Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Fáj, ég a torkom, félóránként köhögőrohamom van. Gyors segítség kéne. Mit tegyek? fórum

Fáj, ég a torkom, félóránként köhögőrohamom van. Gyors segítség kéne. Mit tegyek? (tudásbázis kérdés)

2009. febr. 3. 12:17

Köszönöm mindenkinek a segítséget, bár ezt a kérdést már jó egy éve tettem fel! :D

Akkor nem volt idő orvoshoz futkosni! :))

2009. febr. 2. 18:28
1-2 ek méz, aztán, forró só s víz felett gőzölés forró tea dögivel, ha még mindig nem jó, doki
2009. febr. 2. 18:23
EGYÉL MÉZET,MENJ ORVOSHOZ.
2009. febr. 2. 17:17

Talán orvoshoz kellene menned?????


:))))) (Bocsi, de ezt nem tudtam kihagyni!)

2008. dec. 14. 19:07
akácméz antibakteriális a hatása, lándzsás utifű,
2008. dec. 13. 13:37
Nekem ugyailyen panaszaim voltak a reflux miatt.Salvus vizet kortyolgattam egy fél pohárral nagyon lassan, ez segitett.Még most is ezt használom ha érzem a maró fájdalmat és köhögnöm kell tőle.Nem szoktad érezni hogy feljön a sav a torkodba?
2008. dec. 9. 16:18

ACC

De a doki se rossz ötlet, nem itt kéne orvosi tanácsokat kérni.

De a köhögő rohamkor akár egy cukorka is segíthet, de elmúlni csak egy köptetőtől fog, amilyen az ACC is.

2008. dec. 9. 13:21
elkéne menni az orvoshoz
2008. máj. 10. 08:27

Gyógyszertárban kapható Strepstils szopogató tabletta! Van belőle mézes C vitaminos és érzéstelenítős is! Mi ezekből szoktunk használni. Az egész szájüreget és garatot fertőtleníti és mellette gyulladáscsökkentő hatás ais van. Az érzéstelenítős a legjobb ha nagyon fáj.Általában két nap alatt segíteti szokott a teljes javulásban. Azonnal hat ahogy kezd oldódni, így a fájdalom is elmúlik. 8 db a max fogyasztása naponta, étkezés után. 1-2 órát nem zsbad sem enni sem inni a hatás fokozása miatt. Ha lázas is vagy és 2 nap után még mindig van panasz, orvoshoz kell fordúlni! Próbáld ki, nem bánod meg!

Jó egészséget!!

5. 9bbb5bd983 (válaszként erre: 3. - 0461ed8f75)
2008. máj. 10. 08:06
Mi újság, hogy vagy?
2008. máj. 9. 14:30
Libexin. Ettől spec. nem fog kevésbé fájni, de nem köhögsz majd. Aztán ha a programok lementek, nézesd meg dokival.
2008. máj. 9. 13:31
köszi szépen
2008. máj. 8. 12:34
Tantum Verde szuper, minden formában. Igyál forró citromos teát, tekerd körbe a nyakad, próbálj pihenni. Talán bejön. Csak a lányodra rá ne ragaszd! :)
2008. máj. 8. 12:27
Fáj, ég a torkom, félóránként köhögőrohamom van. Ma anyák napja a lánynál, holnap színház, gyors segítség kéne. Mit tegyek? Segítsetek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook