Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fehérje diétát valaki csinált? fórum

Fehérje diétát valaki csinált? (beszélgetős fórum)


2012. jan. 25. 06:26

Én többször nekifutottam mindenféle diétának, de ez az egyetlen, ami bejött eddig, kicsi south beach-es kiegészítéssel. Hosszú távon nem hiszem, hogy tartható, de 5 kg-ot röhögve le lehet vele dobni. Ha edzel mellette, pláne.

(Én a fehérjék mellé csak olyan kiegészítőket eszem, aminek a gl-indexe 40 alatt van.)

2012. jan. 25. 01:20
Férjem csinálja már évek óta. Heti 5napot napi 4-7x csak marhahúst, tojást, brokkolit, sajtot eszik... meg napi 4 liter vizet és fehérjeturmixokat. Heti 4x jár edzeni... és tökéletes teste van:) Ha gondolod mutathatok képet privátba. Viszont, ha nem iszik elég vizet, akkor kellemetlen szaga van a leheletének, és egy idő után "az egész embernek". Ha vmi konkrétan érdekel, kérdezz nyugodtan, akár priviben is :)
2012. jan. 25. 00:26
Érdekelnének a tapasztalatok ha valaki csinált ilyet!!Légyszi tényleg tapasztalatokat írjatok ezzel kapcsolatban!!!Én most szeretném elkezdeni, meg edzni combra, popsira ,meg hasra.Nem akarok sokat fogyni kb 5 kilót, meg szeretném ha izmosabb lennék.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook