Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Faktum bababútor fórum

Faktum bababútor (beszélgetős fórum)


2014. jún. 2. 13:56
Két éve vettünk mi is Faktum ágyat az első kis manónknak, akkor is négy hetet kellett várni, de nincs ezzel semmi baj. Mivel a minősége remek az ágynak a második kis manónknak is Faktum ágyat fogunk venni. Láttam, hogy van már webshopjuk és ott 1 héten belül házhoz hozzák az ágyat. Biztosan ezt fogjuk választani, kényelmes és nincs horror felár. Amúgy a Faktum webshopjánban is elérhető egy szerb kiságy fajta ahogy néztem és azt is 7 napon belül házhoz viszik. bridemay, én biztosan nem vennék külföldről kiságyat, ha véletlen valami gond lesz, akkor idő meg egy vagyon, mire a garanciát érvényesíted ...
22. Bcicus (válaszként erre: 1. - Marina83)
2014. máj. 25. 11:43
Nekünk nagyon bejön, bár még csak 3 éves a fiam, de szerintem később is jó lesz.
21. körömvirág (válaszként erre: 20. - Marina83)
2014. máj. 23. 09:15
:) miért ne lenne rendben? minden rendben lesz! :) hajrá!
20. Marina83 (válaszként erre: 19. - Bridemay)
2014. máj. 23. 08:13
Köszi az infót de nekem még simán belefér az egy hónap. 19+4 vagyok ma ha minden igaz. :D Júni 2.-án megyek 4d-s genetikai ultrahangra és ha minden rendben akkor megrendeljük a bútort.
19. bridemay (válaszként erre: 15. - Marina83)
2014. máj. 22. 14:56
Mi is Szegeden néztünk 70x140-es fehér kiságyat, naná hogy olyan nem volt a Faktumban. Tényleg 1 hónap kell, amíg megcsinálják... Ugyan már! Aztán minden mindegy alapon több megyében is keresgéltünk, sehol nincs raktáron ilyen kiságy. Pedig nem különleges a kérés, azt hiszem. Aztán szerencsére hétfőn Szabadkán, a neten találtunk egy megfelelő kiságyat, megrendeltük, ma szóltak, hogy legyártották, holnap pedig áthozzák (ingyen, mert a tulajnak dolga van Szegeden). 5 nap. Ennyit a Faktumról. Ha érdekel a szabadkai bababolt elérhetősége, írj ;-)
18. körömvirág (válaszként erre: 17. - IzaHold)
2014. máj. 22. 14:55
:) Végül is én januárban szültem és november végére kész volt a szoba, december közepén a babakocsi is megérkezett :) Nem akartam az utolsó pillanatra hagyni én sem, bár azt nem gondoltam volna, hogy a végére a csiga+lajhár keveréke is fürgébb lesz nálam :P
17. IzaHold (válaszként erre: 14. - Körömvirág)
2014. máj. 22. 14:44
Nagyon klassz!:) Köszi a tippet!:) Én még csak ma töltöttem a 12 hetet, de nekem idő kell a döntésre!:))) Na, meg időben szeretnék mindent, mert már van egy nagyfiam és tudom milyen az utolsó pár hét...(gondolok itt a fáradtságra, 20 percenkénti mosdólátogatásra..:)) Jobb előbb és nyugiban lehetek.:) Persze, még nem most, de hamarosan apránként elkezdem.:)
2014. máj. 22. 14:23
Ezért is tetszik
15. Marina83 (válaszként erre: 14. - Körömvirág)
2014. máj. 22. 14:23
Mi szegeden néztük. Azt mondták hogy mindent meg lehet rendelni, 1 hónap kell hogy elkészüljön. Sőt, ha már van olyan faktum bútorunk amit már nem gyártanak akkor is lehet hozzá rendelni elemeket.
14. körömvirág (válaszként erre: 12. - IzaHold)
2014. máj. 22. 14:19

[link]

mi innen néztük ki, és kiderült, hogy győri áruházba is szállítanak, így meg tudtuk rendelni, nem kellett a készleten lévőkből válogatni

13. körömvirág (válaszként erre: 11. - Marina83)
2014. máj. 22. 14:07
én a 16. héttől fixre tudtam, hogy fiú, így azért más volt tervezni :) az ember akaratlanul is a fiúsabb dolgokat kezdi el válogatni :) töltök fel egy képet az adatlapomra, ezer éve készült (na jó, nem, csak 3), hogy mennyire jó a sarokszekrény, hatalmas és a sarkokat úgy is nehéz kihasználni :)
2014. máj. 22. 13:59
Már én is nézegettem ezeket, de más oldalakon, tetszik a gyártó oldala is, Köszi a linket.:) Képek és leírások alapján abszolút megbízható cégnek tűnik. Lehet, hogy mi is ezt választjuk, bár nekünk még van időnk.:)
2014. máj. 22. 13:44
Mi még nem tudjuk hogy fiú lesz vagy lány de a szoba unisexre van elképzelve. Nem vagyok híve a nagyon fiús vagy lányos dolgoknak. Ezért is jó az állatos motívum. :D
10. körömvirág (válaszként erre: 9. - Marina83)
2014. máj. 22. 13:35
:) nálunk is a fal színe volt a fix pont :) Narancssárga a fal, napsárga a mennyezet, és sikerült vennünk egy áttetsző kék függönyt, amin helyes minták vannak: labda, kisvonat, zsiráf stb. Aztán, amikor a kiságyat már kinőtte (nagyon hamar eljött a pillanat - pedig emlékszem még, amikor összeszereltük, a legfelső "pöcökre" ratuk a fekvőlapot), varrattam egy falvédőt a heverő mögé, szintén állatos-kisvonatos lett:)
9. Marina83 (válaszként erre: 7. - Körömvirág)
2014. máj. 22. 13:22
Nekem is a sima komőd tetszik, azt tehetem ahova akarom. Még nem állt össze a fejemben a kép. Azt tudom hogy sárga lesz a fal. :D
8. körömvirág (válaszként erre: 6. - Danica16)
2014. máj. 22. 13:15
:) akkor a tiétek is jól bírta
7. körömvirág (válaszként erre: 5. - Marina83)
2014. máj. 22. 13:14

:) amit a honlapon Nellinél képet látsz, hasonlókat rendeltünk, azzal a különbséggel, hogy nálunk a nagyszekrény sarok a pelenkázó meg nem. Az a nagy, kétajtós sarokszekrény akkora belül, hogy simán bele tud bújni/állni a gyerek még most is:)

Először én is valami színeset/mintásat szerettem volna, de aztán hosszú távon gondolkozva ez tűnt a legjobb megoldásnak, és tényleg, még most sem "ciki" a gyereknek, pedig már konkrét véleménye van mindenről :) Annyi még, hogy kezdetben, kb 1,2-2 éves koráig volt felragasztva 1-1 bútorelemre helyes kis csillogós-papírfigura - kisvonat, napocska,bohóc stb.

2014. máj. 22. 13:12
Nekünk Faktum Tomi van, még 2007-ben vettük, most szeretnénk leváltani, de csak mert 3 gyerekre már kevés.
5. Marina83 (válaszként erre: 2. - Körömvirág)
2014. máj. 22. 13:01
Mi is a Nellit néztük. Vagyis én beleszerettem a Lillába de az sokkal drágább úgyh Nelli lesz. :)
2014. máj. 22. 12:59
Jah és zsiráfos lesz, nagyon cuki, nem az a ultramodern színek csicsába stb.. és lehet hozzá való ágyneműt szopipránát stb beszerezni, úh minden olyan lesz :)
3. agitorma (válaszként erre: 1. - Marina83)
2014. máj. 22. 12:58

Mi is ebből a bútorcsaládból szeretnénk a születendő babánknak berendezni egy 6nm-es szobát. Ezért helypraktikusság,tetszetősség és a távolabbi jövő miatt a Faktum Makaó családot néztem ki. Kombinált ágy pelenkázóval együtt, amit később lehet variálni, meg egy nagyobb szekrény ugyanabból a családból. Gyártóval már lebeszéltem, egy hét alatt kiszállítják ingyenesen.

[link]

2014. máj. 22. 12:55

:) 2008 novemberében szereltük össze (már ha azt szerelésnek lehetett nevezni, amit én a 8 hónapos hasammal műveltem) a Faktum bútort a gyerekszobában. Heverővé alakítható kiságy, pelenkázó asztal + felette kispolc, nagy 2 ajtós szekrény, egy 5 fiókos szekrény, egy 2 polcos - szélesebb szekrény. A fiúnk 5,5 éves, azóta vettünk még egy polcos szekrényt, mert a sok könyv meg játék nem fért el.

Szerintem a lehető legjobb választás volt. Mi a Nelli típusút vettük, az nem babás, hisz csak a fogantyúk világoskékek, nincs semmi egyéb minta rajta.

Ráadásul strapabírók, sehol egy kopás vagy egyéb hiba.

2014. máj. 22. 12:40
Mi a véleményetek róla? Egy 18 m2-es szobát szeretnék berendezni a babának. Először csak kiságyat, pelenkázót meg egy nagyobb szekrényt vennék és szükség szerint bővíteném. Nem tudom hogy tényleg jó lesz-e mondjuk egy 5-6 akár 10 éves gyereknek is vagy ez csak reklámfogás?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook