Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Farokcsontzúzódás fórum

Farokcsontzúzódás (beszélgetős fórum)


2014. nov. 23. 10:23
Ja, most nézem, milyen régi a fórum... Na nem baj, valaki más még hasznát veheti.
2014. nov. 23. 10:22
Én vagy 15 éve nagyon csúnyán megütöttem, be is gyulladt, nem bírtam ülni, csak úszógumin (ezt ajánlom is a kérdésfeltevőnek, ezzel kicsit fájdalommentesebbé teszi az ülést a gyereknek). Szóval a mai napig érzem, főleg, ha sokáig ülök mereven, vagy éppen rajta. Egy rokonom vagy 40 éve rázuhant - ő is érzi azóta is. Szóval ez a farokcsont nagyon érzékeny dolog.
2009. okt. 15. 17:20

Sziasztok!


Én egyszer jól ráestem, akkor nem is fájt, viszont az azt követő naptól kb 1 évig fájt, mikor ültem. Aztán lassan elmúlt. Néha még belenyilal, de nagyon ritkán hála az égnek.

Voltam vele én is orvosnál, de nem tudtak semmit csinálni vele.

2009. okt. 12. 22:18
Köszi szépen a hozzászólásotokat.Holnap megyünk a gyerekorvoshoz és majd meglátom,hogy ö mint mond.A héten itt még öszi szünet van,de a jövöhéten kezdödik a suli és nem lesz neki kellemes hat órán keresztül ücsörögni.Hát nem tudom...
2009. okt. 12. 21:57

Sziasztok!

Nekem is volt egy balesetem, 18voltam és ráéstem a farokcsontomra, nagyon fájt, én is a mai napig szoktam érezni, hogyha sokat ülök. :S

2009. okt. 12. 21:50
Nekem gyerekkoromban volt egy szánkós balesetem,mikor megütöttem elég durván a farok csontomat.Csináltak röntgent.Lehet ennek köszönhetően nagyívben előrefele nőtt.Mostanság 30 éves fejjel is érzem időnként,hogy fáj,főleg,ha sokat ülök egy helyben,és kemény felületen.Csináltak röntgent akkor is,és azóta is.Nem mutatott ki semmit
3. JUL17 (válaszként erre: 1. - Erika1015)
2009. okt. 12. 17:00

SZIA!

Nekem tavaly történt egy ilyen zúzódásom,korcsolyázás közben sikerült úgy le esnem,hogy nagyon megütöttem.Még felállni is alig bírtam.Teljesen lezsibbadt alulról mindenem.Dokinál nem voltam ,kenegettem fekete nadálytő krémmel és egy hét alatt helyre jött.Igaz néha most is érzem ..lehet ,hogy mégiscsak el kellett volna mennem vele dokihoz.De mint látom az se tud csinálni vele semmit,hiába van törés zúzás,nem igazán lehet gipszbe rakni.Csak a pihenést tudom ajánlani

2009. okt. 12. 17:00
A fiamnak volt tavasszal,a mai napig fáj neki ülésnél,1 hónapig fel volt mentve tesiből.Röntgen nem volt.Van egy speciális párnánk azon tudott csak ülni.
2009. okt. 12. 16:54
A 10 éves fiamnak szombaton az egyik barátja térddel ráugrott a farokcsontjára.Birkózás közben történt ez.Fájlalta és tegnap az ügyeletre vittem,vizsgálat után az orvos azt mondta,hogy zúzodása van.Fájdalomcsillapítót kapott amit napjában háromszor szed.Szerintem egy röntgen is elillet volna,vagy nem ? Történt veletek is már ilyen balesett ? Ha igen ,légyszi írjatok róla ;o)

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook