Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Facebook idővonal fórum

Facebook idővonal (beszélgetős fórum)


2013. jún. 15. 19:02
Arra is figyelni kell, hogy mikor kiírsz valamit, kiteszel egy képet , vagy megosztasz egy videot maguk a bejegyzések is egyesével állíthatók, hogy ki látja. Tehát ha az az alapbeállítás, hogy senki nem láthatja az idővonalad, de az adott bejegyzésnél, mikor megosztod, nyílvánosra van állítva, akkor azt mindenki látja. Erre figyeltél?
2013. jún. 15. 17:58

Kedves válaszolók mindezt már megcsináltam nem egyszer nem kétszer de még így is látszik az idővonalra töltött képeim stb.......

valami bibi van pedig százszor megcsináltam

2013. máj. 26. 14:57
csak szólok,hogy itt is látható az e-mail címed..
2013. máj. 25. 13:26

Az adatvédelmi beállitásoknál lehet beállitani.

Még azt beállitom hogy az ismerőseim közül kik láthatják a bejegyzéseimet.

5. gizus58 (válaszként erre: 1. - Majácska83)
2013. máj. 25. 11:18
Van egy olyan funkció, hogy megtekintés mint..arra menj rá, és láthatod, hogy a nem ismerőseid mit látnak belőle.
2013. máj. 25. 11:18
Adatvédelem, és idővonal és megjelölések alatt
2013. máj. 25. 11:17
Egyébként profilodnál: fogaskerék jobb felül, és ott találod, hogy fiókbeállítások, és ott tudod beállítani, hogy ki láthatja, és ki nem..
2013. máj. 25. 11:15
Figyi! Írd be a google-be, hogy facebook beállítások, és kidobja a bemutatást róla..
2013. máj. 25. 11:04

Sziasztok+ Aki tud légyszi segítsetek nem szeretném ha bárki is láthatná a facebookon az idővonalamat adatlapjaimat csak az ismerőseim! Sajnos már beállítottam és az van hogy csak ismerősök de nem működik már 100 ezerszer próbáltam úgy ahogyan kell de látható mindenki számára

Köszi a válaszokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook