Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Fagyi házilag - receptekkel! fórum

Fagyi házilag - receptekkel! (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Fagyi házilag - receptekkel!

6. Ramcsika (válaszként erre: 5. - Globus)
2022. júl. 22. 12:51
Én/mi imádjuk, de már szinte megfizethetetlen. Meg nagyon ritka az igazi "retro" jó kis fözött fagyi. Gondoltam nekilátok ismét. Én is többnyire vaníliát szoktam, meg mindig olyan gyümölcsöt ami épp van. Nekem jöhetne télen-nyáron mindig. Érdekes, hogy más édesség nem igazán mozgat.
5. globus (válaszként erre: 3. - Ramcsika)
2022. júl. 22. 11:59
Régebben én is. Van gép, sőt csere-tégely, két félét lehet egymás után készíteni. Általában vaníliát+ valamilyen gyümölcsöt, citromot, epret. Vettem jégkrém formákat, fapálcikákat. Aztán jött a mindenféle biszbasz allergia, vércukor téma, eltettem. Már igen ritkán eszünk fagyit, néhány nyaranta 1x.
2022. júl. 22. 11:54
Most a legjobb fagyizni! 40 fok meleg lesz! 🍦🍧🍨
3. Ramcsika (válaszként erre: 1. - Babyapocakban)
2022. júl. 21. 02:54
Hú de jó! Évekkel ezelőtt egész nyáron itthon készítettem. Most is nekilátok. Van egy jó fagylaltgépem, és teljesen kiment a fejemből. De gép nélkül is szupert lehet készíteni.
2022. jún. 1. 19:31
Köszi, hogy eszembe juttattad! Ki fogom próbálni! 😊👍🍦🍨
2022. jún. 1. 09:35
Kevesen tudják, hogy otthon fagylaltot készíteni kifejezetten egyszerű és nem igényel sok hozzávalót vagy sok időt. Egy jó fagylalt megédesíti életünket és lehűti a kedélyeket, amikor a hőmérséklet nyáron már túl magasra emelkedik. Meg aztán a házi készítésű fagyik sokkal egészségesebbek, tudjuk, mit teszünk bele és elkerülhető egy sor tartósítószer és egyéb adalék használata is. Így a gyerekeknek is nyugodtabb szívvel tálalhatjuk fel. Ha pedig ők is részt tudnak venni a készítésben, az csak hab a tortán, akarom mondani, fagyin.

Ugrás a teljes írásra: Fagyi házilag - receptekkel!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook