Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Facebookon van olyan alkalmazás amiből kiderül, hogy megnéztük egy ember profilját, aki nem az ismerősünk? fórum

Facebookon van olyan alkalmazás amiből kiderül, hogy megnéztük egy ember profilját, aki nem az ismerősünk? (tudásbázis kérdés)


2022. márc. 6. 10:33
Még mindig aktualis
2021. aug. 19. 15:55
Még mindig aktuális ha valaki esetleg nem látta volna a fórumot.
2021. aug. 11. 22:17
??
17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - 80ASIQ)
2021. aug. 10. 08:15
Én megnéztem de nem hoz ki semmit sztem kamu...legalábbis egy ilyet láttam.
16. Scherlock (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 10. 08:07
Ja már ott vagy....
15. 80ASIQ
2021. aug. 10. 07:39
Van erre egy bonyolult eljárás. Hébe-hóba meg is osztják, hogy hogyan kell csinálni. Hadd ne magyarázzam el, mert sajnos nem tudom, nem jegyeztem meg, nem tudom megjegyezni.
14. Bichi (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 10. 07:16
Ha lenne ilyen alkalmazás is teljesen hidegen hagyna, hogy ki nézte meg az oldalamat.El nem tudom képzelni, hogy valakit ez ennyire izgatna, hogy alkalmazásokat keressen rá. Szerintem nyugodtan nézegesd, bárki is az...
13. globus (válaszként erre: 11. - Guruljka)
2021. aug. 10. 07:13

Nem ismerjük a fb algoritmusát.

Az ismerősök ismerősei fix. Ez nyomon követhető azzal, amikor felveszel, vagy jelölsz, jelölnek, azonnal megváltozik a "kit ismerhetek" összetétele.

2021. aug. 10. 07:07

Engem 5-6 éve az egyik hivatal meg akart figyelni. Arra lettem figyelmes, hogy az ott dolgozók férjeit, kölykeit ajánlotta a face, sőt, némelyik mint az adatlapom egyik leggyakoribb látogatójaként is szerepelt. Egy városban élünk, de nem ismertem őket. Szerencsére még fényképek se, hanem csak macskák és virágok voltak az oldalamon ja és egy két nekem tetsző szinész képe.A Messengert nem ismerős nem tudja feltörni, ott bonyolitottam a dolgokat. Globus - féle kuala lumpuriakat nem ajánlott senki, egy amcsi katonatiszt tolakodott, de őt is gyorsan lekoptattam.


Én azért nagyjából tudtam, kik kukkoltak. de ehhez családbeli profi segitségem is volt/van

11. Guruljka (válaszként erre: 9. - Globus)
2021. aug. 10. 01:04
És az a "vulgéris lány", aki tegnap ajánlkozott nekem, kit-mit kukkolt?
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Scherlock)
2021. aug. 9. 22:06

Én sehova.

Mivel nem tudod miről van szó, tartsd meg a véleményedet. Köszi.

9. globus (válaszként erre: 7. - L.luiselotte)
2021. aug. 9. 21:53
Ismerős ismerősét is azonnal felajánlja. Akár Kuala Lumpurból is, ha van olyan. Pedig ő biztosan nem kukkolt korábban.
8. Scherlock (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 9. 21:26

Atya ég!


Hova süllyedsz már? :/

2021. aug. 9. 20:48
Néhány éve volt olyan, hogy a F. nyilvántartotta ill közölte, hogy kik akik legtöbbször megnézték az oldalunkat. Aki engem megnézett és még nem ismerős, azonnal felajánlotta ismerősnek és gondolom hogy ez forditva is működik, mert akiket megnéztem, nemsokára jelezték, hogy felvennének ismerősnek. SZóval nem marad teljesen titokban.
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Globus)
2021. aug. 9. 20:42
Nem az a kérdés mennyit lehet látni belőle, hanem hogy valaki aki nem az ismerősöm lecsekkolhatja -e valamilyen alkalmazással, hogy néztem e a facebook profilját vagy sem.
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Andi6020)
2021. aug. 9. 20:40
Igen, erről van szó :)
4. andi6020 (válaszként erre: 3. - Andi6020)
2021. aug. 9. 20:02
Jav: úgy gondolom, csak az ismerősökét lehet.
3. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 9. 20:01

Érdekel, hogy lebuksz e, ha kukkolsz?

Nyugi, nem.

Napi sztorit ha megnézed, akkor az látszik, de úgy gondolom, az ismerősökét lehet.

2. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 9. 19:25
Szerintem nincs. Mindenkiből annyit lehet látni, amennyit a beállításaiban megenged.
2021. aug. 9. 19:22

Megnéztem a guglit részeletes lépésekkel és egyik se volt valós.

Akkor kamu?

Azt is írták hogy ott az adatvédelem.... tehát továbbra se lehet látni se facebookon se instán.

Tudtok erről valamit?

Trollok kíméljenek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook