Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fehérje diéta alatt megengedett szénhidrátmennyiség fórum

Fehérje diéta alatt megengedett szénhidrátmennyiség (beszélgetős fórum)


2009. okt. 26. 21:52

OK, akkor mondom, en is ezzel kezdtem, csak aztan atmentem Atkins-be, mert az anyagcsere dietanal a masodik hettol kezdve kell 2 nap szenhidrat napot tartani, aholis vacsorara (!!??) csak ch fogyaszthato - ami a legrosszabb egy dietazonak, de mindegy.

Szoval a szamok: Az elso heten majdnem nullara le kell csokkenteni a ch-t, magyarul maximum 15-20 gr / nap fogyaszthato. Csak zoldsegekbol - mondjuk masbol nem is igen allhatna az a kis 15-20 gramm, mindenbe tobb van.

Ha gondolod nezz ra a naplomra, amiben az etrendem irom, foleg az leso 2 het relevans Neked most, kb igy kell kinezzen a Te etrended is. De mondom, gondold at, a csajok a kedvenc forumomon 1200 kcal - 120 ch vannak beallva es fogynak.

2009. okt. 26. 21:42
Így is hívják többek között.
2009. okt. 26. 21:29
Lehet, hogy az anyagcsere dieta ez?
2009. okt. 26. 21:03

Ez most nagyon jól jött azonkívül h mennyi és milyen minőségű fehérjét egyek - mert csak ezt írták róla.. Köszi a válaszodat:)

( tényleg létezik "fehérje diéta" ;)

4. de7b7302d3 (válaszként erre: 3. - Ataner87)
2009. okt. 26. 20:55

Meg sosem halottam igy siman "feherje dietarol", valami neve altalaban van ezeknek, meg ha nagyon hasonloak is, igy kulonboztethetjuk meg oket.

Sztem ne kezdd kevesebbel, mint 80 gr / nap, ha ennel kevesebbel kezded, nagyon sokara megy fel "emberi" szintre. Attol is fugg, mennyi sulyt akarsz veszteni. Ha nem tul sokat, akkor akar 120 gr/nap is lehet, de figyelj a kcal-ra is. Mert ha egesz nap sajtot eszel, amiben nincs ugyan ch, de tele van kaloriaval (a zsir miatt), akkor nem fogsz fogyni. Szoval 80-120 gr / nap ch kozott szerintem + nem tobb, mint napi 1200 kcal, de nem kevesebb, mint 950 -1000, konnyu torna heti 3-4 szer es fogyni fogsz. Vizre figyelj. Cukrot ha tudod felejtsd el, liszttel is ovatosan.

2009. okt. 26. 19:51
Nem atkins-ezem; fehérje diétátkezdtem ma és sehol nem találom h max. hány gr ch a megengedett..
2. de7b7302d3 (válaszként erre: 1. - Ataner87)
2009. okt. 26. 17:59
Szia, milyen dietat csinalsz? Csak siman keves ch-t akarsz enni, vagy Atkins dietazol?
2009. okt. 26. 17:53
Fehérje diéta alatt hány milligramm a napi megengedett szénhidrátmennyiség?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook