Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Facebook és párkapcsolat fórum

Facebook és párkapcsolat (beszélgetős fórum)


2014. máj. 31. 15:19
Ha nincs a facebook, talán soha nem jövünk össze a férjemmel. Csak hogy legyen pozitív példa is.
11. 130454e42d (válaszként erre: 7. - Living Dead)
2014. máj. 30. 13:56

Több a lehetőség, ez az oka.

A párom a saját nevén nincs is fent, pár fórum miatt regelt, meg a cégnek van oldala amit én használok.

Én fent vagyok, vannak emberek akiket itt egyszerűbb elérni. A személyes találkozás pár ezer km miatt kilőve, az email nem hasonlít a chathez, így egyszerűbb.

10. 130454e42d (válaszként erre: 5. - Kriszti0327)
2014. máj. 30. 13:53

Ha azért nem csal meg, mert nincs rá lehetősége el van tolva az egész. Ha egy pasinak annyi elég, hogy egy nő ráhajt akkor bármikor csalni fog, ilyenbe bárhol belefuthat.

Az ilyen nem monogám, esetleg mulya. Csak a lehetőségre vár. Ez nem a face hibája, hanem az övé.

2014. máj. 30. 13:48
Nincs a kettő között egyenes arányosság.
8. sanyinak (válaszként erre: 5. - Kriszti0327)
2014. máj. 30. 13:46

Gondolod, h. pl a munkahelyén a férjed nem flörtöl ugyanúgy a nőkkel?


Vagy kevesebb energia befektetés kell egy internetes flörthöz?


Viszont a netes flörtöknek nyilván nincs is "valós" folytatása...

7. Living Dead (válaszként erre: 2. - 130454e42d)
2014. máj. 30. 13:45

Na ez az, én sem értem, azért kérdeztem meg :)


Múlt hónapban szegezték nekem a kérdést, hogy minden rendben-e a házasságunkban, mert nem jelzi ki egyikünk profilja sem a családi viszonyt.


Ilyen szinten beleivódott volna egyesek gondolatába?


Persze, régen is megbuktak a labilis kapcsolatok, de az utóbbi időben zavaróan sokszor köszönt vissza itt-ott ez a téma.

2014. máj. 30. 13:44

És amit kérdeztél,hogy kinek jó ez?erre még nem tudtam rájönni....Nekem nem,az biztos! :D

Én meg is szüntetném,ha lehetne.

2014. máj. 30. 13:41

aztán persze jött a kérdőrevonás,a válasz,hogy a nő kereste meg....


Na,persze...Én meg most jöttem le a falvédőről...


Azóta volt még ilyenre példa,volt barátnővel elkezdett beszélgetni,aztán Ő azt hitte,ez egyenlő a volt kapcsolatuk felélesztésével......


Szóval agyrém az egész.


És most nem kellenek az osztások,hogy milyen kapcsolatban élek.....Ettől függetlenül nagyon jól megvagyunk,stb....

Mindig próbálom megbeszélni vele ezeket a dolgokat,ha vmi baj van,kivesézzük.

És szerintem magától nem kereste volna meg egyik muffot sem,csak itt egyszerűbb az egész,és adja magát a dolog......Ki nem szereti a kisebb flörtöket (és nem kell mondjuk,hogy feltétlenül a kapcsolat rovására menjen mind persze,de akkor is azt mondom,hogy néha undorító,ami ott folyik)

2014. máj. 30. 13:35
egyenesen következik a megcsalás (bocsánat,a babám leenterezte az előző szöveget) :)
2014. máj. 30. 13:34

Én már ezzel kapcsolatban le sem merem írni olykor a véleményemet/személyes tapasztaéatomat,mert egyből jönnek a lehurrogó hozzászólások,hogy akkor nekem milyen a kapcsolatom,hogy lehet ez,hogy lehet az....


De teljes mértékig az van,amit írtál.

Ha nem lennének ilyen hülye közösségi/ismerkedős oldalak,kevesebb probléma volna a párkapcsolatokban is-mert igenis rengetegszer ebből van a félreértés-ami sokszor sajnos nem is félreértés...


Nálunk is ez megy.....5 éve vagyunk lassan együtt,most van egy 7 hónapos babánk.De sokszor volt már emiatt konfliktus az életünkben.

Páromban mindig megbíztam,sosem veszekedtünk (mondjuk ez a mai napig így van),azt hittem,már sosem lehet semmi tré-amikor is a gépen le volt mentve egy csevegés fb-ról (én nem voltam fent még akkoriban,így nem követtem párom közösségi ténykedéseit) párom és egy f******ó nő között...

A lényege,hogy épp aznap találkoztak volna.


Na,akkor egy életre elveszett a bizalmam páromban,aki egyébként monogám típus-de egyszerűen itt lehetősége nyílik személyes kontaktus nélkül belekavarodni flörtökbe-míg az életben nem menne oda,hogy fűzze valaki agyát.

De ez egy újabb tere az efféle ismerkedésnek,és az elején még lehet,nem tartja komolynak a dolgot az ember,ebből egy

2. 130454e42d (válaszként erre: 1. - Living Dead)
2014. máj. 30. 13:29

Amelyik kapcsolat a face miatt megy szét annak anélkül sem lett volna jövője. Vagy ha mégis annál rosszabb.

Én is fent vagyok, de nem értem ezeket a problémákat.

2014. máj. 30. 13:23

Itt a hoxán is sorra nyílnak a témák, amelyek a legnépszerűbb közösségi portál és az épp aktuális párkapcsolat problémáiról szólnak.


Avagy ki kinek a képét lájkolta és miért; vagy X kitörölte Y-t az ismerősei közül, most "jajmilesz".

A kreativitásom ki sem terjed olyan cirkalmas témákra, amelyeket az életben hallok, vagy itt olvasok.


Miért élik rengetegen az életüket, főleg a párkapcsolatukat a facebookon? Felesleges kavarások, félreértelmezések és féltékenykedés, egymás fiókjában való kutakodás, belemagyarázások.

Miért, és ki(k)nek jó ez?


A netes anonim társalgás már eddig is a szakadék szélére sodorta a kommunikációt,- a facebook adja meg az utolsó lökést?


Persze, tudom, nem kell foglalkozni ezzel, de nem bírok elsiklani felettem, amikor a hoxán hetente pár efféle téma nyílik; hallgatom a kolléganőm idevágó nyűglődését, de még a nyolc éve nem látott osztálytársam is azzal jön, hogy a "fácse" miatt szakítottak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook