Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Facebook-on hogy kell egy egész albumot megosztani? fórum

Facebook-on hogy kell egy egész albumot megosztani? (tudásbázis kérdés)


2012. okt. 19. 18:23

Nekem ezt írja ki:

A következő hivatkozás megadásával elküldheted ezt az albumot ismerőseidnek vagy rokonaidnak:

Küldés üzenetben

Kipróbáltam elküldtem egy ismerősnek de csak üzenetbe küldte el, az idővonalán nem jelent meg.

vagy a linket kell akkor kimásolni onnan és azt kitenni az ismerős üzifalára?

2012. okt. 19. 18:11
Üzenetben csak akkor tudsz képet küldeni, ha magába az üzenetbe mész bele, és ott csatolod... ha leírom még százszor, és nem hiszed el, akkor sem tudom másképp leírni... neked kell rájönnöd...
2012. okt. 19. 18:10
Nem üzenetben küldi el, hanem kiteszi az idővonalra is, és elmenti az albumba is...
2012. okt. 19. 18:01
igen de az csak üzenetben küldi el én meg az üzenőfalára szeretném valahogy kirakni. Akkor lehet hogy ezt nem lehet a facen?
2012. okt. 19. 17:55
Ott van albumos képfeltöltésnél jobb felül, hogy szerkesztés, vagy befejezés, és mellette, hogy ki láthatja... megosztás, vagy sem...
2012. okt. 19. 17:50
nekem csak megjelölést ajánl fel de csak egyenként a képekre. De én az egész albumot szeretném megosztani egy az egyben. nem külön csak 10 képet az albumból hanem egybe. Biztos béna vagyok de nem találok olyan lehetőséget ami azt ajánlja fel hogy album megosztás :(
2012. okt. 19. 17:47
Amikor feltöltöd a képeket, felajánlja automatikusan a lehetőségeket, azok közül kell értelem szerint választani...
2012. okt. 19. 17:33

Sziasztok!


Tudnátok segíteni, hogy hogy tudnék megosztani egy teljes albumot a barátnőm üzenőfalán. Van az albumon belül egy megjelölés funkció, de az csak egy képet tud megosztani, nem az egész albumot. Videót sem enged az albumba tenni, pedig az is jó lenne.


Előre is köszi:Zsu

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook