Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fáj a fenék izmom vagy csontom nemtudom pontosan. fórum

Fáj a fenék izmom vagy csontom nemtudom pontosan. (beszélgetős fórum)


6. 5236d12e25 (válaszként erre: 5. - Anita0027)
2011. nov. 28. 20:45
Nekem sem sugárzott ki a lábamba, de mikor brutál módon begyulladtam akkor nem birtam már lehajolni sem az egész derakamra kiterjedt.
2011. nov. 28. 19:35

Szia! Keress rá a pylonidalis ciszta elnevezésre. Talán a tünetek egyezhetnek, ez a farokcsontnál lévő ciszta, bár olyat nem hallottam, hogy sugározna a lábba.

Nekem is volt, általában az ülőmunkától keletkezik, de nem törvényszerűen.

2011. nov. 28. 14:00

Nekem hasonló volt, bár inkább én ahhoz tudtam hasonlítani amikor elkezdödött mint amikor nagyon elültem a farokcsontom. Sokszor előjőtt majd elmúlt. Aztán egyszer borzasztóan fájt már menni alig bírtam feküdni hajolni szinte képtelen voltam, akkor mentem el dokihoz és kiderült hogy van egy cystám. 2x nyitották hogy tisztuljon 3. alkalommal már mütétet javasolt a doki.

Inkább járt utána, lehet csak izomláz, vagy a gerinced a medencéd. Jobbulást kívánok!

2011. nov. 28. 12:26
Az is lehet hogy csak szimpla izom láz ! Mikor hajolgatós munkát végzek pl gyerekszoba nagytakarítás , ilyesmi ..nekem is szokott fájni ,mert a hajolgatástól meghúzódnak ott az izmok !
2011. nov. 28. 01:07
szia! menj el az Országos Gerincgyógyászati központba, kérj oda beutalót a háziorvosodtól Rtg-re! nekem is ilyen volt és kiderült, hogy Scheuermann szindrómám van!
2011. nov. 28. 01:01
Már három hete fáj a bal fenekem..főleg ha megyek és ráállok!Tompa szúró érzést érzek!sajnos már ha fekszek is akkor is érzem a tompa fájdalmat!!szóval valahol a farkcsont mellet fent fáj!És lesugárzik a lábamba. Nem estem el nem ütöttembe,nem erőltettem meg!Nem tudom hova tenni ezt a fájdalmat! Csak annyit tudok,hogy 4 éve szülés után elcsúszott egy kicsit a medencecsontom. De azóta elő sem jött. Akár,hogy tekerem magam nem éri el azt a pontot ahol fáj.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook