Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Fejér megyéből Pest megyébe naponta Volánnal - bérlet? fórum

Fejér megyéből Pest megyébe naponta Volánnal - bérlet? (tudásbázis kérdés)

11. Nalla
2012. szept. 30. 08:32

Akkor meg hiba egy szál se! :)

Köszönöm szépen!

XXX

10. a14deb9047 (válaszként erre: 9. - Nalla)
2012. szept. 28. 19:43

Ha az induló- és az érkező állomás közvetlenül nem érhető el - átszállás szükséges -, összevonják a km-t ugyanúgy, mint a MÁV-nál.

Autóbusszal én is jártam dolgozni átszállással, és kifizették a teljes összeget.

2012. szept. 28. 19:01

A munkáltató téríti a helyközi bérlet 100%-át. Azért kérdezem, hogy egyetlen bérlettel lehetséges-e a mutatvány, mert akkor kifizetik, és én nullán vagyok. De ha két bérlet kell, akkor szerintem csak azt fizetik ki, amelyiknek a célállomása Érd, és azt nem, amivel Tordasról Martonvásárra utazom... :(

Hát mindegy, remélem nem mostanában lesz szükségem erre az információra, végre találtam munkát helyben, nem szeretnék elköltözni... csak sajnos nem kívánságműsor.

:) Köszi a segítő szándékot mindenkinek!

2012. szept. 28. 17:47
A VOLÁN-menetrendben megkeresed először a két viszonylatot. Összeadod a két km összegét és így kijön az a kerekített km, amely alapján tudod, hogy egy időszakos, vagy havi bérlet ára mennyi. Az már más kérdés, hogy ebből a munkáltató mennyit térit.
7. Guruljka (válaszként erre: 1. - Nalla)
2012. szept. 28. 17:39

Én úgy tudom, a bérlet kilométerre, azaz távolságra szól, függetlenül attól, hogy melyik társaság járatára szállsz fel az adott útvonalon.

Az átszállást illetően azért biztosat nem mernék kijelenteni, azt majd tisztáznod kell, ha úgy alakul.

Tényleg nem kis összeg lesz, ha nincs valami kedvezményes lehetőség, vagy ha a munkahely nem száll be...

2012. szept. 28. 15:45
Nem lesz olcsó mulatság :(
5. Nalla (válaszként erre: 3. - A14deb9047)
2012. szept. 28. 15:36

Egyelőre csak egy eshetőség, hogy Tordasra költözünk, még nem biztos. Nem vagyok képben az ottani buszjáratokkal, nem is járok busszal arra, és gondoltam, hátha jár egy hoxás is így, mert állítólag sokan vannak...

Aki ezt mondta, az persze kocsival jár, tehát ez csak egy röpke infó volt.

Persze, ha komolyra fordulna a dolog, én is a jegyárusítóhoz fordulok majd, csak jelenleg nem járok ilyen helyen...

4. Nalla (válaszként erre: 2. - 093a17e5d8)
2012. szept. 28. 15:31

Bírom a hozzád hasonló "aktív fórumozókat". :S

Ha nem tudsz a kérdésre válaszolni, akkor nem kell beírogatni akármit, csak hogy hozzászólj te is a témához!

2012. szept. 28. 15:18

A közelben nincs VOLÁN jegyárusítás? De a gépkocsivezető is pontosan megmondja. Úgyis az irodánál kell a bérletigazolványt elintézni.

A honlapukon megtalálható a km-táblázat és az alapján már kalkulálható az összeg. Havi, heti, dolgozó, stb. Több variáció is van.

2012. szept. 28. 15:17
Mi lenne ha a Volánt hívnád? Nem egyszerűbb?
2012. szept. 28. 15:15

Sziasztok!

Tudja esetleg valaki, hogy ha Fejér megyéből (Tordasról) Pest megyébe (Érdre) szeretnék átjutni minden nap, és a kettő között át kell szállnom (Martonvásáron) akkor használható egy bérlet? Már hogy egyetlen bérlettel meg tudom ezt oldani? Egyszerűen vehetek egy X km-es helyközi bérletet, és kész, vagy esetleg más-más bérlet kell egyik és másik buszra? Esetleg más a társaság (Alba Volán és Volánbusz) és ezért kell kettő?

Előre is köszönöm, ha valaki tud segíteni!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook