Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fájdalmas menstruáció fórum

Fájdalmas menstruáció (beszélgetős fórum)


2021. márc. 11. 16:58
Köszönöm mindenkinek a választ.
10. ariana (válaszként erre: 9. - NomNom)
2021. márc. 10. 13:55
Nekem is azt mondták sokan, h szülés után el fog múlni, de nem.Hátha te szerencsésebb leszel.Én is a földön fetrengtem, volt, hogy injekciót is kaptam. De nem hiszem el, hogy nincs erre valami megoldás.
9. NomNom (válaszként erre: 8. - Ariana)
2021. márc. 10. 13:36
Nekem is kiskamasz korom óta, húszas éveimben jött mellé nagyon brutálisan erős vérzés is. Sokszor fájdalomcsillapító koktélt kaptam a fenekembe, volt hogy éjjel a földön feküdtem mert nem bírtam a wc-ig elmenni... A nőgyógyász annyit mondott, szednek fogamzásgátlót. Szülés után eddig 2x jött meg és lekopogom, abszolút nem fájt. De még nem állt be teljesen szóval még visszatérhet a fájdalom is.
2021. márc. 10. 13:18
Nekem is ezzel kellett együtt élnem. Szülés után sem változott.Nem volt semmilyen nőgyógyászati betegségem, ezt örököltem anyámtól.
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Delbuk)
2021. márc. 10. 10:53
Köszönöm szépen a választ. Jó egészséget 😊
6. delbuk (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 10. 09:49
Igen, az elso menstruaciomtol ilyen volt, 39 eves koromig, akkor mutottem meg endometriozissal. Utana jott a gyerek, es amint lehetett spiralt tettunk fel, hogy ne ujuljon ki a betegseg. Azota minden rendben.
2021. márc. 10. 07:37
Nekem is volt ilyen és mióma...
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Magdi985)
2021. márc. 9. 22:06
Köszönöm szépen a választ.
3. 083bf9bf2f (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 9. 21:54
Volt, nem bírtam felkelni sem, csak sírtam és a legerősebb gyógyszer segített, más nem. Szülés után elmúlt. Most már csak ritkán fáj, akkor se olyan erősen, már elviselhetőbb sokkal.
2021. márc. 9. 21:50

Szia! Kolléganőm szintén így volt, neki ez havonta pár nap szabadságot jelentett mindig. Neki endometriózist állapítottak meg.

De ezer meg egy dolog lehet.

2021. márc. 9. 21:44
Sziasztok! Érdeklődni szeretnék hogy volt e olyan nálatok lányként vagy esetleg anyaként hogy mikor megjött a menstuációtok annyira fájt és görcsölt a hasatok hogy nem tudtatok dolgozni, esetleg haza kellett mennetek a munkából. Vagy otthon nem tudtátok csinálni semmit még el nem múlt a fájdalom. Ha igen mitől lehet ez? Köszönöm a válaszokat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook