Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fájdalmas mell fórum

Fájdalmas mell (beszélgetős fórum)


16. J.K. Itza (válaszként erre: 15. - Wewewe)
2010. márc. 4. 17:50
Akkor válts bogyót. Régen én is szedtem többfélét is, mert nekem is volt, amelyiktől fájt. Sok sikert és mielőbb találd meg a megfelelőt.
15. wewewe (válaszként erre: 14. - J.K. Itza)
2010. márc. 3. 19:12
Most is faj...tuti a tabitol lesz mert mikor nem szedem 7nap akkor nem faj pedig akkor van meg.
2010. márc. 3. 19:03

Nekem az a tapasztalatom, ha hízok 1-2 kilót, akkor kezd fájni a mellem. Valahol olvastam, hogy ez normális. Mostanra már elmúlt a fájdalom. A plusz 2 kiló maradt :)

Nem lehet, hogy nálad is ez a helyzet?

13. wewewe (válaszként erre: 11. - E48ab364a9)
2010. jan. 26. 22:48
Én már pár éve ezt szedem lehet mar nem lesz jo a tabi.
12. 2c06527ca9 (válaszként erre: 8. - Pemete)
2010. jan. 26. 15:38
Nekem is van már 3 év szopi abbahagyása után tejem..hormonjaim ok, és ennyi..ne foglalkozzak vele a diganózis!
11. e48ab364a9 (válaszként erre: 1. - Wewewe)
2010. jan. 26. 14:14

Én 8 hónapja szedek egy tablettát ami nem vált be.

Két ünnep között kezdődött.

Annyira fájtak a didkóim, hogy éjjel felkeltem rá.

Gyakori volt az esti rosszullét, szédülés, hányinger.

Állandóan görcsölt, görcsölgetett a hasam.

Már én is azt hittem terhes vagyok, mire a doki megnyugtatott, hogy alacsonyabb hormontartalmú tablettát kell szednem.

10. pemete
2010. jan. 26. 10:53

Nemcsak fura, de kellemetlen is:)

Nem hiszem egyébként, hogy köze lenne a felfázáshoz! Mindenképp nézesd meg az orvosoddal, az a tuti! Remélem minden rendben lesz!

9. wewewe (válaszként erre: 8. - Pemete)
2010. jan. 26. 10:45

még van tejed 2 év utan?fura.

Mind a kettő faj,pont ugy mielőtt jön meg.Tabit szedek,terhes nem lehetek.Pontosan szedem.Lehet attol van ez hogy fel vagyok fazva,nem lettem kikezelve mert dokim nem volt es aki helyettesiti ilyenkor az az a doki akitol eljottem a mostani dokimhoz.Szoval inkabb vartam.Hetvegen elmult a felfazas de aztan lehet nem mert a petefeszkem nagyon szur.Es nekem csak 1 van mert csiztam volt es egyiket ki kellett venni.Amugy azon az oldalon is szur ahol elvileg mar nincs meg a petefeszek.AZert is kell tabit szednem mert ha nem szedem cisztam lesz.sajnos.

2010. jan. 26. 10:37
Mind a kettő fáj? Az nagyon sokmindentől lehet, a nőgyógyász biztos mond valami okosat majd! Bár nekem még 2 évvel a szoptatás abbahagyása után is van tejem, megnézte a hormonjaimat, azok rendben vannak, és erre azt mondta, hogy akkor nem tudja mitől van...
7. wewewe (válaszként erre: 4. - 673567bc24)
2010. jan. 26. 10:22

nem szur hanem faj az egész.

Terhes csaknem vagyok.Akkor mire van a tabi?

2010. jan. 26. 10:20
Sokmindentől előfordulhat,lehet ártalmatlan dolog is de inkább fordúlj orvoshoz!Az biztosabb mint az öndiagnosztika!
2010. jan. 26. 10:16
Ha nincs rá indokod, se a mensi, sem a terhesség, és nem múlik el hamarosan magától, nem ártana megnézetni egy orvossal. Nem játék.
2010. jan. 26. 10:16
nekem is szokott szúrni,de én nem szedek tablettát!
2010. jan. 26. 10:14
jaj ne..Szedek tabit mar évek óta.Es nem hagytam ki egyet sem.
2010. jan. 26. 10:03
Nekem akkor volt ilyen, mikor terhes volta:)
2010. jan. 26. 09:40

Mitől lehet,hogy fáj a mellem pont ugy mielőtt meg jönne+viszket a mellbimbóm?

kb 1 hete múlt el a menzim.Napokban fel voltam fázva+itt ott szúrást érzek a petefészkemben.

Lehet attól ez?mar nem érzem hogy fel lennek fázva,inkább azt hogy meg fogok betegedni mert faj a torkom.

Lehet attól hogy meg voltam fázva?Remélem nem valami komoly.

Holnap elmegyek nődokihoz.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook