Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Félhosszú haj fórum

Félhosszú haj (beszélgetős fórum)


1 2
2020. szept. 15. 13:05
Azt mondják sürű a hajam, ha pár napig nem mosom hullámosabb lesz, mondjuk ehhez a hajhoz meg az egyenesszálú haj jobb.
2020. szept. 15. 13:05
Jó vicc
2020. szept. 15. 12:55

Hát ebből 5 perc alatt megnő akkorára mint a képen :-)


Amúgy lehet hogy tényleg nem állna jól az a konkrét frizura, valami lágyabb esésű vagyhogymondjam jobb lehet. Valami ilyesmi [link]

8. brandy85 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 15. 12:52
Férjemnek is volt anno ilyen,ha ápolod és nem vékonyszálú a hajad akkor hajrá. A divatról csak annyit,hogy az se áll jól bárkinek. Kipróbálod,ha tetszik marad,ha nem legalább kipróbáltad.
2020. szept. 15. 12:48
Szerintem az arcoddal nincs gond. A frizura jól állna. Viszont ez a 90s Hugh Grant retro frizura dús és selymes tincsekkel szép, szárazabb hajjal nem mutat igazán jól.
6. globus (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 15. 12:35
Véleményem szerint nem állna jól. Erős állkapcsod van, szélesebb az arcod alsó része, az a haj inkább kisfiús fazon.
2020. szept. 15. 12:30

[link]


lyen most a hajam.

2020. szept. 15. 12:17

"Milyen archoz állna jól?" - Miért akkor az arcodat is átszabatod, ha a tiédhez pont nem??


Amúgy egy pár hónap alatt megnő, kipróbálod, ha nem áll jól akkor visszavágatod. Ez azért nem akkora elköteleződés vagy sok éves projekt...


Nekem pl. tetszik a hosszabb haj is férfiakon, de ezt látatlanban képtelenség megmondani, hogy neked jól fog-e állni. Sokan mászkálnak olyan hajjal ami abszolút nem áll jól nekik, dehát mindenki hordjon olyan frizurát ami neki tetszik.

3. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 15. 12:16

Szerintem inkább hosszúkás arcúaknak, magas homlokúaknak áll jól, mert kicsit szélesíti a fej felső részét.

Vannak olyan oldalak, ahol "felpróbálhatsz" egy frizurát, például ez:

[link]

2020. szept. 15. 12:10

Növesszed ha neked tetszik.

Nekem nem, de az tök mindegy.

Meg az is, hogy az a frizura már nem divat.


Az "ilyen hajam van" kép nem jelenik meg.

2020. szept. 15. 12:05

Mit gondoltok erről a frizuráról fiúknál, férfiaknál?

Gondolkodom, hogy ilyenre növesszem a hajamat:

[link]



[link]

Milyen archoz állna jól?


jelenleg ilyen hajam van:

[link]

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook