsére) negatív leletem van,de mégis fáj a fejem és szédülök is,nem ez a forgó jellegű, inkább a nyomás a fejben. Elmennék egy fejfájás klinikára. Érdemes? Mi a kivizsgálás menete? Szívesen venném tapasztalt fejfájósok beszámolóit a témában. Hálás köszönet!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook