Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fájdalom csillapítás csonttörés után fórum

Fájdalom csillapítás csonttörés után (beszélgetős fórum)


2015. nov. 16. 09:08

Ne hideg vízben, langyosban tornásztatni. ;)


Valószínű részleges izomletapadása van, ha röntgen nem mutat semmi eltérést.


Ilyenkor kell például gyógytornára járni.

11. Channa* (válaszként erre: 9. - Dioevi)
2015. nov. 15. 16:19

Mert már 1 hete is írtad, hogy fáj, és ha még mindig, akkor nem mentél orvoshoz, nem tornáztattad, nem kenegeted, stb.

Egy csomó mindent ajánlottunk az előző fórumodban is, most sem fogunk mást.


Az nem normális ha fáj a gipsz levétele után a kezed, így mindenképp orvost ajánlanék! Olyan lehet, hogy gyenge, zsibbadt, nem mozog rendesen, hiszen hetekig gipszben volt és elszokott a mozgástól, "berozsdásodtak" az inak, ízületek, de fájni nem szabadna, max. erőltetés hatására, ha meg ezért fáj, akkor többet kell pihentetni!

10. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Dioevi)
2015. nov. 14. 21:24
Itt valami nagyon nem stimmel! Egy gipsz levétele után nem fájhat ennyire! Menj vissza az orvoshoz, mert ott valami gond van!
9. dioevi (válaszként erre: 8. - Fincsi5)
2015. nov. 14. 21:05
Miért irsz ilyet,hiszen nem láthattad. Igenis tornáztattam vizben.
8. fincsi5 (válaszként erre: 7. - 3b097083af)
2015. nov. 14. 20:39
Frászt. Biztos, hogy semmit nem csinált, amit a múltkor ajánlottunk.
2015. nov. 14. 20:36
faslizod?
6. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Dioevi)
2015. nov. 14. 20:30
Tornáztattad, vagy csak kiírod, mikor belenyilall?
5. Katinkaboszi (válaszként erre: 1. - Dioevi)
2015. nov. 14. 20:03

Menj vissza, mutasd meg az orvosnak, mert ez nem normális, hogy a gipsz levétele után, fájjon.

Még az első héten elfogadható, de az sem nagyon.


Nekem mindkét csuklóm eltört már és egyik alkalommal műtötték, másik alkalommal húzták.

Nah, ez fájt, de más nem. Ez nem jó.

Ha meg is van dagadva netán, akkor előfordul, hogy csontritkulásod van, a gipszes élet miatt.


Menj vissza, ne szégyeld magad. A te kezed, ezt használod és ha fáj, az nem normális.


A Diclac gél fájdalomcsillapító és hatásos.

2015. nov. 14. 19:39
Próbáld ki az Aminoerg gélt,azzal borogathatod is,és nappal is bekenheted,mert nem zsiros.Kimondottan törés,zúzódás ficam esetére való!
2015. nov. 14. 19:29
torna vizben; amugy csak az ido; esetleg ejszakara advil ultra, de csak egy ideig;
2. kisj
2015. nov. 14. 19:24

Szerintem erre "természetes"módok nincsenek.

Írass fel az orvosoddal valamit.

Bár gipsz levétele után nem értem, hogy miért fáj annyira?

2015. nov. 14. 19:14
Csukló csont törésem volt ,és miután levették a gipszet borzalmas fájdalmaim vannak ,ezek enyhitésére keresek valami természetes módot.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook