Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Facebook-ról, ha törlök egy ismerőst, arról kap értesítést? fórum

Facebook-ról, ha törlök egy ismerőst, arról kap értesítést? (tudásbázis kérdés)


2013. márc. 19. 17:28
Tudom nem teljesen idevago kerdes de talan van valaki aki tud valaszolni.Vasarnap kaptam a facebookon egy ismerosomtol ertesitest,hogy meg lettem jelolve egy fenykepen megnyitottam de nem torten semmi csak felugrott egy csomo ablak es nem tudtam eltuntetni csak egy par perc mulva.Valami virus volt es elkuldte minde ismerosomnek sokszor.Ezutan mar nem tudtam bemenni az oldalamra le van zarva azota is.Jart mar igy valaki,mi kellene ilyenkor csinalni?Probaltam ujra regisztralni de azt sem engedi!
10. makkmarcsi (válaszként erre: 3. - 9f98008a3b)
2013. márc. 19. 17:17
Valójában tudjátok, érdekes az emberi természet. Nem szoktam politizálni, de az utóbbi hétvégén volt néhány olyan megosztásom, amiből kiderült, hogy mennyire tele a bugyrom a kormányunkkal. A hóhelyzettől függetlenül..., csak hát most buggyant ki belőlem. Na, mindegy. És feltettem egy kérdést ennek az embernek, akiről tudom, hogy tudta a választ, de nem válaszolt. Most derült fény rá, hogy miért nem: osztja sorban a kormány-párti propagandát. Én ezt rühellem. Én nem vagyok se ilyen, se olyan oldali - gyűlölöm az összes hazug politikust, de van véleményem. De hogy emiatt ne válaszoljon nekem valaki egy számomra fontos kérdésben, mert úgymond nem az ő oldalán állok...na ez sok volt. Ő lesz az első, akit törlök az ismerőseim közül. Tudom, hogy ez nem tartozott a témához, de most kibuggyant belőlem.
2013. márc. 19. 17:12
Köszi mindenkinek!
2013. márc. 19. 17:09
Nem-nem :)
2013. márc. 19. 17:07
Nem.
2013. márc. 19. 16:55

Határozottan nem kap.

Nekem sem jött, amikor a kollégám mindenkit törölt az ismerősei közül.

5. babszibobó (válaszként erre: 1. - Makkmarcsi)
2013. márc. 19. 16:50
Nem kap értesít, majd észreveszi, ha rád keresne, vagy feltűnik neki, hogy nem látja a bejegyzéseidet.
2013. márc. 19. 16:50
nem
2013. márc. 19. 16:50

Majd észre veszi, hogy nem vagytok egymásnak...


Milyen szép az ismeretség. :D

2013. márc. 19. 16:50
Nem kap róla értesítést.
2013. márc. 19. 16:49
Ismerőseim közül, ha törlök valakit, akkor értesül erről? Ha igen, hogyan? Vagy egyszer csak észreveszi, hogy nincs köztük? Köszi a válaszokat! Szép napot!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook