Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Facebookon hol állítom be, hogy a kedvencek, a csoportok, a követések ne látszódjanak, ha valaki megnézi a névjegyemet? fórum

Facebookon hol állítom be, hogy a kedvencek, a csoportok, a követések ne látszódjanak, ha valaki megnézi a névjegyemet? (tudásbázis kérdés)


9. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 7. - SzánI.)
2020. nov. 14. 00:36
Örülök!! 🙂
8. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 4. - Tulipán***)
2020. nov. 14. 00:35

Ha nagyon "minimalistára" akarod venni a figurát, akkor ezekre állítsd be!


[link]


Ilyenkor tényleg csak a közvetlen ismerőseid fogják látni a legszükségesebb dolgokat!


Lájkolni meg nem kell semmit, az a legegyszerűbb!


Az ismerőseidnek mindenképpen jelenteni fog a Facebook, ha csak magánzóba nem rakod! ("Csak én")

7. SzánI. (válaszként erre: 3. - D7ba7bf7ff)
2020. nov. 13. 15:38
Köszi!!Végre sikerült.
6. SzánI. (válaszként erre: 4. - Tulipán***)
2020. nov. 13. 15:28
Szerintem az adatvédelmi beállítások --》saját tevékenységek --》ki láthatja a jövőbeni bejegyzéseidet menüpontban, ezt lehet beállítani. Nem tuti biztos, de próbáld ki.
5. ba7da9cfc0 (válaszként erre: 4. - Tulipán***)
2020. nov. 13. 13:58
Azt nem lehet.
2020. nov. 13. 13:05
és azt be lehet állítani, hogy a Face ne jelentesse meg senkinek a hírfolyamában, hogy hozzászóltam valamihez vagy like-oltam valamit? Marhára idegesít, amikor reklámoz.
3. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 2. - SzánI.)
2020. nov. 13. 02:07

Minden csoporthoz hozzátartozó fülön menjél végig és állítsd "Csak én"-re! A beállításokban is, mindenhol! A végén ellenőrizd a "Megtekintés, mint..." funkcióval. Amit ott látsz, azt fogják látni!


[link]

2020. nov. 13. 01:47

A beállítások és adatvédelem --> adatvédelmi hivatkozások --> személyes adatok védelme --> ki láthatja az általad követett embereket, oldalakat és listákat


Itt beállítottam, hogy csak én, és mégis látják mások is. MIÉRT????

2020. nov. 13. 01:28
Facebookon szeretném beállítani, hogy a kedvenceket, a csoportokat, stb ne lássák mások. Hol tudom?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook