Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Família Kft. Nézitek, szeretitek? fórum

Família Kft. Nézitek, szeretitek? (beszélgetős fórum)


2009. júl. 28. 21:42
Régen nem érdekelt, de most ha tudom, megnézem. Nagyon tetszik.
2009. júl. 19. 14:29
Régebben néztem,elég vicces volt:)
2009. júl. 14. 15:35
wow hogy szerettem...de manapság...:s
2009. júl. 14. 15:25
Ebéd közben néha bekapcsolom,és akkor mindig végignézem.Tetszik.
26. 673567bc24 (válaszként erre: 25. - Szomi_37)
2009. júl. 14. 14:44
jajj,én utálom az ürgét!:S
2009. júl. 14. 14:42

sziasztok! :)


Meg szoktam nézni, bírom az Alföldit.. :D

24. 673567bc24 (válaszként erre: 23. - Kimberly)
2009. júl. 14. 14:41
én ma is néztem!szeretem nézni!:-)
2009. júl. 14. 14:40

Valamelyik szilveszterkor volt egy egy órás műsor. Az is olyan jó volt. Végig énekeltek benne.

Tényleg azért jó ez a sorozat, mert inkább szórakoztat. Pl a szappanoperákon úgy fel tudom húzni magam :).

2009. júl. 13. 17:17
ma is néztem délben!Ha tehetem mindig megnézem!
2009. júl. 13. 17:16
Jó hogy mostanában adják újra sokat nevettünk régen is szerettük most is szeretjük.:)) Csak ritkábban nézzük.
20. Bcicus (válaszként erre: 19. - Kimberly)
2009. jún. 23. 18:41
Nem tudom, nagyons ok van, de egy csomó meg van többször is, mert én is felvettem, meg a barátnőm is oda adta.
19. Kimberly (válaszként erre: 18. - Bcicus)
2009. jún. 23. 16:40
Hány kazettára fért rá?
18. Bcicus
2009. jún. 19. 01:14
Hatalmas rajongó vagyok, majdnem az összes meg van videón, de azért nem mind, nem is tudtam, hogy újra megy
17. b7bfd4f90e (válaszként erre: 16. - Kimberly)
2009. jún. 18. 22:10

Idézem amit találtam: "Három beetető epizóddal indított a sorozat ’91 októberében, - (én emlékszem is rá,nem tudom miért maradt meg bennem) - ekkor még Szép apukát Szombathy Gyula, Kövér apukát pedig Balázs Péter alakította.A sorozat nyolc éven keresztül futott, illetve a végén már csak vonszolta magát. A nézettség esett, a Kft. pedig egyre hülyébb műsorsávokba süllyedt, ahogy az már ilyenkor lenni szokott. Tragikus év volt az 1999-es, nem csak a Szomszédokat gyászoltuk meg, de a Família Kft. is szép lassan kimúlt. Februárban befejezték a forgatást, hazamentek a legények. A hullamerevség áprilisban állt be, 385 rész után."


Ezek szerint 16 éves voltam mikor kezdődött...emlékszem, az egész család mindig úgy várta, hogy kezdődjön, akárcsak a Szomszédokat... ezek a régi szappanoperák nem voltak olyan "borzasztóságosak", mint a mostaniak, ahol mindig csak az ármány és egymás átverése a cél...nem azt mondom, hogy a Szomszédok volt a jó, mert az meg a másik véglet...ott mindenki csak szép és jó volt s erkölcsi magaslatokon állt... a Famíliának, úgymond semmi ilyen mondanivalója nem volt, vicces, könnyű, légies, helyes kis helyzetkomikumokkal...szerintem ezért volt szerethető...

Még egy kis érdekesség,ismét idézek:"az egyik jellegzetesség, ami mindenkinek eszébe jut a Kft-ről: a röhejes, átlátszó reklámok, amikor Ágica emelt hangon így szól: „igyál egy kis P...wick teát, Hajnalkám, az majd jót tesz.” A másik, ami rögtön beugrik mindenkinek a sorozatról, azok az állandóan ismételgetett poénok (running gagek), mint a „Vili, te nagyon hülye”, vagy az „Eddig, eddig, eddig vagyok.” Nos, hát ezekért Gát Györgynek jár a tapsvihar, ugyanis ezeket a running gageket ő találta ki a saját eszével."

16. Kimberly (válaszként erre: 14. - B7bfd4f90e)
2009. jún. 18. 21:25

Azokat a részeket szerintem nem adták le. Most sem és tavaly sem. Legalábbis én nem láttam.

A mai részben is olyan jó volt, amikor a Kriszta és a Pici énekeltek. Ebben a sorozatban nem lehet senkit utálni. Olyan kellemes, könnyű, szórakoztató. Jó nézni. Nincs benne olyan, hogy ártok valakinek, mint a mostani sorozatok némelyikében.

Régen tényleg jobb volt, mikor délután adták.

15. Kimberly (válaszként erre: 14. - B7bfd4f90e)
2009. jún. 18. 17:36
Hát nem tudom. Az első részben már Ádám Tamás és Nagy Zoltán játszott. Szilencium volt a címe. Talán kihagyták azokat a részeket?
14. b7bfd4f90e (válaszként erre: 13. - Kimberly)
2009. jún. 18. 16:49

Most ugye nem látom, de emlékszem..Picinek még megvannak a hullámos fürtjei... a reklámok meg abban az időben még ezekbe a sorozatokba beépítve tartották el a produkciót...manapság egy órás film közé beraknak két reklámblokkot...kérdés, melyik jobb? Előző a produkciót tartotta el, akkortájt még nem volt ennyi kereskedelmi csatorna, utóbbi már a csatornákat tartja el... Azért is untam meg a végén, mert örökké valahol külföldre mentek, nyaraltak, vagy épp mikor mi...nyilván a szponzorok... nem tudom, most merre jár a sorozat, de emlékszel, vagy láttad most: az első néhány részben Szép apukát még Szombathy Gyula, Kövér apukát pedig Balázs Péter alakította, őket váltotta fel később Ádám Tamás (Szép Károly) és Nagy Zoltán (Kövér Lajos).


Nyolc éven át volt műsoron, ám időközben megjelentek a kereskedelmi televíziók , és ezeknek a csatornáknak a kínálatdömpingjével a sorozat már nem tudott versenyezni.

13. Kimberly (válaszként erre: 12. - B7bfd4f90e)
2009. jún. 18. 14:33

A reklámokat tényleg nagyon nyomták.

Lehet, hogy a vége felé elfáradtak a forgatókönyvírók. De a többség rész az jó.

Olyan fura volt, hogy az ikrek ilyen kicsik. Mert a vége felé már tizenévesek voltak, ha jól emlékszem. Mondjuk, itt még a Picinek érdekes feje van. :)

12. b7bfd4f90e (válaszként erre: 8. - Kimberly)
2009. jún. 18. 12:46

Hát akkor azért nem tudok róla, nekem az nem jó, dolgozom...Csonka Pici és "Vili te nagyon hülye..." volt a kedvencem...


felejthetetlen :"Hajnalkám, te ezt nem tudhatod..." ... az "eddig, eddig, eddig vagyok..." és az apuka "virágmániája"...a vége felé már nem tetszett annyira, mert már nem voltak olyan viccesek, kicsit már erőltetett volt szerintem...főleg a külföldi nyaralásaikkal...és a beépített reklámok?

2009. jún. 17. 15:44
Nem. Nem.
2009. jún. 17. 15:22
Nekem kicsit bugyuta az egész sorozat, én nem szerettem.
2009. jún. 17. 15:06
Némelyik részre emlékszem. Olyan jó visszanézni. Legjobban azokat a részeket szeretem, mikor nyaralni, síelni vannak külföldön.
8. Kimberly (válaszként erre: 5. - B7bfd4f90e)
2009. jún. 17. 15:01
Az M1-en általában 12:20-tól, két rész egyszerre.
2009. jún. 17. 15:00

Régen én is nagyon szerettem, bár még kicsi vtam mikor ment:)


És azóta is imádom:) Nagy élmény volt, h személyesen megismerhettem a rendezőt, Szurdi Miklóst, és Xantus Barbit (Kriszta:D) :) <3

2009. jún. 17. 14:59
Régen is idegesített,most sem nézem.Szomszédok dettó.
2009. jún. 17. 14:58
Én is szerettem... hol és mikor megy?
2009. jún. 17. 14:57

Szia!

régen szerettem, most is nézném, ha nem felejteném el mindig...

2009. jún. 17. 14:56
Régen néztem. Hol megy?
2009. jún. 17. 14:55
Régen szerettem.
2009. jún. 17. 14:54
Újra megy a Família Kft. Nézi valaki? Én nagyon szerettem, újra nézem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook