Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Facebook idővonallal kapcsolatos kérdésemre válaszolnátok? fórum

Facebook idővonallal kapcsolatos kérdésemre válaszolnátok? (tudásbázis kérdés)

11. globus
2013. ápr. 29. 11:45

Nálam az enyémre nem tud írni senki, pedig a beállításoknál úgy szerepel, hogy ismerősök írhatnak. Ehhez képest minden üzi privátban jön. Megosztásnál csak olyan opció van, hogy egy ismerős, csoport, saját idővonal. Mindenkivel osztást fel sem kínálja.

Azért nem dőlök a kardomba... :)

10. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 9. - 4c07880d46)
2012. febr. 5. 20:54
Sehogy.Ha átváltottál az idővonalasra,akkor az már úgy marad :( Nekem is..
2012. febr. 5. 15:43
Sziasztok! Én azt szeretném megtudni, hogy hogyan lehet visszaállítani az idővonalas adatlapot a hagyományosra? Ma amikor bejelentkeztem,úgy jelent meg az adatlapom. Én ezt nem szeretném, nem szimpatikus nekem. Kérem, aki tudja, segítsen!
2012. jan. 21. 14:20

KÖSZÖNÖM A SEGÍTSÉGET, A REJTÉLY MEGOLDVA, MÁR NEM JÁROK VISSZA VÁLASZT NÉZNI!

EZ A FÓRUM EDDIG TARTOTT SZÁMOMRA!

KÖSZI A VÁLASZOKAT!

2012. jan. 21. 14:19

OK, rendben. Köszönöm! Megnéztem másnál, nagy nehezen találtam még olyan embert akinél van, és ott látom a lehetőséget hova kell írni. Habár nem értem hogy ennél a 2 embernél akikhez szerettem volna írni, miért nem engedi, hiszen ők sem tiltottak, sem korlátozták ezt a lehetőséget. Na, biztosan csak szórakozik az FB, úgyis nagyon sokszor van vele némi gond, nem is csodálokozom inkább!


Köszi mégegyzser!

6. 4327a8e017 (válaszként erre: 3. - Dius_83)
2012. jan. 21. 14:03
Profilkép alatt az infó adatok vannak, és az alatt rögtön ott a mező, h a falára írj: "Write something..." - nem tudom, h magyarul mi jelenik meg. A timeline-on amúgy az első kicsi kis ponthoz tartozó buborék.
2012. jan. 21. 13:54
Legalább nem vagyok egyedül :) :)
2012. jan. 21. 13:53
Ezt az új formáját még én sem értem a profiloknak! Semmit nem találok rajtuk :)
2012. jan. 21. 13:50
az rendben van, de én nem személyes üzit szeretnék küldeni, hanem az üzenőfalára írni, és azt nem tudom sehogyan sem megoldnai, mert nem látok lehetőséget rá.
2012. jan. 21. 13:48
A nevével egy szintben jobb oldalon ott van az ünenetküldési lehetőség.
2012. jan. 21. 13:44

Sziasztok!


Általában sosem volt gondom a face használatával, sikerült mindig mindent megoldanom és mindere rájönnöm eddig...

Most viszont hogy van ez az új idővonalas dolog, annak az embernek nem tudok írni az üzifalára ki ilyennel rendelkezik. Mindenki másnak megy, aki még nem újította be a dolgot. Lehet írni az üzifalára nincs tiltva, sem más, sem én, ez tuti. Tudnátok segíteni hogyan is kell?????


Nagyon fontos lenne!

Köszönöm előre!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook