Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mik a tapasztalatok a Fatbond-ról? fórum

Mik a tapasztalatok a Fatbond-ról? (beszélgetős fórum)

tegnap 11:10
Hallgatok, mert a nyitó hozzászólás csak tapasztalatot kért. Én meg csak utánanéztem.
tegnap 11:07
Kipróbáltam, nekem nem jött be.Semmi hatást nem éreztem.87,7 kg mal kezdtem szedni 2 hete, és most 88,8 kg vagyok.Híztam. :(
márc. 20. 00:26
Kipróbáltam február elején, semmit nem tapasztaltam, csak vártam a hatást, amig szedtem.Pedig, ha tapasztalok valamit, akkor veszek még belőle- terveztem.Igy értelmetlen.
4. kopaszzsolt (válaszként erre: 1. - Ikebana3)
márc. 19. 23:16

Közvetett tapasztalatom van csak. Nekem egy kollégám lelkendezett erről, hogyaszongya: na mit találtam! (de Ő ilyen lelkes fajta)

Aztán, csak nem múlt el a lelkesedése, főleg a nassolás vágyának a csökkenését éreztük mi azonnal az irodában :)

A fogyását nem látom az első adag után, de megvette a második dobozzal is.

@FormulaGirl: holott a kötekedők általában hangosabbak, mint az elégedettek

márc. 19. 07:12
Egy hónapja szedem.Mostanra kezdem érezni, hogy kevesebbet bírok enni.Remélem, hamarosan mérhető is lesz a hatás.
márc. 18. 00:17
Engem is érdekelnének tapasztalatok a Fatbondról. Facen csak pozitívakat írnak róla...
márc. 15. 19:47

A Nők lapja Egészség márciusi számában olvastam a Fatbond-ról Érdekelne, hogy kipróbálta-e már valaki és milyen tapasztalatai vannak róla?

Olyan okosságokat, hogy kevesebb evés és több mozgás, meg ez is csak egy újabb csodabogyó és ne higgy neki, már sokat hallottam. Engem konkrét tapasztalatok érdekelnének. Köszönöm, ha megtisztelsz a hasznos válaszoddal. :)

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2019, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook