Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fáj a torkom/légcsövem nagyon, és van a garatomon valami váladék. Mi lehet ez?Mit tegyek vele? fórum

Fáj a torkom/légcsövem nagyon, és van a garatomon valami váladék. Mi lehet ez?Mit tegyek vele? (tudásbázis kérdés)


1 2
18. lexi018 (válaszként erre: 13. - Cel)
2009. márc. 13. 09:27
köszi!már a multrkor is előfordult,de akkor is pár napot szenvedtem vele,mire elmúlt.Náthás nem is vagyok,sztem nem az arcüregemből folyik.
17. eb3745168d (válaszként erre: 14. - Lexi018)
2009. márc. 13. 09:27
akkor menj fül-orr-gégészetre, ott nem fognak kiröhögni, és te is megnyugszol!!!De szerintem a háziorvos sem fog kiröhögni! Elmondod hogy fáj a légcsöved! Szerintem ez egyáltalán nem vicces!
16. winny
2009. márc. 13. 09:27

Fokhagymás méz!

Ideiglenesen segít.Zúzz össze két-három gerezd fokhagymát.Tedd egy kiskanálba és csorgass rá mézet.

FONTOS! Előtte nagyon (amennyire tudod) fújd ki az órrod és készíts oda folyadékot.Tea..

Mert amikor ezt lenyeled csak az órrodon át tudsz levegőt venni és ha nem megy könnyen hányhatsz.

Kellemetlen de hatásos.

Jobbulást kívánok!

2009. márc. 13. 09:25
Orvos???
2009. márc. 13. 09:25
kicsit fáj a torkom és menjek dokihoz?kiröhög!!!nincs lázam,csak fáj.Amugy már nincs is mandulám,már kivették.A légcsövem kezdett el fájni,és az huzódott át a torkomra.Nincs vmi házi praktika?
13. cel
2009. márc. 13. 09:24

Sajnos nem sok minden hat rá, de a váladék oldók hasznosak. Házi gyógymódként ajánlották nekünk ilyen esetre a burgonya héjának főzővizével történő inhalálást. Valóban hasznos. Enyhíti a torok fájdalmat és oldja a váladékot. Próbálj minél többet olyan pózban lenni, hogy a gravitáció "lefelé húzza" a váladékot, így nem csorog a garatba. Pl. előre hajtott fej, inkább hason feküdj mint háton, ne vízszintesen, hanem félig ülve.

Mielőbbi gyógyulást!

2009. márc. 13. 09:23
vagy háziorvos, vagy fül-orr-gégészet! Nyugi, semmi komoly, csak megfázhattál, vagy influenzás vagy, vagy begyulladt a mandulád! NYugi, de menj dokihoz! :)
2009. márc. 13. 09:22
De így van, betegségekkel orvoshoz kell menni, és nem fórumot nyitni, mi nem vagyunk orvosok, Ők megnem biztos, hogy ráérnek Netezni, és portálokat bújni...
2009. márc. 13. 09:22

amúgy ha írnak ide valami tippet kipróbálod? :)))


(kis gonosz ötleteim vannak, felelősséget itt senkitől ne várj...)

2009. márc. 13. 09:21
gyorsan menj orvoshoz, de szerintem. :P
2009. márc. 13. 09:21

Nekem is volt ilyen, szerencsére csak ritkán fordul elő, de akkor aztán nagyon csúnya a mandulám. Ez a tüsző, amiről írsz. Tüszős mandulagyulladásod van, ezzel mindenképpen menj orvoshoz, hogy antibiotikumot írjon fel Neked.

Bár nem vagyok orvos, de a tünetek alapján gondoltam, hogy ez lehet a betegséged.

Mielőbbi gyógyulást kívánok: Ildikó

2009. márc. 13. 09:21
Hörghurut, feltétlenül keresd fel a háziorvosod, szükség esetén kérj beutalót a tüdőgondozóba is...
2009. márc. 13. 09:20

és miért nem egy orvostól kérdezed?


Hmmm???


az tán értelmesebb megoldás lenne, mint tudásbázist indítani, nem?!


( már bocs!)

2009. márc. 13. 09:20
Jobbulást Neked.
2009. márc. 13. 09:20
Milyen tippeket vársz? Menj el orvoshoz!
2009. márc. 13. 09:19
Keress fel szakorvost az ügyben.
2009. márc. 13. 09:18
nem tuzdom h az orromból jön e,vagyis az arcüregemből,vagy csak a torokfájás miatt,de olyan mintha ott csurogna,és nagyon zavaraó.Olyan idegesítő,és nem tudom hogy lehetne megszüntetni???tippek?légyszi segítsetek nekem!
2009. márc. 13. 09:17
Segítség!!!!fáj a torkom/légcsövem nagyon, és van a garatomon valami, valami váladék.Nagyon zavaró?mi lehet ez?mit tegyek vele?segítsetek!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook