Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Fáj a szex a férjemmel fórum

Fáj a szex a férjemmel (beszélgetős fórum)


24. 83moni
2012. nov. 6. 18:12
A sikosító sem jó teljesen az aktus végéig... Kezdetnek jó, de nem végig... Ha fáj, akkor leállítom, megkérem, hogy hagyja abba. Azért nem vagyok biorobot. :) Nem nagyon tudja kezelni a helyzetet, de nem dühös, vagy ilyesmi. Na, jó. Azért igyekszem utána foglalkozni vele, nem is lehet dühös. Én vagyok végül is,aki hoppon marad. Tényleg sajnálom, mert nem tudom megadni azt, amire vágyik. Nem tudjuk egymásnak megadni azt, amire vágyunk...
23. 527f6fda92 (válaszként erre: 1. - 83moni)
2012. nov. 4. 22:04

mit teszel szeretkezés közben ha fájdalmas?

megkéred hogy hagyja abba?

Ő mit reagál szex közben mióta tudja hogy fáj neked és éppen érzi is?

22. 14d5e9b9a1 (válaszként erre: 8. - 83moni)
2012. nov. 4. 09:13
Sivatagodás miatt is fájhat! Sikosítón nem gondolkodtatok?
2012. nov. 4. 08:33
Lépj le és keress egy olyan pasit akinek egyetlen csókja tűzbe hoz, mert hidd el van olyan!
20. f758a7200f (válaszként erre: 8. - 83moni)
2012. nov. 4. 08:33
Probalkoztal sikosito zselevel? Szerintem adj meg egy eselyt ennek, legalabbis a szarazsagon sokat javitana es aztan megtudnad hogy a fajdalom miatt blokkolsz vagy ha nem faj, akkor sem megy? Vannak kulonbozo markak, a sikosito segit egy kicsit tagulni is, ugy ertem, ha szaraz vagy, beszukulsz, tulsagosan szoritasz, ez fajdalmas mar onmagaban, normalis, hogy utana ahanyszor probalkozol, ez jut rola eszedbe es mar eleve nem tudsz lazitani
19. nicole. (válaszként erre: 16. - 447396604e)
2012. nov. 4. 08:18
én is így gondolom :( car ügy! ne csapd be magad és őt se! tudod te ott mélyen legbelül, hogy mi a baj, de az ember reménykedik...hátha
18. csillubaba (válaszként erre: 8. - 83moni)
2012. nov. 4. 08:15

Próbálj belegondolni abba mi lenne haő becsajoizna?

milyen reakciókatr váltNA ki belőled?


Éreznél féltékenységet? Ez szerintem megadja a választ mindenre.

17. mézgapaula (válaszként erre: 8. - 83moni)
2012. nov. 4. 08:07
Szia, szedsz fogamzasgátlót? Bármi egyéb gyógyszert? Ha igen, érdemes lenne felülvizsgálni azokat, esetleg váltani.
16. 447396604e (válaszként erre: 1. - 83moni)
2012. nov. 4. 06:51
szerintem te már nem szereted, csak megszokásból vagytok együtt.minél később szánod rá magad hogy szétmenjetek annál nehezebb lesz.ha meg majd gyerek lesz, akkor meg katasztrófa. gondold végig hogy hosszútávon ez hova vezet? mi szól mellett-ellene.de ne hezitálj.
15. 880331b0ba (válaszként erre: 13. - Lillka)
2012. nov. 4. 06:20

Elolvastam minden hsz-t, és krisz42-vel, és veled is egyetértek. Itt már nem beszélhetünk normális párkapcsolatról:( Ha csak sajnálatból vagy vele, az már régen rossz.

Fiatal vagy még, gyerek sincs: ha nem szereted, lépj! Az élet olyan rövid, miért kellene így élnetek?!!

Szerintem alaposan gondold át, mit vársz még ettől a házasságtól, és szépen megbeszélve, kitalálhatnátok valamit. De, kevés esélyt látok a javulásra, és a napok telnek...

2012. nov. 4. 01:35
Igy elmondtál neki is mindent, mint itt? Van fantáziája a férjednek a változatossághoz?
13. lillka
2012. nov. 4. 01:02
83moni,az a kérdés,hogy szereted-e még,mert ha tényleg már csak sajnálatot érzel iránta-mint ahogy írod is-,akkor minek vagytok még együtt.Én lépnék a helyedben,mert ha a vonzódás már nincs meg a részedről,akkor miért vesztgetnéd az idődet,és az ő idejét is.Megkell adni az esélyt magadnak és a párodnak is,hogy megtaláljátok a magatokhoz való társat.Ez később szerintem csak egyre rosszabb lesz.Talán még a szexuálpszichológust megpróbálnám de ha az van,amit írsz,hogy csak sajnálod,akkor ez sem hozhat megoldást,de ez az én véleményem.
12. Krisz42 (válaszként erre: 8. - 83moni)
2012. nov. 4. 00:29
Sajnos az ő viselkedése nem igazán erősít magadban.Nem úgy gondolod,h azét van veled,mert te vagy kéznél,nem pedig azért,mert megőrül a vágytól,ahányszor meglát.Az is furcsa,h nekem a páromat az még jobban izgatja,ha engem el tud juttatni a csúcsra.Nincs olyan,h ő élvez,én nem.És ha te mondjuk csak orâlisan tudsz elélvezni-ami a nők 86%-nâl van-akkor miét nem csinálja addig és úgy,h ne arra gondolj h ő nem unja-e,h ilyen sokáig tart,h igenis jár ez nekem is,hanem már úgy bújj az ágyba,h nedvesedsz már a gondolatra is,h vele vagy és legalább annyira fontos-és nem nyűg neki-hogy te is élvezd és elélvezz,mint amennyire a saját orgazmusa.
11. spinneli (válaszként erre: 6. - 83moni)
2012. nov. 4. 00:23
Magyarán itt nem is a szexel, hanem a kapcsolattal van baj, amiben már döntöttél...mi a kérdésed?
10. 2c563972fe (válaszként erre: 9. - Krisz42)
2012. nov. 4. 00:15
Egyetértek.Én is így látom.
9. Krisz42 (válaszként erre: 6. - 83moni)
2012. nov. 3. 23:52
Szerintem te már nem szereted,csak a sajnálat tart mellette,de szerintem már ő sem tud annyira megváltozni,h bármi változzon,mert évek alatt idáig jutottâl.Tudom,mindenki biztat,de ilyenkor már nem segít semmi.Ő ilyen,ha akarna se tudna nagyon máés s lenni,mert nem tudja merre lépjen,a szenvedélyes,vágytól csillogó szemű ffi,akin azt érzed,h pont te kellesz neki,ezét igazi nőnek érzed magad mellette,az valószínűleg nem ő.Sok ffi nem tudja annyira kimutatni a vágyait,viszont egy nő egy ffi mellett csak akkor érezheti,h igazi,nőies nő,ha a ffi a viselkedésével ezt megadja neki.Nekem a2.férjem ezt adja 7éve.Mindig kívân és ezt érezteti is velem.
2012. nov. 3. 23:50
Amikor hozzámentem, akkor orálisan ki tudott elégíteni. Hmmmm. Az jó volt. A többi sem volt rossz, amolyan közepes, vagy összejött, vagy nem. De nem foglalkoztam vele, mert a másik oldalon meg élveztem a dolgot. Igen, az előjáték alatt nedvesedek. Még az orális rész elején is. Aztán meg mintha elvágták volna, sivatagi körülmények alakulnak ki. :( Nem a mosogatáson, meg a bevásárláson járnak a gondolataim, hanem igyekszem tudatosan arra koncentrálni, hogy milyen jó nő is vagyok én, meg hogy igenis ez nekem is kijár... Miért ne élvezhetném én is, úgy mint más? Úgy mint ő? Látom az arcát az orgazmusa közben; na azt az érzést szeretném én is. Arról pedig nincs szó, hogy ne ajánlgatná magát, hogy majd simogat, meg kényeztet. Patt a helyzet, úgy érzem, meg azt, hogy tényleg én vagyok a defektes. És most már a 22-es csapdájában vagyok: hiányzik, akarom, nem megy. Nem hiányzik, nem akarom, miért is sikerülne pont most? 1 nap múlva újra hiányzik. Az elmúlt 4 hónapban 4 alkalommal próbálkoztunk. Részemről kudarc. Ennek az lesz a vége, hogy vagy ő lép félre, vagy én. Szerintem.
2012. nov. 3. 23:38
Mikor hozzámentél milyen volt a szex? Akkor is fájt? Egyáltalán izgalomba jössz, nedvesedsz?
2012. nov. 3. 23:32
Persze, a nagy őszinteségi rohamon már túl vagyok. Elmondtam, hogy nem jó vele az ágyban. Az előjáték oké. De mihelyst orális szexre kerül a dolog már az tud fájni. Hát még, amikor tényleg aktusra kerül a sor. A megjelenésemen sokat formáltam az elmúlt időszakban. Fogytam, formásodtam (tornázni járok), magassarkú cipőket hordok többnyire, sminkelem magam, körmöt festek. Azt hiszem, a figyelemfelhívással - szerintem - nincs baj. Elmentem pszichológushoz is. Nem szexuálpszichológus, de pszichológus. Megkérdezte, hogy mit érzek, ha ránézek a férjemre. Mondtam neki, hogy sajnálatot. Csak azt nem tudom, hogy őt sajnáljam-e jobban, vagy magamat. Magamat. Mert azért így vagy úgy, de őt eljuttatom a csúcsra. Arra is gondoltam, hogy kicsit külön kellene költözni, hogy tényleg tisztán lássam, hogy mit is akarok én. Ha lehet úgy fogalmazni, elvesztettem a hitemet abban, hogy lehet a kapcsolatunk még jó.
2012. nov. 3. 23:24
mitől fáj a szex? vagy mi fáj?
4. badonyimariaeva (válaszként erre: 1. - 83moni)
2012. nov. 3. 23:23

Rakj rendet a fejedben, ez nem váló ok!

kitudja, ha szeretőt tartanál, talán vele is fájdalmas lenne a szex!!

2012. nov. 3. 23:22
Egy szexuálpszichológus sokat tud javítani a dolgon! Ne féljetek elmenni, mert az a gödör amiből együtt másztok ki, csak megerősíti a kapcsolatotokat!
2012. nov. 3. 23:22

szia, elmondtad ezeket már neki? próbálj jobban odafigyelni rád, változtass magadon valamit, hozd ki magadból a nőt, erre biztos felfigyel majd.

a szex meg, hát nálunk elég jó a szex, de ha a párom van felül akkor nekem is fáj, én ezt még nem mondtam el neki, azt viszont nem tudjuk hoyg mitől fáj

2012. nov. 3. 23:20
Tulajdonképpen fogalmam sincs, hogy mit kellene tennem... Fiatalok vagyunk, 30-asok, közel 9 éve együtt, másfél éve házasok. Nincs gyermekünk. A szex igazán-igazán valahol az elején még rendben ment, volt orgazmusom. Aztán szépen lassan elmúlt a dolog. Ma már nem egyszerűen nem érzek semmit, hanem még fáj is. A férjem igyekszik figyelni rám, meg irányítgatom is, de katasztrófa az, amit átélek. Kedves, aranyos, jó megjelenésű, humora is van - meg az én fejemben a baj. Nem érzem, látom férfiasnak. Nem érzem magam nőnek mellette. Inkább valamiféle anya-gyerek kapcsolat a miénk. Te jó ég... Mit lehet tenni? Szeretőt tartani nem tudok, az nem az én utam. Marad a válás? Hálás lennék néhány okos hozzászólásért!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook