Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Farsangra mézeskalács? fórum

Farsangra mézeskalács? (beszélgetős fórum)


7. kitrákotty (válaszként erre: 5. - Vaczila)
2012. febr. 13. 06:28

Köszi a válaszod.

muffin nem jó, mivel aznap nem lesz időm sütni, előre szeretném elkészíteni.

fánkot is ezért nem szeretnék, az már másnap nem finom, frissen meg nincs időm elkészíteni.


mindenképp olyan aprósütit szeretnék, ami tartós, és egy-két nappal korábban is elkészíthetem.

ezért gondoltam a mézeskalácsra, vagy linzerre, de még keresgélek a receptek között (ha már itt nem érkezik ötlet, recept).

2012. febr. 11. 20:25
Csörögefánk esetleg?
2012. febr. 11. 13:57
Szerintem a mézeskalács nem kimondottan farsangra való. Viszont annyi féle muffin van, ami szintén jól dekorálható egy gyerekbulira.
4. kitrákotty (válaszként erre: 3. - Nemmaci)
2012. febr. 11. 11:55
Köszi az ötletet, jópofák ezek a malackák :-)
3. nemmaci (válaszként erre: 2. - Kitrákotty)
2012. febr. 11. 11:16

Szia!


Műanyagboltban lehet kapni mindenféle kiszúró mintát. Nekem van itthon lovacska, házikó, hold, szív mintám is , ezek talán nem kifejezetten karácsonyiak.


Ami még jó ötlet szerintem, azok a pogácsa malackák. Szilveszterre és gyermekeknek farsangra is tökéletes.

Nekem dupla adagból kb 60 darab lett, de ha kisebbre csinálod őket, akkor még szaporább lesz :)

Itt a recept:

[link]

2012. febr. 11. 11:10

Sziasztok!

farsangi bulira vállaltam sütikészítést, az oviba-suliba.

jó ötlet a mézeskalács?

azért gondoltam erre, mert változatosan díszíthető, színes cukrokkal, vidám mintákkal, és hát ugye sokat kell vinnem, sok a gyerök :-))


milyen formákat készítenétek, milyen kiszúrót használnátok?

:-)

2012. febr. 11. 11:08
Farsangra mézeskalács?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook