Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Farkcsonttörés szülés közben fórum

Farkcsonttörés szülés közben (beszélgetős fórum)


13. Yulcsy (válaszként erre: 12. - Simple)
2011. aug. 21. 16:33

Valószínűleg....

Én nem éreztem közben,hogy eltört,csak utána fájt rettenetesen,nem tudtam ülni...Más a gátsebtől jajgatott én azt meg sem éreztem,mert a csontom jobban fájt :((

12. simple (válaszként erre: 7. - Yulcsy)
2011. aug. 21. 09:25
Neked is ezért tört el? Jobbulást! :-)
11. simple (válaszként erre: 10. - Syria)
2011. aug. 21. 09:24
Szegénykém. És érezted közben is hogy törik, vagy csak miután megszületett a kicsi?
10. syria (válaszként erre: 6. - Simple)
2011. aug. 21. 08:03

Nekem attól tört el, hogy befelé hajlott a szülőcsatorna útjába, így az egyébként nem túl nagy fiam (3,2 kg volt) nem fért ki tőle. Aztán mikor rám kapcsolták a vákuumot repült kifelé minden, letarolva a farkcsontomat.

A második, sokkal nagyobb fiamnak már nem volt ilyen gondja, ő már kitaposott ösvényen jött. :)

2011. aug. 20. 21:47
Szia!Kisfiam 5 éves lesz,4 kg.al született,igy nem is csoda szüléskor nekem is eltörött.Hónapokig nagyon fájt,kb 1 évig,aztán enyhült,de az idő változást 3-4 évig megéreztem akkor ismét nagyon fájt.Mostanra szerencsére megszűnt mondhatni teljesen.
8. martin3 (válaszként erre: 1. - Yulcsy)
2011. aug. 20. 21:17

jaj, nem akarlak elkeseríteni, de anyukámnak én is eltörem anno a farkcsontját...a mai napig érzi ott az időjárásváltozást...

amúgy én meg kamaszként törtem el, iszonyú volt, mozogni sem bírtam 2hétig, aztán simán elmúlt(mármint pár hónapig érzékeny volt!) és nekem nem fáj időjáráskor, igaz nekem a fejem sem fáj a frontoknál...szóval kitartás, hátha neked is szerencséd lesz:)

7. Yulcsy (válaszként erre: 6. - Simple)
2011. aug. 20. 20:51
Legtöbbször a baba fejétől,kicsi a hely...
2011. aug. 20. 14:43
Durva, hogy ilyen sokan vagytok. Eddig még nem hallottam ilyenről. És mitől törik el szülés közben? Most rendesen meg vagyok ijedve, mert nekem habár csak repedve volt, de megjártam a poklot.
5. Yulcsy (válaszként erre: 4. - 9b10f3d7ff)
2011. aug. 20. 08:02
Hát ez biztató :( 2 év....
4. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Yulcsy)
2011. aug. 20. 07:43
Szia, elmúlik...nekem 2 év kellett hozzá. Néha azért most is érzem, de nem vészes.
3. Yulcsy (válaszként erre: 2. - Syria)
2011. aug. 20. 07:41
Köszönöm,hogy írtál!
2011. aug. 20. 06:55

Sajnos nekem is eltört. Hónapokig csak úgy tudtam leülni, felállni, hogy a karommal engedtem le, húztam fel magam. Tehát olyan nem volt, hogy karomba fogom a kicsit, s leülök vele szoptatni. Vagy fekve intéztem, vagy a férjem adta oda, vette el babát.

Már nem emlékszem mennyi ideig tartott, de hónapokig, az biztos. Idővel teljesen megszűnt a fájdalom, csak néha, időjárás változáskor éreztem valami, aztán az is elmúlt. Úgyhogy nyugi, türelem!

2011. aug. 20. 06:43

Sziasztok!


Van köztetek valaki,akinek szülés közben eltört a farkcsontja?

Nekem igen sajnos.Az orvosom azt mondta,hogy kb.fél év múlva elmúlik a fájdalom.Nos elmúlt 7 hónap,és hosszas ülés után mindig fáj,illetve bizonyos pozíciókban nem is tudok ülni :((

Kérdésem,hogy akinek tényleg volt törése,az most hogy érzi magát?Reménykedjek,hogy meggyógyul,vagy ezzel kell most már élnem?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook