Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Fáj a hasam...... fórum

Fáj a hasam...... (beszélgetős fórum)


2009. febr. 22. 21:15
Hopsz. Én nem vagyok terhes :D AKkor nem is isdejött volna..
2009. febr. 22. 21:14
Nekem is ... A bal oldalom. Nagyon rossz. Bele is nyilall. Ráadásul olyan is, mintha sérvem lenne...
2008. okt. 30. 12:56
Az enyém is.
2007. febr. 3. 11:51
Nekem is szokot fájni,de a hasam alatt a bal oldalon.Az orvosom mondta,hogy ez természetes dolog.
2007. jan. 19. 05:36
Keresd fel az orvost, de minimalis hasfajas teljesen normalis, mivel a mehtarto izmoknak nyulniuk kell, ez fajdalommal jar, olyan, mint a menstruacios fajdalom.
2006. dec. 13. 12:32
Sziasztok!Éjjeli,amint lehet rögtön felkeresní az orvost!A hasfájás nem gyerekjáték,főleg terhesség esetén,ahogy a ciszta sem.
2006. aug. 17. 19:43

Sziasztok!

Én még csak 5 hetes vagyok, de nekem is fájt a jobb petefészkem környékén, általában egy pontban. Nincs cisztám, mert azt is ellenőrizte az orvosom. Azt javasolta szedjek 3x1 MagneB6-ot. Azóta nem fáj!

Remélem segítettem valamit! :)

5. dmsj (válaszként erre: 1. - Éjjeli)
2006. aug. 17. 16:38

Szia!

Nekem volt. Én 9 hetes terhes vagyok ,és néha én is igy érzek.

4. nefis (válaszként erre: 3. - Éjjeli)
2006. júl. 6. 13:08

Addig pedig ne parázz, hanem vigyázz magadra, hogy ne zsibbadozz!!!

A jövő hétfő, vagy kedd, pedig hamar eljön;)

2006. júl. 6. 12:44

Szia Nefis:)

Mi lenne velem nélküled:-)

El fogok menni a dokihoz, csakhogy most szabin van, és a jvőhéten lesz:-(

2. nefis (válaszként erre: 1. - Éjjeli)
2006. júl. 6. 12:22

Nem babavárás alatt voltak panaszaim, mert még nem szültem, de ez az egyik jele lehet a petefészek cisztának. Emiatt zsibbadhat el a lábad.

Az ilyen ciszta általában úgy "néz ki", mint egy vízhójag, csak ez egy térben helyezkedik el és körte formát vagy tojásdad alakút szokott "felvenni", amikor csavarodik, és ez ilyenkor okoz fájdalmat és zsibbadást ( a csavarodás mozgás hatására jön létre!).

Általában a petesejt kilökődésekor keletkezik ilyen (úgy, hogy a peteburok feltöltődik folyadékkal a szervezetből!), és ez minden nőnél előfordul, csak valakinek hamar úgymond kipukkan!

Javaslom, hogy menj el dokihoz, és kérj egy ultrahangot (hasit!), mert akkor tudják megmondani, hogy pontosan ez e, egyébként nem tekintik nagy veszélyforrásnak, mégis jobb nélküle egy terhesség szerintem:)))

Gyógyszeres kezelés nincs rá, csak a természetes elmúlás, rosszabb esetben laparoszkópos műtét(ezen már túl vagyok...:((), ami nem kellemes, de nem árt a babának!

Szóval tessék elmenni ahhoz a fránya dokihoz, hogy ezt kizárja!

2006. júl. 6. 12:02

Sziasztok!

11 hetes terhes vagyok, és mostanában észrevettem, hogy hol a jobb oldalt, hol a bal oldalt féj a hasam. Nem is igazán a hasam, hanem olyan mintha a petefészek fájna, és néha annyira kellemetlen, mert mintha egy pillanatra még a lábam is bele zsibbadna. e ez csak egy pillanatig tart. Dokinál még nem voltam vele, de fel fogom keresni hamarosan.

Volt-e valakinek hasonló panasza a babavárás alatt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook