Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Facebook matricákat hogyan lehet küldeni más üzenőfalára? fórum

Facebook matricákat hogyan lehet küldeni más üzenőfalára? (tudásbázis kérdés)


7. Miss Angel (válaszként erre: 6. - Melcsi4)
2016. szept. 4. 10:03
ha kapsz választ ,írd meg,mert kíváncsi vagyok rá.sok sikert :)
6. Melcsi4 (válaszként erre: 5. - Miss Angel)
2016. szept. 3. 16:32

ez olyan kép, amit messengeren matricaként lehet küldeni. az a baj hogy ide nem tudok képet belinkelni hogy megmutassam :(

de azért megpróbálok érdeklődni egy két ismerősömnél is, hátha tudnak segíteni. megírom, ha valamit tudok

5. Miss Angel (válaszként erre: 4. - Melcsi4)
2016. szept. 3. 16:03
nem tortás képeslapra vagy kisebb képre gondolsz véletlenül?mert azt lehet,vagy megosztod arról az oldalról ahol találtad fészen,vagy feltöltöd egyszerűen az illető falára.mintha egy üzenőfali képet töltenél fel.de ha félre értettelek és esetleg nem tudtam segíteni akkor ezer bocs,hátha van olyan amit én sem tudok és más tudja,kiváncsi lennék én is:)
4. Melcsi4 (válaszként erre: 3. - Miss Angel)
2016. szept. 3. 15:59
Szia! A megosztások alá tudom hogy lehet ilyet tenni. de egy két ismerősömnél láttam hogy tettek az üzenőfalára szülinapjára pl a tortás matricát.
3. Miss Angel (válaszként erre: 2. - Miss Angel)
2016. szept. 3. 11:47
ha esetleg úgy értetted hogy megosztás alá tennél,akkor rányomsz a hozzászólásra /tehát mintha hozzá akarnál szólni/és oldalt kijön az ablakban egy nyíl,ott lesz hogy matricabolt,innen már csak ki kell választanod a kívánt matricát
2. Miss Angel (válaszként erre: 1. - Melcsi4)
2016. szept. 3. 11:45
szia,matricát sajnos nem tudsz üzenőfalra küldeni,csak megosztások alá tudod tenni,vagy privát üzenetben,de még privátba sem enged a rendszer minden matricát csak bizonyos matricákat...
2016. szept. 3. 09:34

Sziasztok!

Tudtok nekem abban segíteni, hogy a messengeren küldhető matricákat hogy lehet más üzenőfalára kitenni? Láttam hogy lehet ilyet, csak nem tudom, hogy kell!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook