Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Fehérruhás duciálom fórum

Fehérruhás duciálom (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Fehérruhás duciálom

2009. szept. 25. 15:53

Annyira szép és kedves ez a történet! :)

Nagyon megható, és szerintem mindenki aki dagi, túlsúlyos, vagy csak elégedetlen magával átérzi azokat a kétségeket, amiket is leírtál.

Én sem hordok soha szoknyát, de nagyon szeretnék valami gyönyörű menyasszonyi ruhában férjhez menni egyszer :)

2008. nov. 27. 15:01

Most olvastam el siti tesóm a cikkedet!

Megkönnyeztem!

Nagyon szépen írtál. Szerelmes és boldog nő vagy mint én. Ez a lényeg.

A kilók nem számítanak :-) Az álom ami valóra válik és átéljük, az a valami!

Puszillak!

2008. jún. 21. 13:55
Köszönöm! Szép napot nektek is!
22. Ráhel
2008. jún. 21. 13:25
Szia Siti!Én nem mertem bevállalni a fehér csodát,egy egyszerű kék kosztümben álltam oltár elé.De tök jól éreztem magam,boldog voltam.És csak ez számít!További sok boldog napot!
21. ea9bff1b44 (válaszként erre: 19. - Cc9cb5793a)
2008. jún. 16. 15:04
Köszönjük, hogy megírtad nekünk:-))
20. 0c97fbb607 (válaszként erre: 6. - Dogiz)
2008. jún. 16. 12:17

De ,eszembe jutott ,hogyne,de a másik pillanatban már nemet is mondtam rá:))

Soha nem álmodoztam esküvőrő,meg abroncsos szoknyákról.

Amikor ez jutott eszembe,valahogy mindig odáig jutottam,hogy megszöktem a saját esküvőmről:))

2008. jún. 16. 12:07

Sziasztok!

Nagyjából egy hónapja akadtam a hoxára... nem nagyon szoktam fórumozgatni, de itt annyi jó dolog van. Örülök, hogy ezt a topikot is megtaláltam, és mosolyt fakasztott az arcomra az írásotok.

Én voltam mindkét oldalon. Nagyjából 16éves koromig elől deszka hátul léc alkat voltam... Ritmikus Gimnasztikáztam. 18évesen egy szerelmi bánatot követően enni kezdtem rendesen, és most 21éves koromra az 54kg-ról meghíztam 74kg-ra... de tudjátok mit? Nem bánom! :) Másfél éve megismerkedtem életem szerelmével, aki 10kg-val könnyebb nálam, de imádja hogy olyan vagyok amilyen, semmit se akar megváltoztatni a külsőmön :) Jól érzem magam a bőrömben, és nem fakadok sírva ha egy nadrág nem ér be a hasamon.. találok másikat, csak kitartóan kell keresni.

Múlt hónapban megkérte a kezem, már alig várom az esküvőnket! Imádom... :) Imádok hozzábújni a vékony testéhez, biztonságban érzem magam mellette... sose kéne macis pasi... én a véznákat szeretem... a párom meg a teltkarcsú.. kissé molett lányokat! :)

Legjobban akkor tud elaludni, ha a hasam "használja" kispárnaként.

Minden molett, teltkarcsú, duci, kövér lánynak kívánom, hogy találja meg a párját, és legalább annyira legyenek boldogok mint mi, vagy még boldogabbak! :)

Köszönöm, hogy elolvastátok az irományom :)

2008. jún. 15. 09:27

Kedves Virág! NAgyon köszönöm neked is, és a többi hozzászólónak is a számtalan jókívánságot!

Boldog napokat kívánok mindőtöknek!

2008. jún. 15. 03:08

Kedves Siti!

Szintén a hasonló kaliberű emberkék táborát gyarapítom,mint Te.Őszinte és tiszta szeretettel kívánok Nektek továbbra is nagyon sok boldogságot!Nem a kiló és a küllem mutatja meg,hogy milyen vagy valójában.Nekem elég volt elolvasni soraid....

Ritka,jó és mély érzésű emberke lehetsz,aki minden apró morzsát összeszedve élni a mindennapok boldog életét.Örülök,hogy megismerhettem a történeted.Szeretettel!!!!!!!Virág

2008. jún. 8. 08:15

Kedves Siti! Mint egy tündérmese, olyan a történeted, ugyanakkor mélyen emberi. Apukád miatt részvétem, de annak örülök, hogy megtaláltad a hercegedet :-)) Kívánom, hogy nagyon sokáig lásd ilyen szépnek az életet és legyetek boldogok mindannyian!

Amúgy én is "olyan lány" vagyok, aki soha nem kívánkozott habba-csipkébe, még férjhez sem :-)

2008. jún. 6. 16:51
Köszönöm, aranyosak vagytok!Frontmentes napot!:-))
2008. jún. 6. 16:46

Lehet, hogy nálam is a front működött:-) Én is könnyeztem rendesen.:-)


További boldogságot kívánok.


Szerencsére az én párom is elfogadja az alakomat, így két gyerek után is.

2008. jún. 6. 16:15

Lehet, hogy a most éppen átvonuló vihar miatt, de megkönnyeztem a történeted:)

Nagyon nagyon legyeteke boldogok még sokáig:)

12. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 5. - 8d17011552)
2008. jún. 5. 20:23
A duci és a plázacica között.........??? :DDDD
11. Free
2008. jún. 5. 19:57

:o)

én a hétvégén éltem át azt, amit leírtál.

9 év együttélés után mentem a páromhoz. Én is kosztümben akartam volna a szertartásra menni, miután a ruhakölcsönzőkben nem találtam ruhát. Fehéret szerettem volna, de a molettekre csak ekrüt találtam. A ruhák szabása olybá tűnt, mintha hálóingről mintázták volna. Takarni akartak azok a ruhák, de pont ezzel hívták fel a figyelmet a telt alakra. Nagy szerencsérmre a városomban találtam egy menyasszonyiruha varrót, aki megvarrta álmaim ruháját.

Fehér volt a ruhám, hatalmas abroncsos szoknyával, ami takarta a széles csípőmet. A felső része hosszanti irányban dúsan volt merevítőzve. A dekoltázsra szép kivágással és apró virágdíszítéssel hívtuk fel a figyelmet. Tény, hogy jó drága, de jól tartó melltartót vettem a ruha alá (ami mint kiderült felesleges volt a sok merevítő miatt), és bridzsitdzsonszos hasleszorítós bugyi volt a harisnya alatt.

A frizura és a smink is keskenyítette az arcomat. Nagyon gyönyörű voltam, és akik ismernek, nem hitték el, hogy nem fogytam egy dekát sem, hanem a ruha tett karcsúvá!

Dundi lányok! Merjetek Ti is szép ruhában férjhez menni! Egy jó varrónő képes a hibáitokat eltüntetni, és előtérbe helyezni az alkatotok előnyeit! Én ezeket Diának, és Zsuzsika néninek köszönhetem!

2008. jún. 5. 16:20

Lányok!

Nagyon szépen köszönöm nektek a hozzászólásokat és a jókívánságokat!

Boldog, szép párkapcsolatot kívánok mindőtöknek!

2008. jún. 5. 15:42
Gratulálok!!!!!Én 2007.aug.11-én mentem férjhez.És nem mondhatnám hogy vékony vagyok!!!!!!!De ettől függetlenűl gyönyörűnek éreztem magam.Én varratam a ruhát,mert különlegeset akartam!És az is lett!!!!
2008. jún. 5. 14:32
Nagyon szép,örülök hogy teljesen nőnek érezted magad az esküvődön! Mindig van megoldás,és látjátok h Siti is milyen boldog!
2008. jún. 5. 13:08
Annyira meghatott ez a történet, olyan szép!!! :) Örülök, hogy ilyen jól sikerült az esküvőd!! :) (Részvétem apukád miatt, az én apukám az esküvőm után 3 hónappal halt meg:(.)
2008. jún. 5. 12:22

Szia! Nagyon tetszett amiket írtál:)

Myly légy magadhoz őszinte, kislánykorodban sem? soha- soha nem jutott eyszedbe?

2008. jún. 5. 12:12
Igen megható volt a történeted még vagy 50 évet kívánok nektek együtt,ha lehet.Én jobban megtudok barátkozni a ducibb lányokkal mint az én barbis alakomhoz hasonló lányokkal.Sőt ti sokkal földre szálltabbak és természetesebbek vagytok mint a pláza cicák.Puszi és További sok boldogságot
2008. jún. 5. 12:04

Szia!


Élvezettel olvastam a cikkedet! Így igaz - bárki megtalálhatja a párját, boldogságban élhet, súlytól függetlenül!


Minden jót, sok boldogságot kívánok Nektek, az elkövetkező sok-sok évben!:)

2008. jún. 5. 11:54
Tévedsz,van olyan lány:)))
2. mh07
2008. jún. 5. 11:52

Kedves Tímea!


Nagyon kedves és megható a történeted. Örülök, hogy végül is úgy élted meg a Csodás napot, ahogyan azt kislányként mindannyian megálmodjuk.

Kívánok további boldogságban eltöltött éveket!

2008. jún. 5. 11:03
Szerintem nem is született még olyan lány a földre -, aki akár bevallja, akár nem -, ne álmodozott volna soha a hófehér menyasszonyi ruháról. Az álmok éppen attól szépek, hogy nem számít mennyit nyomsz a mérlegen, mekkora a kebelméreted. Csak egy a fontos, hogy biztosan eljön érted a szőke herceg hófehér paripán! S az ébredés? Lehet nagyon szép is, ez csak rajtad múlik!

Ugrás a teljes írásra: Fehérruhás duciálom

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook