Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Fáradékonyság fórum

Fáradékonyság (beszélgetős fórum)


2009. szept. 27. 08:19
Valamilyen szinten vizet hordok vödörben erre ráéreztél,de nem a mosás miatt :).Lépcsőházakat takaritok napi 6 órában van 15 lépcsőházam.Na abba kilehet fáradni.Utána a lakás itthon vár és a kismanóm.Na ezektöl vagyok fáradt.De egy vérvételre elmegyek a jövöhéten!!!!És van Ginseng kapsulám itthon elkezdejm szerintetek???Vagy mostmár várjam meg a labort??A zöldteákól melyiket érdemes inni??De gondolom nem vagyok egyedül ezzel a gondommal.
2009. szept. 26. 17:00

Nem kell feltétlen a legrosszabra gondolni.

Én is így voltam sokáig.Aztán elkezdtem gyógyteákat inni,a zöldteával kezdtem.2 hét után teljesen elmunlt az addig állandó fáradság.

2009. szept. 26. 16:23

szerintem menj el és nézesd meg hogy nincs e vashiányod, mert ez okoz fáradságot

mindenképpen menj el

én is így voltam mint te és kiderült hogy egy icipici vas sincs a szervezetemből, azóta jól vagyok kibirom nagyon sokáig

11. Ritkó
2009. szept. 26. 16:13
Szedjél vitamint, én is fáradt voltam sokszor az elmúlt hetekben, és elkezdtem vitamint szedni, jót tett :)
10. Sena
2009. szept. 26. 14:20
Lehet hogy nem iszol elég folyadékot? Az is fáradékonyságot okoz. Meg a vashiány is. Nem ártana egy vérvétel, abból kiderül hogy van-e valami hiánybetegséged.
9. Skar (válaszként erre: 5. - Gigianyu)
2009. szept. 26. 13:07
Egy gyerek plusz lakás nem fáraszthat ki ennyire, hacsak ne vödörben hordod a vizet és a patakra járs mosni, miközben hátadon a gyerek. :)
8. Skar (válaszként erre: 1. - Gigianyu)
2009. szept. 26. 13:04

Nagyon rossz ötlet lenne megvenni azt a szert, amit itt a legtöbben ajánlanak,aztán kísérletezni, míg késő nem lesz.

Egy jó orvost vagy természetgyógyászt kellene megkeresned. Persze addig is lehet erről cseverészni itt, de ahhoz többet kellene írnod magadról és az állapotodról, hogy egy erre lézengő hozzáértő érdemben hozzá tudjon szólni.

7. b2076ec79b (válaszként erre: 1. - Gigianyu)
2009. szept. 26. 12:22
ginseng kapszula?......
6. a6d5a14c21 (válaszként erre: 1. - Gigianyu)
2009. szept. 26. 12:21

Szia!


Nekem múlt tavasszal volt ilyen.Állandóan tudtam volna aludni,hiába aludtam 10órát is akár,utána is csak vonszoltam magam,stb...egy teljes vérkép sokat segíthet.Nekem kiderült,hogy kevés a vasam,elkezdtem szedni és valóban segített,de még mindig nem volt az igazi.Aztán elkezdtem mellé szedni a Q10-et(ebben nem nagyon hittem,de sokan ajánlották nekem pont itt a hoxán)és valóban kb 1hét után már éreztem a változást!

2009. szept. 26. 10:44
Én arra gondolok vitain hiány lehet elkezdek szedni vitaminokat főleg hogy itt az ősz és jön a tél is.Nappal is azon kapom magam kifáradtam utána meg pörgök.Nem szoptatok fiam 3,5 éves.Igazábol sokat dolgozok itt a lakás és a manó is szóval igazábol nem csoda ha fáradt vagyok estére.
2009. szept. 26. 10:13
Én is mindig fáradt voltam/vagyok és kiderült,hogy hormonproblémám van.Lehetséges,hogy nem alszod ki magad?mindenesetre ne hagyd annyiban,mert lehet komolyabb oka is.
2009. szept. 26. 10:03
Én MagneB6-ot szedek fáradékonysádra. Tavaszon és őszön. A párom most kezdte szedni. Nekem ez segít. Esetleg gyógytea. Energia és vitalítás, guaranarát tartalmaz, sokkal több benne a koffein, mint a kávéban. Persze, csak, ha nem szoptatsz. A magnét én szedtem várandósan is az orvos javaslatára.
2009. szept. 26. 10:03
Az egészségedet kéne felülvizsgálni, a napi szokásokat, a fáradtság a szervezet reakciója hogy valami nincs rendben. Lehet olyan egyszerü oka is, hogy rosszul alszol. Te nem érzed, de a szervezetre minden hatással van.
2009. szept. 26. 09:59

Sziasztok!


Tippeket szeretnék mert állandoan fáradt vagyok azaz este nem tudok 8 óránál tovább ébren lenni.Nem akarom hogy a házaságom tönkre menjen emiatt.Lefektetem a fiamat és elalszok vele.:(valami tippet szeretnék hogy hogy tudnék ébren maradni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook