Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Farokcsont fájdalom lehet jele a terhességnek? fórum

Farokcsont fájdalom lehet jele a terhességnek? (tudásbázis kérdés)


2013. nov. 8. 18:03

Sziasztok.. okt.28.-an jott meg de csak masfel napra es utana 4napig barnazas volt csak. kozbe a derekam es farkcsontom fajdogal es a hasam alja is, tompan gorcsolget. tesztet csinaltam de szerintem lehet korai volt még..de negativ lett..

orvoshoz hetfon tudok menni..

volt kozottetek olyan aki terhes volt mar es kozbe mégis megjott neki es hasonlo tunetei voltak?

2013. okt. 10. 10:21

Ma voltam nőgyógyásznál, nincs cisztám, nincs gyulladásom és nincs peteérésem sem, véleménye szerint ez a fájdalom nem nőgyógyászati eredetű. Amúgy szerencsére elmúlt már, most csak a hasam alja fáj és szúrogat.


Elmondtam a gyógyszer abbahagyást is, meg, hogy szeretnénk utódot, azt mondta, hogy majd csináljak tesztet, hátha összejött, és ha pozitív, menjek vissza.


Amúgy érdekes dolgot is mondott, amiről eddig mást hallottam, miszerint, azoknál, akiknek a gyógyszer előtt rendszertelen volt a ciklusa, a gyógyszer abbahagyását követően azonnal érdemes próbálkozni, mert még kb 3 hónapig rendben lesznek bent a dolgok, aztán visszatér a zavarodottság, és sokkal nehezebb.

11. simple (válaszként erre: 6. - Ubi pretium)
2013. okt. 9. 09:48
Nem mindenkinek a 14. napon van peteérése. Nekem például 30 napos a ciklusom, és a 8.-9. napon van a peteérés, mindig.
2013. okt. 8. 19:42
hát szerintem ez tünetnek korai, tapasztaltam ilyet de már bőven benne voltam az első trimeszterben
2013. okt. 8. 19:31
Az túlzás,h mindenféle terhességi tünethez túl korán van.Én lânyommal úgy lettem terhes,h a mensi 1napja után 6nappal voltam együtt csak a férjemmel és 28napos ciklusaim voltak,ráadásul egész hònapban rosszul voltam,alìg ettem,de karácsonyi ünnepek után voltunk,azt hittem csak tûlettem magam,csak könnyű ételeket,főleg zóldségeket kívântam,fogytam is 2kg-t,mire kiderült,h terhes vagyok.Holott fiaimnâl 5hét után akkora étvágyam volt.
2013. okt. 8. 19:22

:/

Pedig bizakodom....

Az a baj, hogy ilyenkor az ember már mindent tünetnek hisz...

2013. okt. 8. 19:21
nincs összefüggés szerintem. valami mástól lehet főleg hogy még 2 hét van a mensiig. Ilynekor még terhesség sincs.
2013. okt. 8. 19:20
Akkor meg egy héttel vagy PÉ után.Sztem mindenféle terhességi tünethez túl korán van,a teszthez meg aztán főleg.
5. inkábbíjász (válaszként erre: 4. - Ubi pretium)
2013. okt. 8. 19:09
Ja bocs... egy hét, elnéztem...
4. ubi pretium (válaszként erre: 3. - Inkábbíjász)
2013. okt. 8. 19:07
Két hét???Akkor nem 28 napos a ciklusod.Mert ha igen,pont PÉ-d van csak.
3. inkábbíjász (válaszként erre: 2. - Zebracsikó)
2013. okt. 8. 19:06
Az még korai. Amúgy teszteltem, de negatív... még két hét van a rendes haviig.
2. zebracsikó (válaszként erre: 1. - Inkábbíjász)
2013. okt. 8. 19:02
tesztelj, többet mnegtudsz belőle :)
2013. okt. 8. 18:58

Kb 4. 5. napja szörnyen fáj a farokcsontom, a lábaimat emelni, keresztbe rakni kész gyötrelem. Ma már jobb valamivel, inkább feljebb csúszott a fájdalom a derekam aljára.

Közben a hasam alja is fáj, mondjuk az régebb óta.


Csütörtökön tudok elmenni vele orvoshoz.


Volt valaki, akinek ilyen előjelekkel kezdődött a terhessége?

Vagy csak felfáztam?

Vagy esetleg a fogamzásgátló abbahagyása okozhatja?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook