Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Fashion dance gyerekeknek. Valakinek jár ilyenre a gyermeke? Jó dolog? fórum

Fashion dance gyerekeknek. Valakinek jár ilyenre a gyermeke? Jó dolog? (beszélgetős fórum)


2011. febr. 2. 22:00

köszi, akkor ezek szerint hamar látványos, és megszeretik. Az jó lenne, mert ahogy zenét hall elkezdi "rázni" magát annyira szeretné már csinálni, ő talál ki magának lépéseket, mi meg nevetünk halkan a férjemmel, de úgy tűnik ez épp neki való lenne...

az tetszik benne, hogy olyan igazi "nőcisnek" tűnik, nem "erőelemes" mégis ugrálnak és mozognak..

akkor belevágunk!köszi

5. bige (válaszként erre: 3. - Martin3)
2011. febr. 2. 21:31
igen, jól érezte magát. kicsi volt még, és félénk. egy jó ideig nem táncolt, de most felnőttek közt ír szteppel 15 évesen, és nagyon ügyes.
4. starmama (válaszként erre: 1. - Martin3)
2011. febr. 2. 21:26
Szia! A lányom járt, és nagyon hamar belejönnek szerintem. Neki nagyon jót tett, sokkal bátrabb lett a mozgása. Csak aztán nehéz a kis csapatokat egyben tartani, meg mindig versenyekre kellett volna járni, ezért abbahagyta. De utána is hasonló jellegű táncot keresett magának.
3. martin3 (válaszként erre: 2. - Bige)
2011. febr. 2. 21:18
szia! de amúgy szerette? megmozgatja a gyereket? én egy sportegyesületnél találtam ezt a lehetőséget, remélem az nem maradna abba.
2. bige (válaszként erre: 1. - Martin3)
2011. febr. 2. 21:14
az én lányom járt az iskolájában, de 1 év után abbamaradt a lehetőség
2011. febr. 2. 20:54

Kislányom már régóta szeretne valami táncos tornára járni, keresgélés közben akadtam erre a fashion dance nevezetű táncoktatásra. Van köztetek olyan, akinek a gyerkőce jár ilyenre, szereti, jó dolog?

a neten néztem róla videót, az alapján jónak tűnik, de az órák is érdekesek?

(amíg eljutnak erre a szintre)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook