Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Fáncsika FanClub - avagy nem bolond itt senki! fórum

Fáncsika FanClub - avagy nem bolond itt senki! (beszélgetős fórum)


2006. szept. 16. 22:13
Mindenki elálmosodott, vagy máshol bóklászik...nekem meg mindjárt lejár az időm, jön apuci durmolni.
18. 2ab728965c (válaszként erre: 17. - E71af41436)
2006. szept. 16. 21:17
Akkor most hadd ábrándítsalak ki: ez a fotó nyaralásunk ideje alatt készült, ahol 5 teljes nap alatt megettem 8 teljes üveg ilyent, amitől 7 teljes kiló felugrott rám, amit a mai napig se bírtam lenyomni, fene egye meg. FINOM, DE NEM ÉR MEG 7 HASRA LERAKÓDOTT KILÓT!!! Inkább el se kezdd...
2006. szept. 16. 21:07
már ne is haragudj Fáni,de elég dögség részedről,ahogy eszed azt a mogyiskrémesfinomságos tiltotttttt dolgot....azóta csorog a nyálam.... :DDD küüüüüügyééééééééééééééééééé lééééééééééccccccccciiiiiiiiiiiii :DDDDD
16. Kathy
2006. szept. 16. 21:04
Igen, ilyenkor jol esnek a segito szavak. Az ilyen melysegbol valo visszateres mindenkit felvidit. Persze, tudjuk, hogy a problemak nem oldodnak meg maguktol, de maga a segito szandek az, ami csodalatos es erot ad.
15. 2ab728965c (válaszként erre: 13. - Kathy)
2006. szept. 16. 20:58

Drága vagy, hogy vígasztalsz, sajnos már a többedik rossz periódusomat élem, pedig rengeteg szeretetet kapok....mégis, én valahogy túl hamar magam alá fordulok, és tüskéket növesztek, amik pont a segítő kezekbe szúrnak.


Ennek ellenére baromi mázlim van, mert még mindig vannak segítő kezek, több is. Nagyon hálás vagyok érte.

14. 2ab728965c (válaszként erre: 11. - Dee)
2006. szept. 16. 20:53

Drága barátosném Dee, de jó hogy Te is befutottál... jól vagyok teljesen, de ettől a felém áradó szeretethullámtól csak bőgni tudok...folynak a Bolondfáni-könnyek a klaviatúrára, komolyan.


Veled mi van, remélem most nem dolgozol !!

13. Kathy
2006. szept. 16. 20:53
Jajajj! Dehogy vagy Te bolond, csak volt az eletednek egy rossz periodusa, de mar megoldottad. Mindenki atesik ilyesmin, talan nem is egyszer. Tenyleg jok a kepeid, olyan talalok!
2006. szept. 16. 20:50

Itt vagyok Kathy, köszönöm az aggódó sorokat, már teljesen jól vagyok. Annyira sokat segített ez a sok szerető felémfordulás, hogy a könnyeim kicsordulnak tőle. Én sose tapasztaltam még ilyent, pedig a munkahelyemen is nagyon szeretnek, meg a családom is, meg a barátaink is, de az mégis más...


Tettem fel fotókat magamról, aki gondolja, tekintse meg, ilyen egy Bolondfáni Győrből.

11. dee
2006. szept. 16. 20:44

Szevasztok klubbosok!

Nézzétek meg Fáncsika képeit.Egy tündér amint dobja a puszit.


MI IS PUSZILUNK FÁNI!

Légy mindig boldog és vidám, mint a képen.

10. Kathy
2006. szept. 16. 20:37

Szia Fanika!


Remelem jobban vagy egy kicsit es mar jobb a kedved is ezaltal.


Mindenki aggodik erted.

2006. szept. 16. 16:49

DEEE!!! Itt vagyok, és el vagyok alélva, nagyon aranyos vagy ezzel a címmel...egészen zavarba estem tőle....azért én hadd legyek 1 kicsit bolond, jóóóó?


Olyan kedvesek vagytok hozzám, ezt sose fogom tudni meghálálni- viszonozni meg ne kelljen, mert senki se legyen olyan kutyául ahogy én voltam pár napja.


Vettem belladonnát, de már magától is csitul a "Niagarám" szerencsére.


Ha tudok, késő este beszállok a traccspartiba, most el kell mennem vendégségbe. Igen, kell, mert semmi humorom hozzá. Szia, kössz a megtisztelő címet mégegyszer is!

2006. szept. 16. 01:32
Ok kedves, majd holnap folytatjuk. Jo ejszakat!
7. dee
2006. szept. 16. 01:30

Én most kiszálok a dumából ha nem haragszol.

Írok 1 levelet Zsunak és pihenek.Holnap is dolgozok de már délutántól tudok netezni.Ha engednek az emberek.Addig is pussz.dee

2006. szept. 16. 01:27

Igen kibeszelgettuk magunkat, bar nem valami beszedes fajta. Csak csirkecombokat sutottunk grillen es hozza egy kis zoldsalatat csinaltam.

Igen, most lenne a forditott ebedido. Megneztem a kepeket, irto aranyos a kutyusod, ahogy alszik.

5. dee (válaszként erre: 4. - Kathy)
2006. szept. 16. 01:24
Akkor kibeszélgetted magad.Főztetek is valami finomat?Olyan éhes vagyok.1:15 a pontos idő (ebédidő nem?)
2006. szept. 16. 01:21
Ma ugyan nem dolgoztam, de itt volt a fiam es egyutt toltottuk a napot. Eleg ritkan tudunk talalkozni, mert olyan a beosztasa, hogy pont nem jon ossze a dolog.
3. dee
2006. szept. 16. 01:18
Így van.Milyen napod volt?Szabad voltál ma is?
2006. szept. 16. 01:17
Igen telejesen mas lett, mint ez elso bejentkezesekor. Szerintem itt most jo baratokra talalt.
1. dee
2006. szept. 16. 01:10

Észrevettétek,hogy Bolondfáni mennyire megváltozott?

Köszönet mindenkinek érte.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook