Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Február 8-án kezdtem a 90 naposat. Ki csatlakozik? fórum

Február 8-án kezdtem a 90 naposat. Ki csatlakozik? (beszélgetős fórum)


2012. márc. 26. 07:09

Sziasztok.

Hogy vagytok? Hogy áll a diétátok? Én most tartok - 7 kg-nál, és a 41. napnál.

2012. márc. 13. 09:28

Szia!

Köszönöm a válaszodat és a tanácsodat!


További sok sikert! :)

25. Szmirma (válaszként erre: 24. - Millefolium)
2012. márc. 11. 19:08

Szia.

Gratulálok a leadott kilókhoz.Az jó,hogy szereted a gyümi napot, én nem vagyok oda érte.Nekem bejött a fehérje nap, bár azért volt már olyan,hogy nem kellett már a vacsora mert túlságosan is tele éreztem a hasam még akkor is.Bennem sajna nem tombol az energis, sőt inkább ideg bajos vagyok néha, szerintem a fogyókúra okozza,de azért próbálok nyugalamat erőltetni magamra. Velem igazából az a baj, hogy sokszor olyankor is eszek amikor nem is vagyok éhes, nem feltétlenül édességet , hanem inkább sósat például mogyorót, pogácsát, ropit ilyesmiket, és ez nagyon hiányzik, hogy nem eszegethetek csak úgy, elég nehéz róla leszoknom, de majd csak eljön remélem az az idő,hogy nem fog hiányozni.

Én február 14.-ke óta csinálom a diétát 5 kg-tól szabadultam meg, és még kb. 6-7 kg szeretnék leadni.Párolt zöldséget fehérje napon nem lehet, keményítőn persze lehet, szénhidráton, van aki ezt monjda van aki azt, nehéz eldönteni, kifejezetten párolt zöldséget nem szoktam enni de például szoktam káposztás tésztát enni.

Végezetül pedig nem azért mert el akarlak innen csábítani, de van egy másik fórum is ahol többen is szoktunk beszélgetni, ide is szeretk egyébként írogatni, jó olyanokkal beszélgetni akik szintén diétáznak, csak ott gyakrabban kapok választ, így én szoktam ide is oda is írni.

[link]

2012. márc. 11. 17:38

Sziasztok!

Én új vagyok fórum téren. Az én 90 naposom február 21-én indult, azóta sikerült már 7 kg- ot leadnom! :) Gondoltam leírom és hát jó ha az ember megoszthatja örömét, bánatát.

Sokan írják, hogy a gyümölcsnap nekik szörnyű, milyen érdekes, mennyire mások vagyunk, nekem a gyümölcsnap a megváltás, imádom és alig várom mindig, hogy elkövetkezzen.

Nekem a fehérje és a szénhidrátnap kemény. Olyankor nem túl jó a közérzetem, túlzottan tele érzem magam.

Igyekszem mindent betartani, az eddigi édességfüggőségem eltűnt, már egy egész banán is olykor problémát okoz, mert annyira édesnek érzem. Van ezzel más is így?

Mindenesetre én ennek örülök! :)

Nem mértem meg magam kezdéskor, de látványosan olvadnak a centik. Tele vagyok energiával amit érzek, hogy hasznosítanom kell, így elkezdtem sokkal aktívabban mozogni, bicajozni, tornázni.

Nekem biztosan ez az az életmód, ami betartható és érezhetően jót tesz! Bőröm szép, közérzetem szuper!

Még kb 10 kilót szeretnék leadni májusig, a többi meg lepotyog majd. Kisbabát szeretnénk, és ugyan nem lenne túl nagy gond a súlyom, de én jobban és egészségesebben érezném/érzem magam pár kilóval könnyebben!

Egyébként párolt zöldségeket lehet enni bármikor? (gyümi kivételével)

A tavasz nekünk dolgozik ,és egyre több friss gyümölcs és zöldség lesz. Hajrá mindenkinek! Sok sikert és kitartást! :)

23. Szmirma (válaszként erre: 22. - Cukker_)
2012. márc. 10. 18:58

Szia.

Gratulálok a leadott 3 kilóhoz. Én -5 kg-nál tartok február 14.-e óta.

2012. márc. 8. 10:19
Na megjöttem :) Mértem magam . hát eddig 3kiló minusz . :( lehetett volna több is . de nem adom fel . Nálatok mi a helyzet ?
21. Szmirma (válaszként erre: 20. - Cukker_)
2012. márc. 6. 13:16
Na mi újság? Nagyon eltüntél, akár csak a többiek.
2012. febr. 29. 13:59
Nem tartok víznapot én sem . holnap mérem meg magam :) majd írok ,hogy hogy állok :D
2012. febr. 29. 12:39

Mi nem tartunk víznapot. A páromata gyümölcsnap is nagyon megviseli, és én sem váryom rá:)

Nélküle is működik.

18. vital (válaszként erre: 16. - Marta84)
2012. febr. 27. 21:29
Én egyszer csináltam. Nagyon nehéz!!!!!!!!!! Azota mindig kihagyom.
17. SURA83
2012. febr. 27. 21:26
Én tavaly tartottam, de az ideinél még nem. febr 16án kezdtem újra. Majd ha lesz erőm akkor beiktatok egyet, de nem lesz könnyű, főleg gyümi nap után :-(
2012. febr. 27. 17:16
VIZNAPOT SZOKTATOK TARTANI?????????
2012. febr. 27. 14:34
en is februar 8 adikan keztem el a dietat fogytam 5 kg de meg van +25kg rajtam pont a tegnap mertem magam:)
2012. febr. 26. 17:51

Sziasztok!

Én is csatlakozom a párommal. A hetedik napnál járunk. Mi mindíg gyümi nap után szoktunk mérni.

A párom tavaj nyáron leadott 16 kilót ezzel a módszerrel. Most mindketten 20-20 kilót szeretnénk leadni.

2012. febr. 25. 15:16

Szia.

Én a 12 napnál tartok ma.A 9. napomon reggel mértem magam a 2. gyümi napom után akkor - 2 kg volt, azóta nem álltam a mérlegre.

2012. febr. 23. 10:40
Helló ! nem adtam fel . csak sok a munkám :) túl vagyok a 3.héten is . egyik nap sem jelent problémát még a gyümi sem :) régen csináltam már és bevált , meg nekem sokat segít az is ,hogy anyukám ugyan ezzel a diétával adott le 25kg-t. ma gyümi napom van ,de nem is vagyok éhes . mérlegre nem állok még ,majd csak jövőhéten :D van valaki aki fogyott ?
11. c1e9612cd3 (válaszként erre: 10. - Szmirma)
2012. febr. 19. 20:21
:)
10. Szmirma (válaszként erre: 9. - C1e9612cd3)
2012. febr. 19. 20:02
Úgy látom a másik fórumon már sikerült össze találkoznunk :). Remélem az sikeresebbn fog működni mint ez.
9. c1e9612cd3 (válaszként erre: 8. - Szmirma)
2012. febr. 19. 19:36
és te hogy állsz? bírod?
2012. febr. 19. 19:28
Igen nagyon úgy tűnik.
2012. febr. 19. 19:25
úgy nézem, az fórumindító már fel is adta......
2012. febr. 18. 16:26

Halihó!

Én most járok az 5. napomon. Csináltam már máskor is ezt a diétát de most újra belefogtam.

5. c1e9612cd3 (válaszként erre: 1. - Cukker_)
2012. febr. 17. 12:53

figyi! Ha belegondolsz, irtó jókat lehet enni ebben a diétában is! Egyedül a gyümölcs nap húzósabb, de ki lehet bírni! A 2.-3. után fel sem tűnik! Sőt! Határozottan jól esik, kicsit tehermentesíteni az emésztőrendszert!

Mi tényleg nagyon jókat főzünk, eszünk, ezért könnyű betartani!

2012. febr. 17. 12:51
mi már elkezdtük a kolléganőimmel. Most tartunk a 3. gyüminapnál, de ha gondolod, dumálhatunk róla! :) + mehet a támogatás oda-vissza
2012. febr. 16. 17:02
Tudom ,de most had csináljam már én is ....
2012. febr. 16. 16:32

Beütöd a keresőbe, hogy 90 napos...

Rengeteg van :)

2012. febr. 16. 16:22
Sziasztok ! sokat rágódtam rajta ,hogy elkezdjem e , mivel elég kevés akarat erőm van. de régen már egyszer csináltam ,bár akkor csak 1,5hónapig és ment le 10kg . de feladtam . viszont most nagyon rosszul érzem magam a bőrömben és gondoltam bele vágok :) remélem lesznek társaim :) várom a tapasztalatokat :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook