Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fehéríti a fogat a Velform Smile amit a Tv shop reklámoz? fórum

Fehéríti a fogat a Velform Smile amit a Tv shop reklámoz? (tudásbázis kérdés)


2008. júl. 14. 10:59

Én nem merném a fogamra kenni, csak ha kikértem a fogdoki véleményét.

Nem hiszek a termékeikben.

Én is bedőltem már langyi szaunaövnek, ami a legnagyobb fokozaton is hagyna télen kihűlni, mert még derékmelegítőnek is hideg.

Sőt, a hugom vett mágneses poharat, mely a vizet mágnesessé teszi, és az milyen egészséges.

Igen ám, de a víz a szervezetedbe kerülve elveszti mágnesességét stb.

21. v.csaba (válaszként erre: 20. - Prücök)
2007. nov. 15. 19:21
Ezt hogy értetted, hogy akit érdekel? üdv: Csaba
2007. nov. 12. 16:13
Nekem van egy ilyen készletem(csak kipróbáltam, de sajnos lusta vagyok rendszeresen használni is), ha valakit érdekel, írjon!
2007. nov. 8. 20:18
nem min kamu hogy fogyo adrága fog krémis
2007. okt. 11. 06:47
Ugyanannyit ér mint a többi, amit reklámoznak.
17. LoLiNa
2007. okt. 11. 05:22
szerintem nem. inkább a fogorvos
2007. okt. 10. 20:36
Sziasztok! Én új vagyok, meg hát fiú is.... azaz pasi, mert már 35 is elmúltam.... Na de nem ez a lényeg, ezt csak úgy írtam! Én vettem már egy ehhez hasonlót, és nagyon keveset ért! Szóval sztem nem érdemes kipróbálni! Inkább spórolni kell, és elmenni egy jó fogorovoshoz..... üdv: Csaba Ui: Tudom, nem olcsó mulatság, az igaz!
2007. szept. 24. 15:11

Csak azt elfelejtik közölni, hogy:

- tömött fognál

- "bolti" fognál

nem alkalmazható.

Bírjál ki egy - másfél órát összeszorított fogakkal.

14. kendra (válaszként erre: 11. - Cskata)
2007. júl. 25. 17:08
Hát igen... ki tudja tv-s cuccok mit tudnak. A dokinál meg tuti hogy nem sérül meg a zománc és ugye az nem mindegy. Na meg az a fehérítő cucc véletlen rákerül az ínyedre az kellemes lehet...
13. kendra (válaszként erre: 12. - Eszti91)
2007. júl. 25. 17:06

Egyáltalán nem fáj mikor leszedi!:) Csak fura érzés. Nagyon pici de erőssugárban jön egy ilyen kis kampóféleségből. Az egész kb 5 perc. Hozzá se ér a fogadhoz vele. A polírozást meg valami rózsaszín porral csinálta nekem. Utána jön a tényleges fehérítés. Az ínyedre ken ilyen védő pasztát, majd kitámasztja oldalról a szád. Bekeni a fogad ilyen fehérítőcuccal. Utána egy ilyen nem tudom mit rak a szádba, hogy ne tud összecsukni és ehhez van rögzítve az uv fény. Meg kapsz egy szemcsit. ami védi a szemed. 1 órát vagy így, közben lehet filmet nézni:) Egyszer újra átkeni a fogaidat, nekem pluszba 3.szorra átkente a szemfogaimat mert érdekes módon az sárgább volt. Nekem a legfehérebb lett, mert nem voltak durván elszineződve csak én igazi vakító fehéret szerettem volna:)

Utána kicsit érzékeny volt a fogam, de másnap már semmit sem éreztem.

12. Eszti91 (válaszként erre: 9. - Kendra)
2007. júl. 24. 13:25

és az nem fáj amikor leszedi a fogkövet vagy amikor políroz? mennyire leeht érezni?

és ezt többször nem kell megcsináltani? csak az ára miatt kérdezem :)

11. cskata (válaszként erre: 9. - Kendra)
2007. júl. 24. 10:22

egyetértek! csak fogorvos és senki/semmi más!

Szerintem ezek a "csodaszerek" sokszor többet ártanak, mint amennyit esetleg használnak.. tuti nem kockáztatnám meg a fogzománcom épségét valami "varázs-kütyü" ígéretes és állítólagos hatása miatt..:))

2007. júl. 24. 09:47
Ha fogsorodat fehérre cseréled, akkor igen.
2007. júl. 23. 10:05
Szerintem fogorvosnál érdemes fehérítést csináltatni. Előtte leszedi a fogkövet utána políroz és utána jön az ultrahangos fehérítés. Kb 50e ftbe kerül, de ennek garantált a hatása és csak 1 óra az egész. Nincs macera meg rizikó. Én 5 éve csináltattam meg és még most "hollywoody" a mosolyom:) De tényleg:D
8. psycheee (válaszként erre: 7. - Dzsami)
2007. máj. 30. 17:51

a fogkötelenítés? nem bántja a zománcodat.

én is most voltam. azóta csillogok. ;D

először a fogkövet szedi le, aztán políroz, hogy minél simább legyen a fog felülete. így kevésbé tapadnak meg rajta/benne a bacik.


én is gondolkodtam ezen a terméken, de én nem hiszek a tv shop-os cuccokban.

2007. máj. 30. 17:31
Nekem elég furán használt, a fogaim, jajj hogy mondjam, szóval a nyelv felé eső részét gyönyörűen kifehérítette, de a tövénél elég sárga maradt! Képzelhetitek...Utána konzultátam egy fogorvossal, aki felokosított, hogy mindenféle fehérítés előtt le kell polírozni a fogkövet, különben ez a vége! Kaptam is időpontot,de kicsit félek, nem-e fogja megsérteni a fogzománcom?
2007. máj. 19. 02:03
Szerintem semmivel sem jobb,mint amit a boltokban árulnak,mert már ott is van belőlük néhány fajta:)
5. Teráz (válaszként erre: 4. - 42892ee56f)
2007. máj. 18. 21:35
Én már megtanultam egy életre , ennyi elég volt .
2007. máj. 17. 13:53
Lehet azt mondani, hogy reklám, ki tudja ennyi meg ennyi pénzért mit ad, de amíg ki nem próbáltuk, csak találgathatunk, és ha nagyon ki szeretné valaki próbálni, addig úgysem nyugszik a lelke, mig rá nem költ; legalábbis én ezzel így vagyok.
2007. máj. 17. 13:46
Szerintem ez is csak reklám, pénz csalás.
2007. máj. 17. 13:41

Hmmm... én már bedőltem az ecu slim mágneses fülbevalónak 16000.- ért.Semmi hatása nem volt a fájdalmon kívűl ,mintha satuba fogták volna a fülem...fogcsikorogva tűrtem 1 hónapig ,amit ígért a reklám ,semmi nem jött össze nálam !

Lehet hogy a fehérítő szuper ...hmmmm...

2007. máj. 17. 12:43
Fehéríti a fogat a Velform Smile amit a Tv shop reklámoz?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook