Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mik a tapasztalatok a Fatbond-ról? fórum

Mik a tapasztalatok a Fatbond-ról? (beszélgetős fórum)


1 2
2022. febr. 9. 19:34
A Fatbond zab, répa, alma koncentrátum. Semmi másból nem áll.
2022. febr. 1. 08:58
Sajnos nem ér semmit, 30 dkg-ot fogytam csak, ennyit enélkül is talán sikerült volna.
2022. jan. 9. 10:29
Tegnap vettem egy dobozzal, ami 15 napi adag. Régóta ki szerettem volna próbálni, és be fogok számolni a tapasztalataimról.
30. Marcsi1477 (válaszként erre: 28. - Magnetar)
2021. ápr. 12. 11:27
Tényleg híztatok tőle?mert én is szedem,de változás nincs,és még több vagyok,dühítő
29. Ikebana3 (válaszként erre: 28. - Magnetar)
2020. dec. 18. 19:46
Őrület! :(
2020. dec. 15. 15:09
Nem lehet tőle fogyni. Ketten is kipróbáltuk a családban, diéta mellett, és mi is híztunk inkább. Visszatérünk arra amit korábban használtunk. Hozzáteszem, eszméletlen bunkók az ügyfélszolgálaton. Először el se lehetett érni, aztán amikor mondtuk a problémát, más termékeket akartak ránk sózni, hogy ha mellé szedjük, akkor biztos hatni fog :) És minősíthetetélenül kioktató stílusban. Pénzégetés az egész,azt se mondják el mit tartalmaz a kapszula.
2020. okt. 8. 16:46
Én végül nem próbáltam ki.
26. Matrica84 (válaszként erre: 16. - 68mimi)
2020. júl. 30. 00:21
Szia! Jó régóta nem volt itt hozzászólás; érdekelne, végül mi lett a tapasztalatod?
25. b0aa4609c0 (válaszként erre: 24. - B0aa4609c0)
2019. szept. 26. 20:55
*szerrel
2019. szept. 26. 20:54
Sziasztok mennyire lehet ezzel a szerdán lefogyni? 20 kilót szeretnék
2019. szept. 23. 22:05
3 hónapig szedtem, közben semmi kenyér,tészta,sütemény,nagyjából csak hús és zöldség, esténként 1-2 pohár vörösbor. Az eredmény 4 kg hízás és majdnem 40000 ft kidobott pénz.
2019. szept. 23. 21:19
Egy hete kezdtem használni a tablettát. Nem hiszek abban, hogy a "bogyók" fogyasztanak, a baktériumos történettel szemben is szkeptikus vagyok. Rendszeresen járok konditerembe, mivel a munkahelyemen egész nap ülök. Sajnos így negyven felett ez önmagában kevésnek bizonyult. A diétát viszont nehéz tartanom huzamosabb ideig, elég egy kialvatlanság, vagy extra stressz és jön egy kis nasi estére. A súlyomat tartom, de fogyni nagyon nehézkes. Amiatt vettem meg, mert azt ígérte, hogy elveszi az étvágyat. No ez még semmiféle segédeszköznek nem sikerült. Viszont azt kell mondanom, hogy a Fatbond esetén nálam teljes mértékben működik. Kb a 3. naptól. Ilyet még nem tapasztaltam!! Nem vagyok éhes kb 4-6 órán át egy adagtól. Tudom tartani gond nélkül a diétát. Eddig ennyit tudok mondani.
21. brigitte089 (válaszként erre: 20. - Villammekkvín)
2019. szept. 1. 14:09
Szia. Szeretném megkérdezni, hogy mik a tapasztalataid a Fatbond-al kapcsolatban? Köszönöm
2019. júl. 24. 16:25
Én ma kezdtem szedni, 79 kilórol indulok, meglátjuk. Természetesen mellé diétát tartok.Adok magamnak egy hónapot és meglátjuk.
19. Andromeda (válaszként erre: 18. - Ec8eed98ac)
2019. júl. 21. 21:37
A Belly-Fit nem tabletta volt.
2019. jún. 12. 20:40

Ez a cég korábban a Belly-Fit és egyéb hatástalan fogyibogyik miatt már egyszer kapott 1,5 milliós gazdasági versenyhivatali bírságot, nem véletlenül!


Még azt sem tudták pontosan megmondani, miből mennyit tartalmaz a tabblettájuk, hatástalan bogyójukkal átverték az embereket.


Nincs új a nap alatt!


A cég adatvédelmi tisztviselője B. Andrea, egészen véletlenül ő ajánlja a google véleményeknél is a terméket, hogy dohányzásról való leszoktatásban is milyen szuper a fatbond...


A 25 fő egy valós klinikai vizsgálatra mondhatni lepkefing, simán manipulálható az ilyen önkéntesekből álló csoport. Ahogy mondani szokás: van az a pénz, amiért korpásodik a haj.

2019. máj. 6. 13:42

Én 3 db szedtem be semmi

Elkezdtem kérdezgetni le is tiltott

16. 68mimi
2019. ápr. 14. 13:18

Előfordul olyan is, ami ártalmas.

De meg kell mondanom, abszolút szkeptikusan kezdtem el szedni a kapszulákat, még pár nap és elfogy 2 dobozzal. Valahogy eltűnt 3 kg a súlyomból, és erősen csökkent az étvágyam. Naponta 3x eszem, és nem a következő étkezésen jár az eszem folyamatosan.

Még eldöntöm, folytatom-e még egy kör erejéig.

15. Guruljka (válaszként erre: 14. - 68mimi)
2019. ápr. 13. 16:27

Hát még szép, hogy ennyi pénzért legalább ártalmas nincs benne!

(Kivéve a pénztárcát...)

14. 68mimi (válaszként erre: 13. - Guruljka)
2019. ápr. 13. 12:09

Köszönöm, hogy újra kikerested. A honlapjukat már korábban átnéztem, elolvastam

A kapszula tartalmaként zabpelyhet említ, ugyanakkor az ellenjavallatoknál a répa, alma és zaballergiát említi kizáró oknak.

Hitelesség kedvéért egy csomó klinikai vizsgálat számát beírta gyakorlatilag minden évre 2011-től 2017-ig.

Azt kerestem elsősorban, nincs-e egészség károsító hatása vagy tiltott összetevő benne, de ártatlannak tűnik.

2019. ápr. 9. 15:59

Itt vannak a honlapjukról a vizsgálatok.


Az "IN VITRO" azt jelenti, hogy csak laborban, "üvegben" vizsgálták.


100%-ban növényi rostok, GLUTÉNMENTES!

IN VITRO KÍSÉRLET AZ ACTI BALL+ ROST KOMPLEX ZSÍRMEGKÖTŐ HATÉKONYSÁGÁRÓL 4 ADAG ZSÍRBAN GAZDAG ÉTEL ESETÉN.

KLINIKAI VIZSGÁLATI SZÁM: F02843/01LA, 02/2011.

AZ ACTI BALL+ ROSTKOMPLEX HATÁSÁNAK KIÉRTÉKELÉSE IN VITROBAN SZIMULÁLT, PATKÓBÉL EMÉSZTÉSRE VONATKOZOTT.

EGY TELJES ÉTKEZÉSBEN LEVŐ ZSÍROKRA ÉS CUKROKRA GYAKOROLT MEGKÖTŐ HATÁSÁT VIZSGÁLTÁK.

KLINIKAI VIZSGÁLATI SZÁM: E85068-03/06CL, 03/2015.

A NYÍLT KLINIKAI VIZSGÁLATOT 25 TÚLSÚLYOS EMBEREN VÉGEZTÉK 30 EGYMÁST KÖVETŐ NAPON KERESZTÜL, DIÉTÁZÁS NÉLKÜL.

PROTOKOLL SZÁM: 010816, 06/2012.

IN VITRO RÖVIDTÁVÚ KLINIKAI VIZSGÁLATI KIÉRTÉKELÉSE AZ ACTI BALL+ ROST-KOMPLEX PREBIOTIKUS HATÁSÁRÓL.


Az említett nyílt klinikai vizsgálatot kevés emberen végezték, a 25 fő nem meggyőző. Ez talán az az akció lehetett, amelyben fogyással egy havi Fatbond kipróbálást lehetett nyerni. Ha az volt, akkor a kísérleti alanyokat mér eleve a fogyni akaró, sőt talán már fogyásnak indult emberek közül válogatták, állítólag sorsolták.

*KLINIKAI VIZSGÁLATI SZÁM: 2015190/D252/5, 01/2017.

2019. ápr. 9. 15:17

A háttérben levő cég az SCB Trade Kft.

2017-ben:

[link]


Ez a cég ma csak kereskedelmi:

[link]

11. Guruljka (válaszként erre: 9. - 68mimi)
2019. ápr. 9. 15:04

Ha szeretnéd, kikeresem újra, mert nem mentettem el.

Sikereket nem találtam, de pár évvel ezelőtt volt gondjuk a fogyasztóvédelemmel. Azóta kicsit változtattak.

Csak magyar buli, pedig ha sikeres lenne, legalább osztrák beszámolókat találtam volna.

2019. ápr. 9. 15:01

A fogyás kicsit összetettebb dolog annál, hogy bedobjunk egy kapszulát, csak mert a legújabb kutatások szerint napok alatt leolvasztja a zsírt. :)

Egy fogyást elősegítő kapszula akkor tud hatékony lenni, ha tényleg minőségi (Összetételt, hatóanyagokat érdemes nézegetni, hogy azok milyen kölcsönhatásban vannak egymással, és mégis hogyan fejtik ki hatásukat), és mellé néhány alap dolgot betartunk. Ez a rendezett bioritmus, egészséges, folyamatos táplálkozás, rendszeres testmozgás,elég pihenés. Kerestem én is több infót erről a kapsziról, de csak annyit találtam, hogy egy rost féle van benne. Ennél jóval szélesebb a paletta a hatékony fogyást elősegítő anyagok körében. :)

A fogyás akkor tud stagnálni, ha nincs kitakarítva a szervezet. Gondoljatok bele, a legtöbb étel manapság tele van színezékkel, tartósítószerrel és még sorolhatnám milyen mérgekkel, ezek leterhelik a szerveinket, és egy idő után nem tudják tökéletesen ellátni a feladatukat. Tehát fontos, hogy tiszta szervezettel vágjunk neki! :)

Én pl kipróbáltam egy fit programot, ami egyben méregtelenítő kúra is volt, 5 kilótól szabadultam meg, és mellé energikus és életvidám is voltam/vagyok! Nincs jojó effektus, olyan terméket használtam, ami régóta beleégett a köztudatba, és ténylegesen hatásos, tapasztalatból mondom. :)

9. 68mimi (válaszként erre: 7. - Guruljka)
2019. ápr. 9. 06:50

Szia! Engem érdekelne, mit találtál.

Én is próbáltam utánakeresni, valami olyasmit találtam, hogy a "kutatólaboratórium", amit a hirdetésben emlegetnek egy online drogéria, ha jól emlékszem.

A sikereiről a saját linkjein kívül sehol semmi.

2019. ápr. 6. 22:14
Köszönöm a válaszokat! :)
2019. márc. 24. 11:10
Hallgatok, mert a nyitó hozzászólás csak tapasztalatot kért. Én meg csak utánanéztem.
2019. márc. 24. 11:07
Kipróbáltam, nekem nem jött be.Semmi hatást nem éreztem.87,7 kg mal kezdtem szedni 2 hete, és most 88,8 kg vagyok.Híztam. :(
2019. márc. 20. 00:26
Kipróbáltam február elején, semmit nem tapasztaltam, csak vártam a hatást, amig szedtem.Pedig, ha tapasztalok valamit, akkor veszek még belőle- terveztem.Igy értelmetlen.
4. kopaszzsolt (válaszként erre: 1. - Ikebana3)
2019. márc. 19. 23:16

Közvetett tapasztalatom van csak. Nekem egy kollégám lelkendezett erről, hogyaszongya: na mit találtam! (de Ő ilyen lelkes fajta)

Aztán, csak nem múlt el a lelkesedése, főleg a nassolás vágyának a csökkenését éreztük mi azonnal az irodában :)

A fogyását nem látom az első adag után, de megvette a második dobozzal is.


@FormulaGirl: holott a kötekedők általában hangosabbak, mint az elégedettek

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook