Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fehérjepor diétákról mik a tapasztalataitok? fórum

Fehérjepor diétákról mik a tapasztalataitok? (beszélgetős fórum)


7. nicole64 (válaszként erre: 6. - *Csajszi*)
2014. szept. 20. 23:36
hát a sporttal hadilábon állok... próbálkozom jógával néha, de nem mondhatnám, hogy rendszeres... Ebédre kicsit figyelek azért a szénhidrátra, kenyér helyett abonett, de rántott sajtot pl. eszek vagy főzeléket, ezeket teljes kiőrlésű liszttel csinálom, amúgy semmi extra... még desszertezek is, igaz, azt is édesítőset
6. *Csajszi* (válaszként erre: 5. - Nicole64)
2014. szept. 16. 23:42

Sportolsz valamit kozben?

Ebedre miket szoktal enni? Gondolom azert figyelsz legalabb a szenhidratokra?

2014. szept. 16. 22:13
nekem bejött... sőt, egyedül ez jött be... intenzív kúrát csináltam, 3-szor ittam csak azt, 7 kg-t fogytam, és nem is jött vissza... azóta csak reggelre-estére iszom, ebédre meg rendesen eszek, így heti fél-1 kg megy le
2014. szept. 16. 15:41

Vacsora helyett szálkásításkor hatékony.

De ha fogyni akarsz, akkor számolni kel CH-t és kalóriát is.

2014. szept. 16. 14:06

A fehérjepor nem csodaszer, önmagában nem fogyaszt, ugyanolyan táplálék mint a hús vagy a tojás vagy a túró, csak por alakban, koncentrált formában.

Ha súlyzós edzést végzel nagyon jól jön egy tejsavó fehérje edzés után, ha nem akkor tök felesleges ilyenre pénzt költened, rakdrendbe inkább az étkezésed. Hagyd el a cukrot, fehérlisztet, fogyassz sok sovány hús- és tejterméket, zöldségféléket, teljes kiőrlésű cuccokat.

2014. szept. 16. 13:44

Sok mozgással, kevés evéssel kiegészítve működhet.


És akkor már fehérjepor sem kell hozzá.

2014. szept. 16. 11:54
Melyik hogyan hatott?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook