Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fast Burn Extreme tapasztalat fórum

Fast Burn Extreme tapasztalat (beszélgetős fórum)


2021. szept. 9. 10:34

Eladnék 3 doboz bontatlan csomagolású Fast Burn Extreme kapszulát + 1 dobozzal, amiben 47 szem kapszula van.

Sajnos én nem birtam szedni, a szívemet nagyon megdobogtatta és a szám kiszáradt a szedése alatt.

25.000,-Ft-ot szeretnék kapni értük.

Email cimem: feketenemarcsy@freemail.hu

6. szaki050628 (válaszként erre: 5. - Gabcsy1125)
2021. ápr. 19. 14:56
Szia. Mennyi ido volt a szallitas?
2020. szept. 3. 12:25
Most találtam rá erre az oldalra. Egy kolléganőm javaslatára, aki már szedte, megvettem én is. 3 hete szedem. Nincs mérlegem, de bővek a gatyáim. Én egyszer egy nap délelőtt beveszek 2 darabot és teljesen elvette az étvágyam. Viszont nagyon sokat iszom rá, állandóan szomjas vagyok. Ha kilóban kellene saccolnom, kb 5. De ez csak a magam tapasztalata.
2020. aug. 4. 15:49
Megnéztem, hogy mi az a Fast Burn Extreme. Egy nagy RÓKA oldal. Nem tudod kitől rendelsz, nincsen elérhető kapcsolat, kinek küldöd vissza, ha meggondoltad magadat? Többek között ezen kérdések egyikére sincsen válasz, tipikusan az "átvágós", kamu oldalak jellemzői. Olyan ez, mintha az utcán ismeretelen embertől vásárolnál arannygyűrűt.
2020. aug. 4. 15:42
Simán megoldható. 4 hónap. Viszont halvány gőzöm sincsen, hogy mit és hol írhatok konkrétumot (ha érdekelne), hogy ne sértsem meg a fórum szabályzatát.
2. Matrica84 (válaszként erre: 1. - 046e32495c)
2020. júl. 27. 23:17

Szia! Bocs, ez nem tapasztalat lesz, csak rákerestem - nagyjából a szokásos összetevők, amit a legtöbb fogyókúrás cuccba beletesznek, a véleményeknél pedig üvölt, hogy kamu hozzászólók (mind ugyanaz a stílus, ugyanolyan helyesírás kb., érezhetően célzottak a kérdések).

Ha mozogsz, és nincs bajod a koffeinnel, ahhoz tudok ajánlani - ami nálam bejött, de az is inkább a mozgásnál tesz energikusabbá. Olyan cuccot, ami elvenné az étvágyat/nassolási kedvet úgy igazán, még nem találtam. :(

2020. júl. 26. 16:58
Sziasztok! Ismeri, esetleg szedte valaki a címben is szereplő fogyasztó cuccot? Más alternatívát is szívesen fogadok, 15 kilótól simán meg kellene szabadulnom. :c

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook