Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fáj a hasam. (Többi lent.) Mit kéne tennem? Vagy mi lehet ez? fórum

Fáj a hasam. (Többi lent.) Mit kéne tennem? Vagy mi lehet ez? (tudásbázis kérdés)


2011. máj. 11. 18:16
Fordulj bizallommal a HÁZIORVOSODHOZ,Ő majd elirányít szakorvoshoz, elképzelhető,hogy megmondja mi a baj oka és megoldja a problémádat.Bármi is okozhatja a fájdalmat.Mivel nem vagyunk orvosok így felelősséggel még tippelni sem tudunk.Ha ruhánkat kell javítani azzal is szakemberhez megyünk,ha igényesek vagyunk.Az egészséged sokkal nagyobb érték!!!!!Sokkal kényesebb, sebezhetőbb!Nem lehet félvállról venni a tested jelzéseit!!!! Ici-pici baj is fájhat nagyon.Cselekedj amíg nem késő!Jobbulást.
2010. aug. 17. 21:45
Itt így csak találgatni lehet, figyeld meg nem valami étel fogyasztása után jön-e a tünet. Akár epe problémától is lehet. Fordulj rvoshoz vele, így feleslegesen idegesíted magad. Jobbulást!
7. Kapucsino (válaszként erre: 6. - D6502380b9)
2010. aug. 17. 21:42
Hát nemtom nekem még nem volt de azt mondták hogy ez ilyen .Volt hogy a fiamnak is fájt a hasa és egyből kérdezték hogyan fáj meghogy puffadt-e a köldöknél. De szerencsére neki semmi komoly nem volt. Én csak azt mondom hogy nézed meg egy orvossal ő biztos megmondja.
2010. aug. 17. 21:39
Tavaly is volt ilyenem, csak durvább mert hánytam és bőgtem a fájdalomtól.. :S De senki nem mondta hogy sérv és itthon 3 nap alat elmúlt...
2010. aug. 17. 21:31
Szerintem az sérv. :(Amint tudsz menj el orvoshoz. Reméljük semmi komoly.
2010. aug. 17. 21:30
sérv lesz valószínűleg:-(
2010. aug. 17. 21:30
Szóval fáj a hasam. A köldökömnél, ha hirtelen mozdulatot tezsek vagy nyújtózkodok bele nyilal valami. Olyan mintha a beleimet egy cérnaszál tartaná és az húzódna... És kicsit fel is van puffadva az a rész..
2010. aug. 17. 21:29
Kicsit bővebben...
2010. aug. 17. 21:28
Fáj a hasam. (Többi lent.) Mit kéne tennem? Vagy mi lehet ez?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook